Call of Cthulhu Download

Call of Cthulhu to niezwykle mroczna gra przygodowa, która została dodatkowo wzbogacona elementami zapożyczonymi ze skradanek i survival horrorów. Tytuł wydany przez firmę Focus Home Interactive jest dziełem zespołu Cyanide Studio, znanego głównie dzięki serii Styx. Głównym bohaterem gry Call of Cthulhu jest prywatny detektyw Edward Pierce, który trafia na Darkwater Island w Bostonie. Musi on przeprowadzić śledztwo w sprawie zabójstwa znanej artystki oraz jej rodziny.

Call of Cthulhu Download PC Cracked pełna wersja

Skidrow Call of Cthulhu torrent

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Call of Cthulhu

Wątek fabularny gry w dużym stopniu opiera się na Mitologi Cthulhu, której autorem jest legendarny amerykański pisarz grozy, Howard Phillips Lovecraft. Gracz wciela się w prywatnego detektywa, Edwarda Pierce. Jego zadaniem jest wyjaśnienie zagadkowego morderstwa popularnej artystki Sary Hawkins, a także jej rodziny. Wraz z postępem fabuły, przed graczem odkrywane zostają coraz bardziej nieoczekiwane zwroty akcji oraz intrygujące informacje na temat śledztwa. Okazuje się, że sprawa powiązana jest nie tylko z tajemniczymi zaginięciami, ale również odkryciem okaleczonych ciał wielorybów, które odnajdywane są na Darkwater Island w Bostonie. Jeżeli chcesz poznać więcej tajemnic, pobierz Call of Cthulhu Download i wciel się w Edwarda Pierce.

Detektyw ma przeczucie, że sytuacji winien jest jeden z Wielkich Przedwiecznych, prastarych istot o wielkiej potędze. Przebywający w uśpieniu tytułowy Cthulhu może zbudzić się, kiedy gwiazdy na niebie ułożą się określonym porządku. Wówczas ponownie przejmie on władzę nad światem.

Mechanika w grze Call of Cthulhu

Akcja w grze Call of Cthulhu prezentowana graczowi z perspektywy pierwszej osoby. Głównym celem zabawy jest eksploracja i rozwiązywanie różnego rodzaju zabawy. Twórcy przygotowali możliwość zwiedzania posępnych miejskich uliczek, podziemi, kompleksów badawczych oraz świątyń kultystów. Jeżeli również chcesz podążyć śladami prywatnego detektywa, pełna wersja Call of Cthulhu pobierz i odkryj wszystkie miejscowe zagadki. Gracz musi podczas rozgrywki uważać na zachowanie równowagi, ponieważ zgłębiani kolejnych tajemnic ciemności może doprowadzić Pierce’a do szaleństwa. W trakcie gry możliwe jest również spotkanie wielu postaci, zarówno przyjaznych jak i wrogich. Niektóre z nich są chętni do współpracy, natomiast inni mogą zareagować na detektywa agresywnie. Gra posiada również rozbudowane elementy RPG, które zaimplementowane zostały na licencji papierowej produkcji, wydanej przez amerykańską firmę Chaosium. Zostały z niej zaczerpnięte niektóre mechanizmy rozgrywki, na które może natknąć się gracz.

Strona techniczna gry Call of Cthulhu

Tytuł charakteryzuje się doskonałą, wysokiej jakości trójwymiarową oprawą graficzną. Jej atmosfera utrzymana jest w ponurej stylistyce oraz wyróżnia się bardzo oszczędną kolorystyką. Wszystkie lokacje, które odwiedzić można podczas rozgrywki są niezwykle szczegółowe, dzięki czemu wizyta na Darkwater Island jest bardzo pamiętnym i intrygującym przeżyciem. Jeżeli również pragniesz odwiedzić niezwykle klimatyczne miejscówki gry, pobierz Call of Cthulhu Download i przeżyj dreszczyk emocji razem z detektywem Pierce. Niezwykłą atmosferę generuje również ścieżka dźwiękowa gry, która została specjalnie skomponowana i dopasowana do klimatu gry.

Call of Cthulhu Pobierz Cracked

Skidrow Call of Cthulhu torrent

Pobierz za Darmo!

  • Steam Call of Cthulhu Download PC
  • Pobierz Call of Cthulhu Steam Cracked
  • Chomikuj Call of Cthulhu Free Download
  • Exsite Call of Cthulhu Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *