Mass Effect Andromeda Download

Chcesz przenieść się do alternatywnej galaktyki i wcielić się w jednego z przedstawiciela ras Przestrzeni Cytadeli, takich jak kroganie, bądź salarianie? Tak? Więc nie czekaj i już niedługo pobierz Mass Effect Andromeda Download na PC Windows. Pozwól swej wyobraźni rozwinąć się i zagraj bohaterem (lub bohaterką) o nazwisku Ryder, strzegąc przy okazji własnego świata, w którym być może już niedługo zostaniesz bohaterem.

Mass Effect Andromeda Download Pełna Wersja

Mass Effect Andromeda Pobierz

Pobierz za Darmo!

Mass Effect Andromeda to czwarta już odsłona słynnej serii, która trafia wprost w serca wielu graczy – profesjonalnych oraz amatorów na całym świecie. Zalicza się ją do kategorii gier science-fiction, gdzie łączą się istotne części RPG wraz z akcją, na którą spogląda się z widoku osoby trzeciej. Jej akcja polega przede wszystkim na strzelaniu. Mass Effect to dzieło studia BioWare, pracowników z Montrealu, którzy również pomagali przy tworzeniu drugiej oraz trzeciej części. W czwartej odsłonie gra ma miejsce w tytułowej galaktyce, Andromedzie. Jej mieszkańcy oraz przedstawiciele najróżniejszych raz postanawiają raz na zawsze opuścić Drogę Mleczną i następne odnaleźć nowy dom, który będzie zlokalizowany w odrębnym zakątku potężnego wszechświata. W trakcie podróży bowiem natykają się na nieznane dotąd istoty i są zmuszeni na przystosowanie się do nowej rzeczywistości.

Wcześniej, w trzech pierwszych trylogiach główną rolę odgrywał komandor Shepard, jednak w czwartej fabuła jest bardzo podobna. Główny bohater czwartej odsłony – w przeciwieństwie do poprzednich – nie posiada statku kosmicznego, a przemieszcza się jedynie za pomocą własnych stóp, bądź też dzięki zwinnemu sześciokołowemu pojazdowi o nazwie Mako. Poza otwartymi przestrzeniami, bohater Ryder może również między innymi skakać. Gra Mass Effect Andromeda posiada dwa tryby – można zmierzyć się z przygodą indywidualnie, bądź też zastosować multiplayer. Wielu graczy na całym świecie chwali sobie studio BioWare oraz jego dzieło za najwyższej jakości oprawę graficzną oraz wymagania techniczne, dzięki którym gra będzie działać nawet na starszych modelach komputerów.

Dodatkowo, Mass Effect 4 posiada bardzo wysokie potencjalne oceny, przyznawane przez tysiące graczy. Pobierz Mass Effect Andromeda Download na swój komputer i pozwól się porwać do innej galaktyki. Warto przypomnieć, że gra powstaje już ponad cztery lata i w trakcie tegoż czasu pozwoliła graczom na nerwy, jednak premiera jej będzie niesamowitym wydarzeniem. Wraz z nowym zakątkiem wszechświata idą również nieznane dotąd potwory i rasy, na które właśnie przyszedł czas ujawnienia się zarówno przed mieszkańcami Przestrzeni Cytadeli, jak i samymi, zniecierpliwionymi graczami. Pomimo całkowicie odmiennej akcji oraz miejsca w porównaniu z poprzednimi trzema częściami, gracze z całą pewnością będą zadowoleni jej przebiegiem. Oczekiwania jednak nie ułatwiają coraz to nowsze informacje oraz ciekawostki, ujawniane przez twórców z BioWare. Warto także wspomnieć, iż w Andromedzie nieobecny będzie ruchomy przekaźnik masy, tak zwany statek-matka.

Zapowiadające długo oczekiwaną premierę trailery pokazują już teraz, jak wspaniałym miejscem jest galaktyka o nazwie Andromeda. Według wielu znawców, jest to jedna z najbardziej urokliwych grafik, na którą – wbrew pozorów – wiele osób zwraca szczególnie uwagę. Szeroka paleta barw oraz efektywna i nieprzewidywalna atmosfera? Jeśli już dziś nie możesz się doczekać premiery, to z pewnością pobierzesz Mass Effect 4 Download tuż po jej wyjściu!

Mass Effect Andromeda Pobierz na PC

Mass Effect Andromeda Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Mass Effect 4 Pebx Torrent
  • Pobierz Mass Effect Andromeda Chomikuj
  • Exsite Mass Effect Andromeda Pobierz za darmo
  • Reloaded Mass Effect 4 Free Download
  • Pełna Wersja Mass Effect Andromeda Download
Komentarze odwiedzających
  1. dooki

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *