Euro Coach Simulator Download

Euro Coach Simulator to klasyczny symulator jazdy autobusem turystycznym stworzony przez SCS Studios, które ma na swoim koncie już podobne produkcje. To czeskie studio stworzyło już Bus Driver, który został bardzo ciepło i entuzjastycznie powitany na rynku. Do kolejnych tytułów wychodzących spod skrzydeł studia należą również Euro Truck Simulator oraz 18 Wheels of Steel. Symulator pozwala nie tylko obserwować pracę kierowcy autobusu, ale również podziwiać piękne widoki oraz fantastyczne metropolie, przez które trzeba przejechać w drodze do celu. Jeśli i Ty marzysz czasami, aby zasiąść za kierownicą wspaniałego i majestatycznego autobusu turystycznego, to właśnie otrzymałeś niepowtarzalną szansę. Pobierz Euro Coach Simulator Download i przenieś się do niezapomnianego świata, w którym zarówno bezpieczeństwo podróżujących jak i ich komfort będzie zależał tylko od Ciebie.

Euro Coach Simulator Download Pełna wersja

torrent Euro Coach Simulator reloaded

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry rozgrywa się na Starym Kontynencie, gdzie zadaniem gracza jest przewóz pasażerów od miasta do miasta. Gra korzysta z mapy sporządzonej specjalnie dla części Euro Truck Simulator 2, a więc gracze, którzy znają już tą część z pewnością rozpoznają znajome miasta, zabytki i tereny. Gracz nie tylko odpowiada za transport ludzi, ale również ich bagaży mając świadomość, iż niejednokrotnie przyjdzie mu wykonać ponadprogramowe zadania.

To, co z pewnością przypadnie do gustu większości graczom to dostępny tryb kariery. Bohater rozpoczyna pracę na stanowisku kierowcy, który jako jeden z wielu jest zatrudniony na umowę zlecenie i ma po prostu za zadanie bezpieczny przewóz pasażerów z punku A do punku B. Z czasem jednak pojawiają się nowe możliwości i bohater jest nagradzany za swoją dobrą pracę. Ścieżka kariery biegnie od awansu do awansu, aby ostatecznie bohater mógł zostać właścicielem dużego przedsiębiorstwa transportowego, które stale się rozwija i wyznacza nowe kierunki przewozów. Im firma się lepiej rozwija tym flota autobusów coraz bardziej rośnie i europejskie ulice mogą witać zupełnie nowe modele autobusów. W grze autorzy postawili na szczególnie wierne odwzorowanie istniejących modeli autobusów – znaleźć tutaj można kilkanaście licencjonowanych modeli czeskiej firmy Scania. Bardzo ciekawą opcją, a w zasadzie wisienką na torcie detalu jest zadbanie przez autorów o autentyczne dźwięki, które wydawane są przez poszczególne modele busów. Jeśli i Ty pragniesz przejść przez ścieżkę zawodowej kariery i ze zwykłego kierowcy stać się poważanym przedsiębiorcą dużej firmy transportowej, to koniecznie pobierz Euro Coach Simulator Download, dzięki któremu będziesz mógł choć w wirtualnym świecie spełnić swoje marzenia. Przemierzanie najpiękniejszych miast Europy za sterami luksusowego autobusu to nie lada gratka dla każdego miłośnika motoryzacji.

Zarówno silnik jak i mapy miast zostały zapożyczone z Euro Truck Simulator 2, dlatego gracz może być pewny, że na ulicach będzie panował duży ruch. O prędkości autobusu w mieście decyduje bardzo szczegółowo dopracowany system oświetlenia. Autorzy gry zadbali o realizm. Nie ma tutaj miejsca na uproszczenia, co ostatecznie pokazuje kolejnym graczom, że gra jest wymagająca. Nawet najbardziej doświadczeni gracze muszą przyznać, że studio dopracowało ją w najdrobniejszych szczegółach i nie poszło na łatwiznę. Przekonaj się o tym na własnej skórze i pobierz fantastyczny Euro Coach Simulator Download, który z pewnością w wielu sytuacjach Cię zaskoczy.

Euro Coach Simulator Pobierz / zainstaluj

Codex Euro Coach Simulator chomikuj

Pobierz za Darmo!

  • Pebx Euro Coach Simulator Download torrent
  • Pobierz Euro Coach Simulator Steam Cracked
  • Chomikuj Euro Coach Simulator Free Download
  • Exsite Euro Coach Simulator do pobrania

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *