Hello Neighbor Download

Hello Neighbor, to dość nietypowa produkcja, łącząca w sobie elementy skradanki i rysunkowego horroru. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Dynamic Pixels.

Hello Neighbor Download pełna wersja

Hello Neighbor crack

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W grze wcielamy się w postać, której akurat udało się znaleźć nowy dom. Po przeprowadzce doszła ona do wniosku, że jej sąsiad zachowuje się w dość nietypowy sposób. Kluczem do rozwikłania zagadki gry jest zrozumienie, dlaczego nasz sąsiad zachowuje się właśnie tak i co kryje się za jego postępowaniem.

Niestety nieostrożna próba włamania się do domu naszego sąsiada bardzo szybko może zakończyć się naszą porażką. Trzeba przyznać, że zachowuje się on bardzo czujnie i każde odkrycie przez niego naruszenia swojej prywatności, zakończy się najprawdopodobniej wyrzuceniem nas przez drzwi jego domu. Jeśli więc uważasz, że nie dasz się tak łatwo wyrzucić na otaczający dom sąsiada trawnik, koniecznie pobierz na swój komputer Hello Neighbor Download i przekonaj się, że wylądować na nim możesz o wiele szybciej, niż Ci sie wydaje…

Mechanika gry

Jak już wspomnieliśmy, Hello Neighbor jest typową skradanką. Naszym zadaniem będzie więc takie poruszanie się po domu naszego sąsiada, by nie wywołać u niego żadnych podejrzeń. Nawiasem mówiąc sami próbowaliśmy to zrobić, aczkolwiek okazało się to zbyt trudne…

Warto zaznaczyć, że w Hello Neighbor duże znaczenie ma sztuczna inteligencja naszego sąsiada. Bardzo szybko uczy się on naszych zachowań, dostosowując swoją taktykę do naszych konkretnych posunięć. Jak więc łatwo się domyślić, nawet jeśli uda się nam przejść wspomnianą grę do końca, za każdym razem walka z naszym adwersarzem będzie wyglądać inaczej. Przykład? Jeśli wejdziemy do jego domu przez niestrzeżone pomieszczenie, to po wyrzuceniu nas, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zamontuje on w danej lokalizacji kamerę, dzięki której będzie mógł monitorować nasz ruch. Podsumowując, im dłużej trwa rozgrywka, tym będzie ona dla nas trudniejsza.

Bardzo ważną rolę w grze odgrywają pojawiające się w niej przedmioty. Niektóre z nich mogą pełnić rolę wabika, kierując podejrzenia naszego sąsiada w zupełnie inne miejsce. Inne z kolei mogą pozbawić go możliwości obserwacji nas. Warto również dodać, że nasz antagonista żyje tak, jak normalny człowiek. Oznacza to, że musi on kiedyś spać i jeść, co zresztą bardzo ułatwia nam zadanie.

Zbierane podczas rozgrywki przedmioty, można chować w naszym podręcznym ekwipunku. Należy jednak pamiętać, że jeśli nasz sąsiad dopadnie nas, będziemy musieli wszystkie je oddać. Jedyną możliwością będzie więc ucieczka przed nim, aż do naszego własnego domu. Jeśli więc również i Ty chcesz zabawić się w domorosłego Sherlocka Holmesa, koniecznie pobierz na swój komputer Hello Neighbor Download.

Interfejs gry

Pomimo kreskówkowego interfejsu, gra słusznie jest nazywana horrorem. Budująca złą atmosferę postać sąsiada, bardzo szybko przemieszcza się z miejsca w miejsce. Na dodatek nieco przerażający klimat gry podkreśla tajemnica pewnych drzwi, znajdujących się we wnętrzu domu sąsiada… Jeśli więc kiedykolwiek bałeś się kreskówek, to z pewnością to samo uczucie będzie Ci towarzyszyć podczas gry w Hello Neighbor Download. Pobierz tą grę a przekonasz się, że rysunkowy świat wcale nie musi być aż tak piękny.

Jeśli mowa o grafice gry, to jest ona oparta na silniku Unreal Engine 4. Dzięki niemu grafika działa płynnie a wszystkie pojawiające się przedmioty w pełni naturalnie oddziałują na otoczenie.

Hello Neighbor Pobierz / zainstaluj

Hello Neighbor prophet

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Hello Neighbor Torrent Pebx PC
  • Free Download Hello Neighbor Crack Exsite
  • Chomikuj Hello Neighbor Pobierz za darmo
  • CODEX Hello Neighbor Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *