Life is Feudal Forest Village Download

Interesujesz się średniowieczem? Mroczny czas wieków ciemnych powoduje przyspieszenie bicia serca? Chciałbyś przenieść się tam choć na chwilę? Pobierz grę Life is Feudal: Forest Village download i spełnij swoje marzenie o tym! Z tą grą stanie się to możliwe.

Life is Feudal Forest Village Download PC

Life is Feudal Forest Village crack

Pobierz za Darmo!

Jest to gra strategiczna należąca do gatunku city builder. Została stworzona przez niezależne studio Mindillusion na bazie innego tytułu „Life is Feudal” autorstwa Bitbox z 2015 roku. Gracz wciela się tutaj w rolę zarządcy średniowiecznej osady. Naszymi zadaniami są rozbudowa tejże osady, zaspokajanie potrzeb mieszkańców oraz usuwanie efektów wszelkich katastrof ekologicznych czy humanitarnych, czyli właściwie zwykłej, szarej rzeczywistości okresu Średniowiecza. Nie da się ukryć, że mechanika gry przypomina każdą inną grę, w której musimy zbudować miasto i nim zarządzać. Wyróżnia ją nietypowa epoka.

Na czym polega rozgrywka w Life is Feudal: Forest Village? Na początku wybieramy najlepsze według nas miejsca na założenie naszej nowej osady. Co ciekawe, możemy dostosowywać teren do naszych upodobań i potrzeb – decydujemy nawet o jego topografii. Kierujemy z początku małą grupę uchodźców, którzy trafiają na niezbadaną wyspę. Muszą radzić sobie tutaj z koniecznością zdobywania pożywienia na nieznanym terenie. Co więcej, muszą wytwarzać narzędzia, które modyfikują w razie potrzeby. A wreszcie – budują swoją nową osadę. Co ważne, należy pamiętać o tym, by prowadzić system dróg, gdyż dzięki nim będzie możliwy proces budowy całej osady. Pobierz Life is Feudal: Forest Village download i stań się zarządcą swojej własnej osady!

Warto powiedzieć kilka słów na temat perspektywy, z jakiej prezentowana jest akcja. Najczęściej obserwujemy wszystko w rzucie izometrycznym, ale możemy także patrzeć z oczu dowolnego poddanego i towarzyszyć mu w jego codziennych pracach. Nie da się ukryć, że to bardzo pasjonujące!

Life is Feudal Forest Village trailer

Aspekt survivalowy bardzo uatrakcyjnia całą rozgrywkę. Średniowiecze to bardzo trudny czas w historii całego świata. Musimy uważać na przeróżne choroby i kataklizmy. Pamiętajmy, że jesteśmy odpowiedzialni za naszą wioskę. Z tego względu musimy dbać o to, by w spichlerzach nie zabrakło jedzenia, a mieszkańcy mieli odpowiednie ubrania na zimę. Musimy też mierzyć się ze skutkami katastrof ekologicznych – gdy pożar spowodowany przez piorun spali nam połowę wioski lub trąba powietrzna zniszczy większość upraw. Co więcej, mierzymy się ze spadającymi z tego powodu moralami mieszkańców. Pobierz Life is Feudal: Forest Village download i pokaż, że byłbyś w stanie mieszkać w trudnych czasach Średniowiecza, w których nie było prądu, bieżącej wody i Internetu.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, to Life is Feudal: Forest Village prezentuje się bardzo przyzwoicie. Stworzona została na PC Windows. Rozgrywa się w całkowicie trójwymiarowym środowisku, kolorowym i dopracowanym, jeśli chodzi o szczegóły. Otaczająca roślinność, hodowane zwierzęta czy nawet zabudowy, które wznosimy, są przedstawiane z najdrobniejszymi detalami. Cała rozgrywka przybiera w ten sposób na realistyczności. Całości dopełnia klimatyczna muzyka, która kojarzy się jednoznacznie z czasem mrocznego, acz jednocześnie fantastycznego Średniowiecza.

Life is Feudal Forest Village Pobierz pełna wersja

Life is Feudal: Forest Village [PC]

Pobierz za Darmo!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *