Armikrog Download

Armikrog zaciekawi wszystkich lubujących się w klasycznych grach przygodowych pozostawionych w animowanym, kolorowym klimacie. To iskrząca humorem, lekka i przyjemna produkcja, idealna na odprężające sesje przed komputerem po ciężkim dniu. Za jej publikację odpowiedzialne jest Pencil Test Studios. Co warto podkreślić, jednym z autorów gry jest Doug TenNapel – ta sama osoba, która kiedyś stworzyła grę The Neverhood – tytuł doskonale znany wszystkim amatorom przygodówek. Armikrog w dużej mierze nawiązuje do swego legendarnego prekursora. Zapraszamy do relaksu w towarzystwie nietuzinkowej gry przygodowej typu point-and-click – Armikrog Download – dobra zabawa bez grama nudy gwarantowana.

Armikrog Download PC

Armikrog Pobierz

Pobierz za Darmo!

Gry animowane cieszą się powodzeniem nie tylko wśród najmłodszego grona graczy. Dobrze zrobiona i ciekawie zaanimowana gra przygodowa, pełna interesujących zadań i przyjaznych bohaterów, to także sposób na komputerową rozrywkę dla niejednej osoby, która przejście w wiek pełnoletności ma już dawno za sobą. Armikrog jest najlepszym przykładem tego rodzaju produkcji – ma w sobie wszystko, co atrakcyjna przygodówka mieć powinna – od efektownej oprawy wizualnej i dźwiękowej, poprzez łatwe, intuicyjne sterowanie, aż do ciekawej treści. W świecie Armikrog wraz z główną postacią otwieramy coraz to nowe scenerie, spośród których każda następna wydaje się być jeszcze bardziej interesująca od poprzedniej. Jeśli chcesz przemierzyć ten animowany świat przygód, zrób to już teraz – Armikrog Download – poznaj głównego bohatera i jego wiernego towarzysza i zacznij rozgrywkę.

Zwiastun gry Armikrog PC

Mając do czynienia z tak nowocześnie i ładnie wykonaną animacją (powstałą nota bene przy zastosowaniu skomplikowanej i czasochłonnej metody poklatkowej), aż trudno odejść od komputera. Uniwersum Armikrog zdaje się przyciągać gracza z niewiarygodną siłą. Co dokładnie spotka nas, jeśli zdecydujemy się wejść do świata gry?

Główną postacią jest przesympatyczny, choć dość kuriozalnie wyglądający Tommynaut. Najważniejszym zajęciem bohatera jest podróżowanie po rozmaitych zakątkach kosmosu. Zawsze robi to w towarzystwie przyjaciela – psa Beak-Beaka. Jedna z eskapad kończy się poważną awarią promu kosmicznego. Nasi podróżnicy lądują na nieznanej planecie, gdzie zostają pojmani i zamknięci w wielkiej twierdzy o nazwie Armikrog. Co zrobią bohaterowie, aby wyjść z opresji? Kim są tajemniczy porywacze? Co skrywa niezbadana planeta? Na te i inne pytania poznasz odpowiedź klikając w Armikorg Download. Graj i prowadź bohaterów przez zakamarki kosmosu!

This slideshow requires JavaScript.

Armikorg kusi niekonwencjonalną grafiką – wszystko tu wykonane jest z plasteliny, co w sumie daje bardzo ciekawy rezultat. Na ostateczny efekt wizualny wpływa również ciekawa kolorystyka oraz misteria, z jaką wykonano wszystkie elementy dekoracji. Twórcy musieli wykazać się niesamowitą wyobraźnią kreując tak wysublimowane, frapujące obiekty, które znalazły swe miejsce w światach Armikrog. Fabuła gry niech pozostanie tajemnicą odkrywaną powoli dopiero wówczas, gdy zdecydujemy się na własnoręczną rozgrywkę. Na pewno nie zabraknie tutaj tradycyjnych zadań, które na ogół towarzyszą grom przygodowym (na przykład zbieranie różnego typu przedmiotów), a także intrygujących zagadek, nad którymi gracz będzie musiał się trochę pogłowić.

Generalnie Armikrog to produkcja prezentująca się znakomicie na tle powstających dziś gier typu przygodowego. Ostateczną ocenę postawią oczywiście gracze, aczkolwiek można byc dobrej myśli, skoro produkcja już teraz wzbudza niecierpliwość i zbiera mnóstwo pozytywnych opinii.

Armikrog Pobierz – Pełna Wersja

Armikrog Free Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Armikrog Chomikuj
  • Pobierz Armikrog Torrent 2015
  • Armikrog Pobierz za darmo
  • Exsite Armikrog Free Download
  • Pebx Armikrog PC Download Crack

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *