Crossout Download

Crossout to gra osadzona w realiach post-apokaliptycznych, w zrujnowanym świecie przyszłości. Grafika gry bardzo przypomina niekiedy sceny z filmu Mad Max – ciągnące się na wiele kilometrów piaszczyste pustynie, zrujnowane miasta oraz stawy radioaktywnej cieczy. Gra została powołana do życia przez rosyjskie studio Gaijin Entertainement, które znane jest m.in. z takich produkcji jak War Thunder. Autorzy postanowili tu wykorzystać model biznesowy free-to-play. Jeśli jesteś zwolennikiem fantastycznych, bezkresnych pustynnych krajobrazów, uwielbiasz demolkę i katastroficzną wizję świata w przyszłości, wówczas na pewno spodoba Ci się to, co zaproponowali autorzy gry. Pobierz Crossout Download i zacznij konstruować własny pojazd, który pomoże Ci przetrwać na tym pustkowiu.

Crossout Download Pełna Wersja

Crossout Pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się w dalekiej przyszłości na ziemi, która została totalnie zniszczona i zdewastowana przez ataki obcych kultur oraz testy genetyczne prowadzone na ludziach. Gracz wciela się w postać, która jest kierowcą rajdowym i musi rywalizować z innymi przeciwnikami na wielkich arenach oraz podczas wyścigów. Autorzy nie zapewnili jednak graczom szeregu gotowych aut, a dali możliwość a jednocześnie rzucili wyzwanie, aby każdy gracz sam budował własny pojazd. Przypomina to bardzo rozwiązanie z gry Robocraft, jednak świetnie się sprawdza zwłaszcza w przypadku miłośników mechaniki samochodowej.

Na początku rozgrywki gracz zostaje wyposażony w bardzo podstawowy model łazika, który posiada bardzo małe działko. Jednak z biegiem rozgrywki oraz kolejnymi wyścigami bohater ma możliwość wprowadzenia ulepszeń, ponieważ zaczyna pojawiać się więcej elementów wyposażenia. Pancerze, wielkie koła i dodatkowa broń – wszystkimi tymi elementami można podrasować wygląd samochodu, przekształcić go w monster trucka lub w siejącą grozę platformę na kołach. Dzięki dostępnemu naprawdę ogromnemu wachlarzowi dodatkowych elementów, można nie tylko zmieniać wygląd pojazdu, ale też jego funkcjonalność i opancerzenie. Kolejne dodatki można dokupywać w toku gry za walutę wygraną podczas wyścigów. Zakupów gracz może dokonać zarówno w sklepie gry, jak również bezpośrednio od graczy. Wciel się w rolę fantastycznego i niepokonanego kierowcy rajdowego oraz niezrównanego konstruktora i siej postrach wśród swoich przeciwników. Pobierz Crossout Download, buduj swoją machinę i wygrywaj kolejne pojedynki, aby stanąć na szczycie podium.

Jeżeli chodzi o rozgrywkę, jest to praktycznie klon War Thunder, jednak zmienia się jej środowisko. Akcja gry toczy się na lądzie. Pojazdy walczą między sobą na otwartych mapach wykorzystując przewagę terenową oraz swoje indywidualne wyposażenie. Każda maszyna ma swoje mocniejsze i słabsze strony – rolą gracza jest odpowiednio wszystko zrównoważyć w taki sposób, by nie polec zbyt szybko na polu bitwy. Każda broń znajdująca się na pojeździe rywala może zostać zniszczona. Opcja destrukcji jest więc tutaj bardzo mocno rozbudowana, a sceny demolki robią wrażenie. Sprawdź się w pojedynku przeciwko swoim wrogom i zniszcz ich pojazdy. Nie znaj litości, bo oni również dla Twojej bryki litości mieć nie będą. Pobierz Crossout Download i przemierzaj ogromne pustynie i zgliszcza wielkich metropolii w poszukiwaniu kolejnych broni lub części pancerza, które sprawią, że Twoja terenówka będzie niezniszczalna.

Crossout Pobierz na PC

Crossout download

Pobierz za Darmo!

Komentarze odwiedzających
  1. norbi

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *