NASCAR Heat Evolution Download

Chciałbyś wziąć udział w legendarnych zawodach serii Nascar? NASCAR Heat Evolution to gra na PC poświęcona wyścigom samochodowym. To kontynuacja serii symulatorów, które były popularne na początku XXI wieku. Starsi gracze z pewnością miło je wspominają i z chęcią je sobie przypomną, natomiast dla młodszych graczy będzie to fajna okazja, żeby zapoznać się z grą.

Kontynuacja słynnego cyklu symulatorów wyścigów

Grę NASCAR Heat Evolution przygotowało to samo studio, co wcześniejsze gry z cyklu – Monster Games. Wydawcą gry jest firma Dusenberry Martin Racing, która ma wyłączną licencję na wykorzystanie wyścigów NASCAR w grach video. Gra posiada oficjalną licencję, dzięki temu w grze znajdziemy wszystkie dwadzieścia trzy trasy z sezonu 2016. Ich prawdziwe odpowiedniki zostały w grze bardzo dokładnie odtworzone, dzięki czemu wyścigi wyglądają bardzo realistycznie.

NASCAR Heat Evolution Download PC

NASCAR Heat Evolution Pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Gra NASCAR Heat Evolution umożliwia nam wzięcie udziału w najważniejszej tego typu imprezie, jaką jest NASCAR Sprint Cup Series. Gra do złudzenia przypomina realne rozgrywki, ma na to duży wpływ oficjalna licencja i wszystkie wiernie odwzorowane trasy. Co ciekawe, firma Dusenberry Martin Racin nawiązała również współpracę z niektórymi sponsorami wyścigów – między innymi z firmą Toyota. Zaowocowało to tym, że w grze znajdziemy zawodników, których sponsorują. Miłośnicy wyścigów NASCAR przyciągną do tej gry z pewnością zawodnicy tacy jak Matt Kenseth, Kyle Busch, Denny Hamlin, Carl Edwards i Martin Truex Jr. Jeśli chcesz poczuć się jak oni, pobierz NASCAR Heat Evolution Download.

Dopasuj poziom do swoich potrzeb

Gra NASCAR Heat Evolution może zdobyć dużą popularność wśród graczy, gdyż jest ona dostosowana zarówno do potrzeb osób, które mają duże doświadczenie w tego typu grach, jak i oferuje proste tryby bardzo atrakcyjne dla początkujących użytkowników. Doświadczeni gracze z pewnością docenią bardzo realistyczny model jazdy, wychwycą wszystkie niuanse. Osoby, które nie mają dużego doświadczenia w grze na symulatorach jazdy, mogą skorzystać z opcji zręcznościowych. Z myślą o takich właśnie osobach producenci gry zadbali o to, by można było dopasować tempo wyścigu czy poziom inteligencji wirtualnych przeciwników do swoich umiejętności. To sprawia, że początkujący gracze nie będą zrażeni, a zaawansowani nie zaczną się nudzić.

Tryby gry

Gra NASCAR Heat Evolution pozwala nam brać udział w kilku wariantach rozgrywki. Przede wszystkim znajdziemy tu rozbudowany i ciekawy tryb kariery. Jeżeli akurat mamy ochotę tylko raz czy dwa się ścigać, możemy wziąć udział po prostu w pojedynczych wyścigach. Możemy również zmierzyć się w wyzwaniach – oznaczają one najważniejsze wydarzenia w danym sezonie. Do gry wprowadzono w tej wersji również zupełnie nowy tryb – pościgi. Polega on na tym, że bierzemy udział w dziesięciu ostatnich wyścigach sezonu i usiłujemy wyprzedzić konkurencję i wygrać rywalizację o puchar Sprint Cup.

Sprawy techniczne

Gra NASCAR Heat Evolution nawiązuje do serii NASCAR, jednak nie jest prostą przeróbką dawniejszych produkcji. Została stworzona całkowicie od początku, z myślą o najnowszych komputerach i konsolach. Dzięki wysokiej jakości oprawie audiowizualnej i dużemu realizmowi rozgrywek jest to gra, która potrafi wciągnąć. Jeśli jesteś fanem wyścigów NASCAR, z pewnością powinieneś sięgnąć do tej produkcji. Pobierz NASCAR Heat Evolution Download a na pewno nie pożałujesz.

NASCAR Heat Evolution Pobierz

NASCAR Heat Evolution Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download NASCAR Heat Evolution Torrent
  • Pobierz NASCAR Heat Evolution Exsite Crack
  • Chomikuj NASCAR Heat Evolution Free Download
  • Pebx NASCAR Heat Evolution Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *