Impact Winter Download

Impact Winter to kolejna, survivalowa produkcja, tym razem wydana przez studio Mojo Bones. W grze wcielamy się w rolę mężczyzny, którego zadaniem jest przetrwanie w trudnych, zimowych warunkach i to przez całe 30 dni.

Impact Winter Download do pobrania na PC

Impact Winter skidrow

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gra przenosi nas do roku 2018, czyli w niedaleką przyszłość. Właśnie w Ziemię uderzyła asteroida, która wywołała powstanie ogromnej fali uderzeniowej i w konsekwencji – wyrzucenie do atmosfery ogromnej ilości pyłu. Doprowadził on do powstania kolejnej epoki lodowcowej, która jest niejako przedmiotem całej gry.

Postacią której zachowaniami będziemy w grze kierować jest niejaki Jacob Solomon. Osoba ta, wraz z czwórką swoich znajomych, musi oczekiwać przybycia pomocy ze strony ratowników. Niestety robot towarzyszący naszym podróżnikom przekazał informację, że pomoc ta nadciągnie dopiero za trzydzieści dni. Przez ten czas musimy radzić sobie sami w niegościnnych, zimowych warunkach. Jeśli więc koniecznie chcesz sprawdzić swoje umiejętności survivalowe, koniecznie pobierz na swój komputer Impact Winter Download. Przekonasz się, jak trudne może być życie w warunkach wiecznej zimy..,

Mechanika gry

Jak łatwo się domyślić, mamy tu do czynienia z klasyczną grą survivalową. Bazą wykorzystywaną przez naszą grupę ocalałych jest kościół. Od czasu do czasu wychodzimy z niego na zewnątrz, w poszukiwaniu głównie jedzenia.

W momencie gry jedna osoba wychodzi z kościoła, pozostałe cztery oczekują w jego wnętrzu na przybycie towarzysza. Tym samym gracz może sterować tylko i wyłącznie jedną osobą, pozostawiając resztę ocalałych „pod opieką” sztucznej inteligencji w grze.

Żeby było ciekawiej, każda z postaci znajdujących się we wspomnianej grupie, posiada swoje własne, specyficzne umiejętności. Dlatego pomoc każdego z nich jest tak ważna dla przeżycia grupy jako całości. Nietrudno się domyślić, że śmierć jednej ze wspomnianych postaci, będzie poważnym utrudnieniem dla pozostałych ocalonych i w konsekwencji – może doprowadzić do śmierci wszystkich.

Wyprawy w poszukiwaniu jedzenia są największą zaletą tej gry. Główna postać w każdej chwili jest narażona na atak ze strony innych zwierząt a także – na szeroko pojęte odmrożenia, złamania i inne uszkodzenia ciała. Oczywiście nie oznacza to, że nasz bohater jest całkowicie bezbronny. Musi on jednak liczyć się z tym, że każdy posiadany przez niego nabój jest na wagę złota. Jeśli więc chcesz sam zdecydować o swoim przetrwaniu w tak trudnych warunkach, koniecznie pobierz na swój komputer Impact Winter Download. Sprawdź jak trudna może być walka o przetrwanie.

Mocną stroną gry jest możliwość składania zupełnie nowych przedmiotów z tych, które odnajdziemy na terenie bazy i wokół niej. Można je wykorzystywać zarówno do ulepszania zajętej przez nas lokacji, jak też – do efektywniejszego pokonywania przeciwników. Niektórymi zdobytymi przedmiotami możemy też podwyższać umiejętności naszego robota…

Interfejs gry

Impact Winter jest grą, w której przedstawiony świat jest niezwykle plastyczny i otwarty, Poszczególne decyzje przez nas podjęte sprawią, że fabuła gry diametralnie się zmieni i nigdy nie będzie taka sama. Jeśli więc kochasz otwarty świat i na dodatek szukasz mocnych wrażeń, koniecznie pobierz na swój komputer Impact Winter Download i ciesz się doznaniami, jakich w grach na PC jeszcze nie było

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player. Niemniej otwarty świat i zróżnicowani bohaterowie sprawiają, że fani multiplayerów również powinni być zadowoleni.

Impact Winter Pobierz CODEX

Impact Winter do pobrania

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Impact Winter Torrent Pebx PC
  • Free Download Impact Winter Crack Exsite
  • Chomikuj Impact Winter Pobierz za darmo
  • CODEX Impact Winter Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *