FlatOut 4 Total Insanity Download

FlatOut 4: Total Insanity to już czwarta część tej zwariowanej, nastawionej na totalną demolkę serii. Za produkcję tej części odpowiada jednak nowa ekipa – francuskie studio Kylotonn Entertainment, który wspomogła firma Strategy First. Pierwsze części zaczęły ukazywać się na początku 2004 roku – wówczas twórcą było Bugbear Entertainment. Czwarta odsłona, by w pełni mogła sprostać oczekiwaniom graczy była tworzona właśnie przy ich udziale. To właśnie główni gracze na najróżniejsze sposoby przekazywali producentom i deweloperom kolejne wskazówki, co do wyglądu i kształtu najnowszej gry. Ponadto mogli również decydować o tym, który tor z poprzednich odsłon znajdzie się także w czwartej części serii.

FlatOut 4 Total Insanity Download PC

FlatOut 4 Total Insanity pobierz

Pobierz za Darmo!

Początkowo tytuł będzie dostępny na platformy PlayStation 4 oraz Xbox One, dopiero w późniejszym czasie wyjdzie również na platformę PC Windows. Jeśli uwielbiasz poprzednie części serii, jesteś fanem efektownych kraks i uważasz się za znakomitego kierowcę rajdowego, wówczas ten tytuł musi znaleźć się w Twojej kolekcji. Pobierz FlatOut 4 Total Insanity Download i sprawdź swoje możliwości na torze!

FlatOut oferuje graczom 27 modyfikowalnych samochodów do odblokowania, 20 różnych tras, zniszczalne środowisko, kilka różnych trybów gry – w tym legendarny już Stunt i sześć nowych akrobacji, lub tryb Areny i trzy style rozgrywki: Death Match, Capture the Flag i Survivor. Ponadto gra zapewni fantastyczną zabawę sieciową dla maksymalnie ośmiu graczy oraz świetną, wariacką jazdę pełną adrenaliny. FlatOut 4: Total Insanity skupia się przede wszystkim na rywalizacji z przeciwnikami, których można, lub wręcz trzeba potrącać i demolować torując sobie drogę do zwycięstwa. Widowiskowe kraksy towarzyszą serii od samego początku – musiały znaleźć się także w jej czwartej odsłonie. Wyścigi nie rozgrywają się jedynie na zamkniętych torach i arenie, ale również na trasach znajdujących się w otwartym świecie.

Gracz może pozwolić sobie na naprawdę wiele, aby zawalczyć o zwycięstwo w wyścigu. Doskonała zabawa polegająca na ściganiu się z czasem, totalnej rozwałce oraz mocnej rywalizacji to świetna rozrywka dla każdego zapalonego kierowcy rajdowego. Jeśli i Ty uwielbiasz wyścigi samochodowe, które nie tylko zapewniają mnóstwo adrenaliny, ale także czystą zabawę, to ten tytuł jest zdecydowanie dla Ciebie. Koniecznie pobierz FlatOut 4 Total Insanity Download i zaszalej na torze miażdżąc swych przeciwników i pokazując im swoje ukryte umiejętności i talent,

FlatOut 4: Total Insanity to doskonała propozycja dla wszystkich graczy, których miłością są efektowne wyścigi samochodowe. Wspaniałe widowisko nie tylko świetnie relaksuje, ale również daje niezłego kopa i napędza do działania przy kolejnych wyścigach. Efektowne i niezwykle widowiskowe kraksy, totalna demolka przeciwnika i zupełnie nowe, otwarte lokacje to coś, za co każdy kierowca pokocha ten tytuł. Ponadto gra może pochwalić się ciekawą grafiką, bardzo szybką rozgrywką i doskonałą zabawą. Jeśli jesteś w posiadaniu poprzednich części serii, to koniecznie musisz sprawić sobie najnowszy tytuł, który może okazać się jeszcze lepszy i efektowniejszy od poprzednich. Koniecznie pobierz FlatOut 4 Total Insanity Download i przekonaj się o tym, jak to jest zasiąść za kierownicą samochodu rajdowego i walczyć z przeciwnikiem o zwycięstwo!

FlatOut 4 Total Insanity Pobierz – Pełna Wersja

FlatOut 4 Total Insanity download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download FlatOut 4 Total Insanity Crack pebx
  • Pobierz FlatOut 4 Total Insanity Torrent Chomikuj
  • Exsite FlatOut 4 Total Insanity Free Download
  • Pełna Wersja FlatOut 4 Pobierz za darmo na PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *