LEGO City Undercover Download

LEGO City: Undercover to kolejna wciągająca produkcja, przygotowana dla fanów rozbudowanych gier akcji z otwartym światem, utrzymanych w lekkiej, komicznej konwencji. Przemierzając „klockowe” ulice i zakamarki miasta LEGO City, gracz stanie przed mnóstwem zadań do wykonania i rozwikłaniem wielu intrygujących zagadek. Nie zabraknie tu także tropienia przestępców oraz potyczek z oponentami, które nasz bohater, jako stróż prawa, będzie musiał niejednokrotnie stoczyć.

LEGO City Undercover Download – Pełna Wersja PC

LEGO City Undercover Pobierz

Pobierz za Darmo!

LEGO City: Undercover – nowe, ulepszone wydanie znanej produkcji

Miłośnicy przygodowych gier akcji niewątpliwie zdążyli już poznać produkcję LEGO City: Undercover, szczególnie jeśli ich ulubioną konsolą jest Nintendo Wii U. To właśnie na nią powstała pierwsza odsłona gry. Premiera tamtej produkcji miała miejsce w 2013 roku, a jej twórcami była ekipa studia Traveller’s Tales. Gra spotkała się z dużym zainteresowaniem, nic więc dziwnego, że postanowiono zwiększyć jej zasięg i przenieść ją również na inne platformy. Odnowiona i udoskonalona wersja gry LEGO City: Undercover jest już dostępna na PC Windows. Jeśli chcesz ją poznać, kliknij na LEGO City Undercover Download i zobacz, jak popularna gra na Nintendo radzi sobie na komputerze.

Co spotka gracza w LEGO City: Undercover?

Aż dwadzieścia rozbudowanych dzielnic nowoczesnego miasta LEGO City będzie miał do zwiedzenia każdy, kto zdecyduje się podjąć rozgrywkę. Gracz wcieli się w rolę policjanta Chase’a McCaina, który wraca w rodzinne strony i zaczyna rozpracowywać lokalny, przestępczy półświatek. Chcąc pokrzyżować szyki mafii, przywrócić ład i porządek w mieście, a przede wszystkim dopaść głównego poszukiwanego – Rexa Fury’ego, bohater przybiera kamuflaż, wtapia się w gangsterskie środowisko i rozmontowuje je od środka.

Wraz z kolejnymi poziomami i rozwojem akcji, gra zaczyna nabierać coraz większego rozmachu, pojawiają się kolejne wątki i nowe, frapujące misje do wykonania. Co ciekawsze, fabuła została wzbogacona o liczne aluzje do znanych filmów i postaci rodem z Hollywoodu, chociażby takich, jak James Bond. Wciągająca, rozbudowana historia i duża ilość ciekawych zadań w połączeniu z humorystyczną, niepozbawioną elementów parodii konwencją, sprawiają, że LEGO City: Undercover to kapitalna gra. Przekonaj się sam – wejdź na LEGO City Undercover Download – zostań tajniakiem, zinfiltruj mafijny półświatek, sprawdź, czy uda ci się dorwać Rexa Fury’ego. Duża porcja dobrej zabawy gwarantowana.

LEGO City: Undercover – konstrukcja świata

Podpatrując mechanikę LEGO City: Undercover, od razu rzucają się w oczy nawiązania do słynnej serii GTA. Jeśli komuś podobał się charakterystyczny dla Grand Theft Auto mechanizm funkcjonowania w świecie gry, niewątpliwie LEGO City: Undercover także przypadnie mu do gustu. Mamy tu do czynienia z dwudziestoma otwartymi dzielnicami metropolii (wzorowanej na wielkich amerykańskich miastach), po której swobodnie poruszamy się pieszo lub za pomocą wielorakich środków transportu, w tym samochodów, łodzi czy helikopterów.

Wcielając się w postać detektywa Chase’a McCaina, gracz dostaje do zrealizowania kilkanaście misji głównych i kilka dodatkowych. Jak na dynamiczną grę akcji, nawiązującą do kina sensacyjnego ostatnich dekad przystało, nie zabraknie tu pościgów, walk i innych spektakularnych akcji. Dodatkowo gracz będzie miał do dyspozycji szereg przebrań, które wiązać się będą z konkretnymi umiejętnościami. Kolejnym „smaczkiem” gry jest kolekcjonowanie znalezionych przedmiotów, przydatnych do odblokowywania nowych lokacji.

Na koniec warto wspomnieć o niezwykle efektownej scenerii gry. Wszystko, co widzimy, zbudowane jest z klocków LEGO, a każdy zakątek świata został dopracowany do najdrobniejszych detali. Trójwymiarowa, przepełniona nasyconymi kolorami, atrakcyjna grafika to niewątpliwie jeden z głównych atutów gry. Polecamy wizytę na LEGO City Undercover Download każdemu, kto chciałby poznać wizualne i fabularne walory tej nietuzinkowej gry.

LEGO City Undercover Pobierz PC (LEGO GTA)

LEGO City Undercover Download

Pobierz za Darmo!

 • Free Download LEGO City Undercover Crack Torrent
 • Pobierz LEGO City Undercover PC Chomikuj CODEX
 • Exsite LEGO City Undercover Free Download Skidrow
 • Pebx Pełna Wersja LEGO GTA Pobierz za darmo
 • LEGO City Tajny Agent do pobrania na PC
Comments
 1. piotr
 2. Dawid
 3. Patryk
 4. Artur
 5. radzio
 6. anna

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *