Kingdom Come Deliverance Download

Kingdom Come Deliverance Download to gra dla osób, które zakochane są w akcjach usytuowanych w średniowiecznych klimatach. KC: Deliverance to wspaniała gratka dla każdego miłośnika zamierzchłych czasów, dlatego też jeśli jesteś jednym z nich, nie czekaj i już pobierz Kingdom Come Deliverance na własny komputer PC!

Kingdom Come Deliverance Download PC

Kingdom Come Deliverance Pobierz

Pobierz za Darmo!

Sama fabuła gry toczy się w pierwszej połowie ostatniego wieku oznaczającego średniowiecze, w Europie Środkowej. Właściwa akcja startuje na kilkanaście lat przed znanymi historykom i lubującym się w przeszłości wojnami husyckimi, które wywołały potężny szok u naszych sąsiadów, Czechów, ale także Królestwami Niemieckim oraz Polskim, gdzie wówczas pieczę nad państwem sprawował słynny i podziwiany wciąż Władysław Jagiełło.

W grze gracz wciela się w postać syna kowala, kilkunastoletniego chłopaka o imieniu Henry. Któregoś spokojnego i niezapowiadającego katastrofy dnia, jego wioska zostaje zrównana z ziemią, czym sprawcą są armie wroga. Bohater jednak postanawia wypełnić ostatnią wolę własnego ojca, a następnie pomścić jego śmierć na sprawcach cierpienia jego oraz wielu innych mieszkańców, żyjących tam w 1403 roku. Henry nie waha się długo i wyrusza wykonać swoje postanowienie, lecz szybko wplątuje się w politykę, a także całą gamę różnorodnych intryg, co z kolei postawi go przed jeszcze ważniejszym zadaniem – uratowaniem władcy własnego kraju oraz przywrócenia ładu oraz porządku w swoim państwie. Nie jest to zadanie łatwe, lecz dla niego – nadrzędne. Samo zrealizowanie tegoż celu zajmuje Henry’emu kilka lat. W tymże czasie odwiedza różnorodne części Starego Kontynentu, a także jest uczestnikiem wielu wydarzeń historycznych oraz bitew, które naprawdę miały miejsce.

Tryb gry jest jednoosobowy, w związku z czym nie ma możliwości wybory multiplayera. Sama akcja gry jest podzielona, podobnie jak Europa, na trzy różne części. Warto wiedzieć, że sama grafika oraz elementy RPG nie różnią się od siebie. Gracz bowiem walczy, przeprowadza rozmowy z wieloma, różnymi osobami, a także dba o własny ekwipunek i wykonuje zadania – poza głównym – poboczne. Są one jednak swobodne, w związku z czym nie przeszkadzają fabule właściwej. Podczas gry, do głównego bohatera dołączają rozmaite postacie, które będą go – przez dłuższy, bądź krótszy czas – pomagać mu w walkach i dążeniu do własnego celu.

W całej grze na próżno szukać jakichkolwiek potworów, magów oraz magicznych przedmiotów, bowiem twórcy Kingdom Come Deliverance starali się jak najlepiej odwzorować ówczesną rzeczywistość, bez konieczności użycia nieistniejącej magii. Sam bohater Henry i gracz rozwijają własne umiejętności, takie jak cechy złodzieja, wojownika, bądź też barda. Gracz posiada jedynie informacje o jego zdrowiu, kondycji, głodzie oraz senności. Bohater zdobywa doświadczenie również poprzez książki oraz napotykane osoby i ich rady.

Niezwykle rozbudowany jest ekwipunek, którym bohater dysponuje. Posiada on bowiem aż szesnaście różnych elementów związanych ze zbroją, bądź ubiorem. Można więc tworzyć wiele kombinacji, do woli i według preferencji gracza. Henry ma za zadanie również i walczyć – odtworzona jest również średniowieczna szermierka, a także zaawansowana technika walki, z opcją zadawania ciosów, blokowania, a także parowania wroga na wiele sposobów. Jeśli zainteresował Cię opis gry, pobierz grę Kingdom Come Deliverance Download na własny komputer. Nie potrzebujesz wysokich wymagań!

Kingdom Come Deliverance Pobierz – Pełna Wersja

Kingdom Come Deliverance Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Kingdom Come Deliverance Torrent Pebx
  • Exsite Kingdom Come Deliverance Pobierz za darmo
  • 3DM Pobierz Kingdom Come Deliverance Download
  • Chomikuj Kingdom Come Deliverance Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *