Endless Legend Download

Endless Legend jest kolejną udaną produkcją niezależnego studia Amplitude. W swoim dorobku posiada ono również tak interesujące tytuły, jak Dungeon of the Endless czy Endless Space. Endless Legend to gra strategiczna, w której główny nacisk położony jest na eksplorację przedstawionego świata oraz epicką walkę z przeciwnikami. Teren gry oraz wyposażenie mogą być stale rozwijane technologicznie, a na efektowną eksterminację czeka bardzo wielu wrogów.

Endless Legend Download Pełna Wersja

Endless Legend pobierz

Pobierz za Darmo!

Świat w grze Endless Legend

Akcja gry rozgrywa się fantastycznym świecie krainy zwanej Auriga. Wszystkie jej cywilizacje wyginęły, kiedy przed laty pojawił się kataklizm. Apokalipsa może wystąpić ponownie, czego zapowiedzią są z roku na rok coraz cięższe zimy. Głównym wątkiem produkcji są losy jednego z władców miast, który odkrywa, że ludzkość nie jest we wszechświecie samotna. W wyniku tego komplikuje się cały dotychczasowy porządek, a także zasady rządzące światem. Na planecie niekorzystnie zmieniają się warunki atmosferyczne, w związku z czym przed dowódcą staje bardzo trudne zadanie. Spada na niego odpowiedzialność obrony planety przed kolejną apokalipsą, przybierającą coraz bardziej realną formę. Prosty zarys fabuły daje graczowi bardzo dużą swobodę, a zamierzeniem rozgrywki jest jak największy rozwój niedużego obszaru startowego. Jeżeli chcesz stworzyć własne, potężne imperium, pobierz Endless Legend Download i podejmij się niezwykle wymagającego zadania, zaczynając zaledwie od malutkiego miasteczka.

Rozgrywka w grze Endless Legend

Zadaniem gracza jest przeobrażenie niedużej, skromnej społeczności w jak największe imperium. W tym celu stawiać należy nowe budynki oraz zakładać kolejne grody. Jednocześnie bardzo ważne jest również dbanie o gospodarkę i prowadzenie badań, które pozwolą rozwinąć technologię obecną w świecie gry. Aby zapoznać się z interesującym systemem inwestycji, pobierz Endless Legend Download i zapewnij wszystkim swoim podwładnym kwaterunek oraz wyżywienie. W świecie gry znajduje się aż osiem nacji, więc ekspansja dokonywana przez gracza nieuchronnie prowadzi do wzajemnych konfliktów. Podczas rozgrywki zawierać można z nimi również sojusze, a także wymieniać się zdobyczami technologii.

Mechanika w grze Endless Legend

W grze znajduje się turowy system potyczek, które toczone są na pokrytych siatką heksagonalną, trójwymiarowych mapach. Niezwykle prosty interfejs sprawia, że bitwy są doskonałą rozrywką dla graczy poszukujących taktycznej zabawy. Aby osiągać jak najlepsze wyniki, konieczne jest m.in. właściwe stosowanie formacji oraz umiejętne wykorzystywanie terenu gry. Rozgrywka jest bardzo urozmaicona i niejednostajna, dzięki czemu sukces odnieść można również przy pomocy metod pacyfistycznych. Dlatego już teraz pobierz Endless Legend Download i odkryj niezwykle konsekwentny system rozwoju pokojowego. Gra wzbogacona jest także dodatkowo elementami RPG, dlatego w trakcie zabawy, bohaterowie gry regularnie udają się na wyprawy, podczas których zbierają magiczne artefakty i przeżywają rozmaite przygody w sekretnym świecie zaginionej cywilizacji. Herosów nagradzać można również punktami doświadczenia, które bezpośrednio wpływają na ich moc oraz umiejętności. Nagradzany jest każdy sukces, zarówno odniesiony w trakcie bitew, jak i wypraw.

Endless Legend Pobierz na PC

Endless Legend download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Endless Legend Crack Pebx
  • Pobierz Endless Legend Torrent Exsite
  • Chomikuj Endless Legend Free Download
  • CODEX Endless Legend Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *