Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 – Road to Boruto Download

Jesteś fanem gry Naruto Shipuden Ultimate Ninja Storm 4? Pobierz Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 – Road to Boruto download. To dodatek do czwartej części gry, będącej słynną bijatyką studia CyberConnect2. Dzięki zainstalowaniu dodatku gra rozszerzy się o nowe postacie, lokacje oraz przygody. Nowe elementy, które zostaną wprowadzone, mogą być znane fanom uniwersum Naruto z mangi i animacji. Akcja dodatku toczy się już po zakończeniu mangi Naruto, prezentuje losy kolejnego pokolenia bohaterów.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Road to Boruto Pobierz / zainstaluj

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 - Road to Boruto download

Pobierz za Darmo!

Dodatek do gry Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4

Aby zagrać w Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 – Road to Boruto, należy mieć już wcześniej zainstalowaną na swoim komputerze (lub konsoli) podstawową wersję gry Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4, która koncentruje się na ostatnich rozdziałach mangi i jest bezpośrednią kontynuacją części trzeciej. Spotykamy w niej postacie znane nam dobrze z uniwersum Naruto i możemy rozgrywać spektakularne pojedynki. W wersji podstawowej mamy do dyspozycji tryb fabularny i tryb przygody. Zainstalowanie dodatku bardzo poszerza nasze możliwości w grze. Wydawcą zarówno gry, jak i dodatku jest Bandai Namco Entertainment.

Fabuła dodatku

O ile w grze „Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4” fabuła koncentruje się na postaciach i wydarzeniach, które znamy z ostatnich rozdziałów mangi, w dodatku jest inaczej. Jego fabuła wykracza znacznie poza wydarzenia, które znane są fanom uniwersum z mangi „Naruto” i filmu „Naruto Shippuden”. Tym razem weźmiemy udział w wydarzeniach, które są doświadczeniem następnego pokolenia wojowników ninja. Niektórzy z nich to potomkowie znanych nam bohaterów. Te wątki prezentowane były w pobocznych produkcjach rozgrywających się w uniwersum Naruto: w pełnometrażowym filmie animowanym Boruto: Naruto the Movie oraz w serii pełnometrażowej: Boruto: Naruto Next Generations.

Jeżeli masz ochotę poznać to pokolenie i brać udział w spektakularnych bijatykach z wojownikami ninja, nie zwlekaj, pobierz Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 – Road to Boruto download.

Mechanika rozgrywki

Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki w dodatku Road to Boruto, to pozostaje ona niezmieniona w stosunku do tego, co znaliśmy z podstawowej wersji Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4. Będziemy brali więc udział w trójwymiarowej bijatyce, w której możemy się wcielić w jednego z bojowników ninja – przedstawicieli następnego pokolenia. Jedną z postaci, w którą możemy się wcielić, jest Boruto – syn Naruto.

Każda z postaci w dodatku dysponuje własnym wachlarzem ciosów, które może wykorzystywać podczas walki. Dodatkowo w grze możemy liczyć na wsparcie postaci wspomagających. To sprawia, że możemy wykonywać również bardzo skomplikowane, złożone ataki i ciosy, które są bardziej skuteczne. Dzięki zainstalowaniu dodatku zyskujemy dostęp także do nowych lokacji. Gra dostępna jest zarówno w trybie singleplayer, jak i multiplayer. Możemy wybrać bardzo ciekawą kampanię fabularną, ale i walczyć online z graczami z całego świata.

Dodatek dostępny jest zarówno w wersji na PC, jak i na konsole ósmej generacji. Warto zwrócić uwagę na atrakcyjną dla oka, dopracowaną grafikę. Premiera dodatku zapowiedziana została na luty 2017-tego roku.  Będzie dostepny w angielskiej wersji językowej. Jeżeli podobała Ci się gra Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4, pobierz Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 – Road to Boruto download.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 – Road to Boruto Download PL PC

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 - Road to Boruto pobierz

Pobierz za Darmo!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *