Battlefield 1 Download

Battlefield 1 to popularna strzelanka, która powstała w wyniku współpracy studia Electronic Arts z EA DICE. Gra umożliwia nam przeniesienie się na pola bitewne pierwszej wojny światowej. Fabułę będziemy śledzić z kilku różnych perspektyw kilku osób, które walczyły na froncie. Ten tytuł pod wieloma względami przypomina nam pierwsze gry z serii – znów dostajemy tu duże, otwarte mapy oraz dużą dowolność w działaniu. Jeśli chcesz walczyć z przeciwnikami podczas pierwszej wojny światowej, pobierz Battlefield 1 Download.

Cykl Battlefield

Cykl Battlefield został rozpoczęty w 2002 roku poprzez Grę Battlefield 1943, rozgrywającą się w czasie drugiej wojny światowej. Gra od razu zdobyła ogromną popularność, co spowodowało powstanie czterech części oraz mnóstwa spin-ofów. Pojawiły się między innymi takie produkcje jak Battlefield 2142, Battlefield Vietnam, Battlefiedl Hardline itp. Od 2006 roku studio DICE, które tworzyło grę Battlefield zostało przejęte przez koncern Electronics Arts.

Battlefield 1 Download – Pełna Wersja PC

Battlefield 1 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Fabuła gry może być fascynująca, nie tylko dla fanów typowych strzelanek, ale i dla miłośników historii. Pierwsza wojna światowa, w której poprzez grę uczestniczymy, była ogromną hekatombą i katastrofą humanitarną, ale i w niezwykły sposób przyczyniła się do rozwoju. Przyniosła za sobą również rewolucję technologiczną, która zmieniła dotychczasowy sposób myślenia o prowadzeniu wojny i przyniosła wiele nowych rodzajów broni. Uczestnicząc w grze Battlefield odbywamy prawdziwą lekcję historii obserwując jak zmienia się świat, gdy po raz pierwszy stosowane miotacze ognia czy gazy bojowe, jak upowszechniają się czołgi i karabiny maszynowe. Grając w Battlefield 1 będziemy walczyć na uliczkach francuskich miasteczek, zdobywać niedostępne forty we Włoszech i tułać się po pustyniach Arabii. Jeśli kusi Cię taka przygoda i lekcja historii, nie zwlekaj, pobierz Battlefield 1 Download.

Mechanika gry

Gracze od początku wrzuceni są w sam środek działań wojennych. Muszą tu realizować różnego rodzaju misje, ale mają przy tym dużą w porównaniu z ostatnimi częściami gry swobodę działania. Mogą poruszać się po dość rozległych terenach i mamy pewną dowolność co do kolejności wykonywania poszczególnych akcji. Jest to duża odmiana w stosunku o tego, co mieliśmy w grach Battlefiel 3 i Battlefield 4, gdzie lokacje były zamknięte, a akcja rozwijała się liniowo. Pod tym względem gra przypomina raczej pierwsze części cyklu.

Zarówno uzbrojenie, pojazdy, jak i techniki walki zastosowane w grze doskonale odzwierciedlają realia I wojny światowej. Gra Battlefield 1 jest dość brutalna, można powiedzieć nawet, że bardziej brutalna od poprzednich części. Co istotne, w grze kładzie się o wiele większy nacisk niż we wcześniejszych częściach na osobiste starcia – gdzie mamy bliski kontakt z przeciwnikiem – na przykład za pomocą saperek lub bagnetów.

Tryby gry

Gra prezentuje nam bardzo ciekawą możliwość udziału w rozbudowanej kampanii fabularnej, która może nas pochłonąć na długie godziny. Istnieje również wiele opcji gry w wiele osób. Poza potyczkami w trybie multiplayer możemy brać udział w wielkich epickich bitwach online, w których uczestniczyć może na raz nawet 64 graczy. Inną opcją, na którą warto zwrócić uwagę, jest system stałych oddziałów. Jeśli masz ochotę wziąć udział w wirtualnej bitwie w czasach pierwszej wojny światowej, ta gra jest właśnie dla Ciebie. Pobierz Battlefield 1 Download a na pewno się nie rozczarujesz.

Battlefield 1 Pobierz [PC][2016][Cracked]

Battlefield 1 Download

Pobierz za Darmo!

 • Free Download Battlefield 1 Chomikuj
 • Pobierz Battlefield 1 Torrent Crack
 • Exsite Battlefield 1 Free Download
 • Pebx Battlefield 1 Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Battlefield 1 Download PC
Comments
 1. Bartek
 2. kamil
 3. konrd
 4. iza
 5. Tom
 6. banas
 7. Jan

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *