Divinity Original Sin II Download

Divinity Original Sin II to klasyczna gra RPG przedstawiona w rzucie izometrycznym i z turowym systemem walki. Stanowi ona już piątą część serii Divinity i jest bezpośrednią kontynuacją bardzo entuzjastycznie przyjętego Divinity Original Sin. Gra powołana została do życia przez belgijskie studio Larian, podobnie jak jej poprzednik z 2014 roku. Gra udostępniona jest jedynie na platformę PC Windows. Podobnie jak jej poprzedniczka, ta również zabiera gracza do wspaniałej i pięknej krainy Rivellon, która robi przeogromne wrażenie na wszystkich graczach. Jeśli i Ty pragniesz poznać kontynuację tak ciepło i entuzjastycznie przyjętej Divinity Original Sin, koniecznie pobierz Divinity Original Sin II Download. Poczuj co to znaczy rywalizacja i walka pomiędzy Łowcami i Adeptami oraz staw czoło przedstawicielom Zakonu.

Divinity Original Sin II Download PC

Divinity Original Sin II pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry ponownie toczy się w krainie Rivellon, jednak wydarzenia maja miejsce ok. tysiąc lat po tych z części pierwszej (czyli tuż po Beyond Divinity). Gracz ma okazję wcielić się w postać, która może korzystać z mocy Źródła. Konflikt pomiędzy Łowcami a Adeptami coraz bardziej się zaognia, a gracz, musi uciekać przed przedstawicielami Zakonu jednocześnie próbując zażegnać kryzys, jakim była inwazja potworów z Pustki na świat śmiertelników. Inwazja ta spowodowana była śmiercią Boskiego. Jak widać konfliktów tu co nie miara, a więc gracz również nie powinien narzekać na nudę. Atmosfera gry jest znacznie bardziej mroczna i tajemnicza niż w poprzedniej części. Gracz rozpoczyna rozgrywkę od stworzenia własnej postaci – i tutaj już można zaobserwować pierwsze zmiany.

Gra pozwala na stworzenie zupełnie nowego bohatera, dokładnie takiego, jakiego chce gracz. Może on należeć do kilku z dostępnych ras co oznacza, że różni mieszkańcy krainy będą na niego różnie reagować oraz przydzielać mu różne zadania do wykonania. Każdy bohater jest unikalny, ma własny charakter oraz podejście do świata, które ciągle demonstruje za pomocą tagów. Tagi określają, jaki bohater może być, np. może być „łotrem”, „żołnierzem” oraz „człowiekiem” lub „elfem”, „mistykiem” oraz „żartownisiem”. Daje to ciekawe opcje dialogowe, które mogą uaktywnić się w konkretnym czasie. Postać może wypowiadać się po „żołniersku” lub, jeśli jest „człowiekiem” to w charakterystyczny dla człowieka sposób. Kolejnym krokiem będzie stworzenie dla niego odpowiedniej historii. Jeśli chcesz się zmierzyć z przedstawicielami Zakonu, a jednocześnie postarać się zażegnać konflikt związany z inwazją potworów z Pustki, koniecznie pobierz Divinity Original Sin II Download i zanurz się w tej grze bez reszty. Twoja postać z pewnością wypełni wszystkie powierzone jej zadania i wypracuje odpowiedni respekt wśród mieszkańców krainy.

Gra w trybie kooperacji jest możliwa dla grupy maksymalnie czterech osób. Co ciekawe tło historyczne danych postaci może jednak doprowadzić do tego, iż współpraca może bardzo szybko przerodzić się w rywalizację. Gra dostępna na platformie PC Windows bazuje na wytrzymałym i ulepszonym silniku Divinity Engine 3.0, dzięki któremu grafika wygląda naprawdę spektakularnie, a fizyka jest jeszcze bardziej zaawansowana niż w poprzedniej części. Nie czekaj już dłużej i koniecznie pobierz Divinity Original Sin II Download, by znaleźć się w cudownej krainie Rivellon, która zauroczy Cię swoją piękną i niepowtarzalną aurą.

Divinity Original Sin II Pobierz – Pełna Wersja

Divinity Original Sin II download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Divinity Original Sin II Crack Exsite
  • Pobierz Divinity Original Sin II Torrent Chomikuj
  • Pebx Divinity Original Sin II Free Download PC
  • Codex Divinity Original Sin 2 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *