Black The Fall Download

Black The Fall to zręcznościowa gra przygodowa, która została opracowana i powołana do życia przez niezależny zespół ze studia Sand Sailor Studio, które uzyskało wsparcie od firmy Square-Enix. Black The Fall stanowi element programu Square Enix Collective, którego celem jest pomoc i wsparcie ze strony japońskiej firmy dla niezależnych deweloperów. Gra dostępna będzie na platformę PC Windows, ma już pozytywny odzew i kampanie crowdfundingową na platformie Kickstarter. Jeśli jesteś wielbicielem wszelkiego rodzaju zręcznościówek osadzonych w bardzo ponurych realiach, to Black The Fall z pewnością Cię zachwyci. Pobierz Black The Fall Download i wciel się w rolę głównego bohatera, który robi wszystko, aby walczyć z uciskiem reżimu.

Black The Fall Download Download – Pełna Wersja PC

Black The Fall Pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry rozrywa się w komunistycznym świecie, którego mieszkańcy są całkowicie podporządkowani panującemu reżimowi. Ta przemysłowa rzeczywistość może przyprawiać o ciarki i dreszcze. Gracz wciela się w postać głównego bohatera o imieniu Black, który jest pracownikiem jednej z wielu fabryk wyzyskujących i żerujących na pracy swoich ludzi. Jednak pewno dnia, kiedy drzwi fabryki ulegają uszkodzeniu Black postanawia skorzystać z nadarzającej się okazji i podejmuje próbę ucieczki. Chce odzyskać wolność, którą stracił na rzecz pracy w fabryce i przez to, że całkowicie podporządkował się rządom reżimu.

Cała akcja gry przedstawiona jest w perspektywie bocznej, natomiast głównym zadaniem gracza jest poznawanie tajemniczego, otaczającego go świata i innych ludzi. Użytkownik musi pamiętać, że podczas rozgrywki czekają na niego liczne, niebezpieczne pułapki i przeszkody, a fabuła obfituje w zróżnicowane zagadki środowiskowe. Black ma za zadanie eksplorować lokacje, pośród których znajduje się ponura fabryka, szare i zaniedbane miasto, a także liczne dodatkowe, nieprzyjemne miejsca. Gracz do dyspozycji posiada tzw. „desygnator„, dzięki któremu może przejmować kontrolę zarówno nad pracownikami, maszynami, a także ciekawymi stworzeniami, które są do niego przyjaźnie nastawione.

Bohater odznacza się także wysokimi umiejętnościami skradania, dzięki temu może bez przeszkód przemykać niezauważony za plecami przeciwników i maszyn. Ten dystopijny świat przedstawiony w grze pragnie zdusić i stłamsić żyjących w nich ludzi, jednak Black musi mu w tym przeszkodzić za wszelką cenę. Jeśli jesteś miłośnikiem gier przygodowych, w których możesz wykazać się różnego rodzaju , niespotykanymi umiejętnościami oraz chcesz wykorzystywać siłę przeciwników przeciwko nim samym, to ten tytuł stanie się Twoim ulubionym. Pobierz jak najszybciej Black The Fall Download i przemierzaj ten ponury, jednobarwny, szary świat w poszukiwaniu swojej utraconej wolności.

Gra zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencyjnych tytułów z uwagi choćby na fakt bardzo oszczędnej, wręcz szarej kolorystyki. Jedynym elementem, który wybija się ponad wszystko jest wyrazista, momentami wręcz krwista czerwień. Gracz większość wydarzeń obserwuje z boku, jednak zdarzają się momenty, w których kamera wykonuje bardzo efektowne zbliżenia i najazdy, dzięki czemu tocząca się akcja ukazywana się z rozmaitych, wręcz filmowych perspektyw. Warstwa wizualna oraz grafika zasługują na uznanie, podobnie jak kwestie animacji. Główny bohater porusza się niezwykle zwinnie oraz w bardzo naturalny sposób, co jakiś czas wchodząc w rozmaite interakcje z poszczególnymi elementami otaczającego go świata. Jeśli choć troszkę jesteś ciekawy, jak potoczą się losy Black’a, to ten tytuł z całą pewnością powinien znaleźć się w Twojej bibliotece. Pobierz jak najszybciej Black The Fall Download i walcz z reżimem, który pragnie odebrać Ci Twoją wolność i zrobić z Ciebie posłusznego, pokornego robotnika.

Black The Fall Pobierz grę na PC

Black The Fall Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Black The Fall Crack Chomikuj
  • Free Download Black The Fall Torrent Pebx
  • Exsite Black The Fall Pobierz za darmo CODEX
  • Skidrow Black The Fall Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *