Conan Exiles Download

Conan Exiles to wyjątkowo wciągająca gra survivalowa autorstwa studia Funcom. Świat stworzony przez Roberta Ervina Howarda jest gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie, która wciągnie nie tylko miłośników gatunku.

Conan Exiles Pobierz pełna wersja PC

crack Conan Exiles torrent

Pobierz za Darmo!

Chcesz przeżyć przygodę na wrogim pustkowiu? Niestraszne są Ci potężne żywioły i bezlitośni wrogowie? Jeżeli na oba pytania odpowiedziałeś twierdząco to znaczy, że ta pozycja jest stworzona dla Ciebie! Pobierz Conan Exiles Download i ciesz się wciągającą rozgrywką, zrealizowaną w otwartym świecie pełnym niebezpieczeństw.

Akcja

Wyraźną wskazówkę dotyczącą fabuły gry daje już sam tytuł. Deweloperzy ze studia Funcom przenieśli na ekrany komputerów świat doskonale znany wszystkim miłośnikom fantastyki Roberta E. Howarda. Gracz wciela się w rolę wygnańca przemierzającego dzikie ostępy nieprzyjaznego pustkowia, po drodze stawiając czoła licznym niebezpieczeństwom. Twórcy zadbali o obrazowe przedstawienie historii i wszystkich tajemnic niezwykłego uniwersum, które de facto stanowi jedynie tło (ale i przyjemny dodatek) dla rozgrywki. Jeżeli lubisz klimaty fantasy, koniecznie pobierz Conan Exiles Download i poznaj świat osławionego barbarzyńcy.

Rozgrywka

Gracz poznaje otwartą przestrzeń w trybie TPP (czyli oczami trzeciej osoby) lub FPP (oczami bohatera rozgrywki). Oddane do naszej dyspozycji uniwersum charakteryzuje się zróżnicowanym terenem – jako wygnaniec będziemy tułać się po  nieprzyjaznej pustyni i mrocznych dolinach i kanionach. Na naszej drodze nie zabraknie też tajemniczych ruin. W tym miejscu autorzy zadbali o obrazowe przedstawienie ich historii, co stanowi miłe urozmaicenie rozgrywki.

Nadrzędnym celem gracza jest oczywiście przetrwanie. Do rozgrywki przystępujemy bez żadnego ekwipunku, zatem musimy zatroszczyć się o broń i podstawowe narzędzia. Z czasem będziemy tworzyć coraz potężniejszy oręż, aby przetrwać będziemy musieli też zadbać o fortyfikacje.

Wydaje się proste? Nic bardziej mylnego! Na drodze wygnańca staną nie tylko nieprzyjazne siły natury (gracz będzie musiał stawić czoła burzom piaskowym i niezbyt przyjaźnie nastawionej roślinności), ale też licznym wrogom. Świat, który przemierza barbarzyńca, pełen jest wygnańców, rabusiów i innych złoczyńców, których trzeba będzie pokonać. Nie należy się jednak nastawiać wyłącznie na mordowanie, niektórych wrogów warto zachować przy życiu – prastarzy bogowie domagają się ofiar, a te należy składać na przygotowanych w tym celu ołtarzach.

Dostępne tryby

Z przygodą możemy zmierzyć się samotnie lub w asyście innych graczy. Twórcy gry przygotowali możliwość toczenia rozgrywki na serwerze publicznym, jeżeli jednak preferujesz zabawę w zamkniętej grupie i uznasz, że z trudami przetrwania chcesz zmierzyć się w towarzystwie znajomych, bez problemu możesz stworzyć swoją własną przestrzeń, ustalając wcześniej wszelkie zasady.

Twórcom gry należą się brawa za skrupulatne podejście do detali – otoczenie prezentuje się doskonale, podobnie zresztą jak same postacie. Dopracowana oprawa graficzna, ciekawa fabuła i wyjątkowo rozbudowana rozgrywka to gwarancja doskonałej zabawy. Nie czekaj, pobierz Conan Exiles Download i staw czoła nieprzyjaznemu światu, w którym nie brakuje niebezpieczeństw. Dasz radę przetrwać?

Conan Exiles Download – instalacja Cracked

steam Conan Exiles codex

Pobierz za Darmo!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *