Astroneer Download

Wydana na platformę PC sandboxowa gra Astroneer jest pierwszą produkcją debiutanckiego studia System Era Softworks. Gracz kieruje astronautą, który odkrywa i eksploruje różne obce planety. Rozgrywka wymaga zbierania i szukania artefaktów oraz surowców, a także pokonywania różnych zagrożeń. Zabawa urozmaicona jest również możliwością konstruowania przedmiotów i pojazdów, a nawet całych baz.

Astroneer Pobierz – Pełna Wersja PC

Astroneer download

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Astronner

Historia przedstawiona w grze Astoneer toczy się w XXV wieku. Odległa przyszłość to czasy, w których technologia pozwoliła na znaczne rozszerzenie możliwości podróżowania po kosmosie. Szybkie i tanie przemieszczanie się doprowadziło do zwiększenia strefy wpływów w całej galaktyce, w związku z czym realia przypominać zaczęły czasy gorączki złota sprzed setek lat. Wielu odkrywców decyduje się na własną rękę przekroczyć granice zbadanej dotychczas przestrzeni kosmicznej. W takiego właśnie śmiałka wciela się każdy gracz. Jeżeli również pragniesz wykazać się odwagą, już teraz pobierz Astroneer Download, dzięki czemu nie tylko dostaniesz szansę na zdobycie fortuny, ale również poznasz zupełnie nieznane, fascynujące planety.

Rozgrywka w grze Astroneer

Ze względu na proceduralne generowanie wszystkich odwiedzanych podczas zabawy planet i księżyców, gracz ma okazję poczuć się jak prawdziwy odkrywca. Powierzchnia unikatowych światów zbudowana jest z woksel, dzięki czemu prezentują się one wyjątkowo efektownie. Astronauta kierowany przez gracza posiada bardzo bogate, przydatne wyposażenie. Aby samodzielnie kształtować otoczenie, pobierz Astroneer Download i zdobądź odpowiednie narzędzia. Pozwolą one na wykopywanie dziur, w których odkryć można rozmaite artefakty, a także pozyskać niezwykle przydatne surowce. Mogą one zostać sprzedane, bądź też wykorzystane w bardzo rozwiniętym systemie craftingu. Dzięki niemu możliwa jest konstrukcja narzędzi i pojazdów, które mają swoje zróżnicowane zastosowanie w świcie gry. Crafting pozwala również na więcej, dlatego pobierz Astroneer Download i zbuduj własną bazę. Mogą to być zarówno proste, przeznaczone do jednorazowego użytku lub odpoczynku struktury, jak i bardziej złożone oraz skomplikowane mini-miasteczka. Gracz badać może również pozostawione wraki statków i odkrywać ich wszystkie ich tajemnice.

Mechanika świata w grze Astroneer

Ponieważ świat w grze Astroneer generowany jest proceduralnie, posiada on całkowicie otwartą strukturę. Pomiędzy jego obszarami oraz wszystkimi odkrytym obiektami niebieskimi, gracz podróżuje przy pomocy rozmaitych statków kosmicznych. Podlegają one wielu dowolnym modyfikacjom, a nowe pojazdy można również konstruować samodzielnie. Zdecydowanie większa część rozgrywki odbywa się jednak na powierzchniach nowo odkrytych planet i księżyców. Jeżeli marzysz o eksploracji nieznanych światów, pobierz Astroneer Free Download i odkrywaj sekrety wymarłych cywilizacji obcych planet. Mechanika rozgrywki wymaga od gracza również radzenia sobie z zagrożeniami czyhającymi w kosmosie. W każdym z odwiedzanych obszarów występować mogą odmienne warunki fizyczne i pogodowe, które bezpośrednio wpływają na grawitację planety, napotykane zagrożenia oraz typy surowców, które można odnaleźć i przeznaczyć do craftingu.

Astroneer Download – Gra na PC

Astroneer pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Astroneer Torrent Pebx
  • Pobierz Astroneer Crack Chomikuj
  • Exsite Astroneer Pobierz za darmo
  • CODEX Astroneer Free Download
Komentarze odwiedzających
  1. krzychu

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *