AereA Download

AereA to gra z serii action RPG, za którą odpowiedzialne jest Soedesco. Firma ta wypuściła na rynek takie hity jak N.E.R.O. lub Adam Venture’s: Początki. Ponadto Soedesco zleciło opracowanie gry studiu Tiangle Studios, które postawiło na szybką i dynamiczną akcję, której w fabule zdecydowanie nie brakuje. Ponadto gra inspirowana jest szeroko pojętą muzyką, co zdecydowanie wyróżnia tytuł na tle konkurencyjnych gier.

AereA Download pełna wersja gry

AereA 2017 skidrow

Pobierz za Darmo!

Bohaterowie tej fantastycznej krainy walczą za pomocą broni przypominającej poszczególne instrumenty, natomiast wrogowie nawiązują do nich swoim wyglądem. Całość osadzona jest w bardzo ciekawej i oryginalnej scenerii, która nie raz wprawi graczy w zachwyt i zadziwienie. Jeśli masz ochotę spróbować swoich sił w świecie bazowanym na pięknej i wspaniałej muzyce, to ten tytuł musi znaleźć się w Twoim zbiorze. Pobierz AereA Download i stocz liczne walki z przeciwnikami, aby ocalić swój świat przed apokalipsą.

Przedstawiona w rozgrywce kraina o nazwie Aezir stanowi latającą wyspę, która została podzielona na kawałki. Bohater musi przenosić się z miejsca na miejsce i odwiedzać jej kolejne zakątki wciąż tocząc boje z wrogami. Na szczęście nie jest on sam, ponieważ może liczyć na wiernych kompanów, którzy pomogą mu w tej niebezpiecznej misji. Drużyna składa się z czterech bohaterów: Wolffa Harfowego Łucznika, Jaquesa Wiolonczelowego Rycerza, Julesa Lutniowego Maga oraz Clauda Trąbkowego Kanoniera, których głównym zadaniem jest 9 pierwotnych instrumentów. To właśnie one zapewniały pokój i równowagę na świecie, które przez ich zniknięcie zostały zachwiane. Cała drużyna musi stopniowo przeczesywać kolejne zakątki wyspy ciągle zmagając się z przeciwnikami próbując przywrócić ład i porządek w swojej krainie. Wszystkie walki toczone są przez bohaterów w czasie rzeczywistym, natomiast w ich trakcie drużyna napotyka na 20 rodzajów przeciwników tocząc równorzędnie walkę z 9 bossami. Wygląd złoczyńców został zainspirowany licznymi instrumentami muzycznymi, można więc tutaj spotkać Harfo-Gryfa lub Węża-Akordeona. Każdy z członków drużyny ma inny styl walki i lepiej czuje się w innej dziedzinie, np. łucznik atakuje z dystansu, natomiast rycerz jest efektywniejszy podczas pojedynków w zwarciu.

Tak przedstawieni bohaterowie oraz zróżnicowanie ich umiejętności i możliwości jest typowe dla wszystkich gier RPG. Ponadto wszystkie postaci można rozwijać z pomocą specjalnych nut. Należy je zbierać w trakcie eksploracji kolejnych plansz, a zebrane do tej pory nutki można bez problemu przeznaczyć na poprawę statystyk lub ulepszenie broni. Dodatkowym smaczkiem dla wielu graczy będzie możliwość rozwiązywania licznych zagadek logicznych podczas kolejnych wypraw w różne zakątki wyspy. Deweloperzy zastosowali tutaj ciekawą technikę Drop-In-Drop-Out, która pozwala na dołączenie znajomego do rozgrywki w dowolnym jej momencie, lub jej opuszczenie. Ten model został również zaaplikowany w takich grach jak Lego Star Wars lub Trine. Jeśli pragniesz walczyć ze złem, chcesz przywrócić ład i porządek w krainie oraz stać się prawdziwym bohaterem, koniecznie pobierz AereA Download i zmierz się z przeciwnikami, którzy szerzą jedynie chaos.

Gracz może obserwować całą rozrywkę w rzucie izometrycznym. Gra charakteryzuje się bardzo barwną, wysokiej jakości, trójwymiarową grafiką, która robi duże wrażenie. Ponadto wyspa może się pochwalić bardzo zróżnicowanymi lokacjami, od bagien i podziemi pełnych lawy począwszy, a na mroźnych jaskiniach pokrytych i śniegiem górach skończywszy. AereA Pobierz i odkrywaj wspaniałe miejsca, ciesz się cudowną roślinności i eksploruj tę niezwykłą krainę.

AereA Pobierz i zainstaluj

AereA Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download AereA Crack Chomikuj
  • Pobierz AereA Torrent Exsite 3DM
  • Pebx AereA Pobierz za darmo na PC
  • Skidrow AereA Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *