Overgrowth Download

Overgrowth to gra przygodowa widziana z perspektywy trzeciej osoby, która tworzona jest przez niezależne studio amerykańskie o nazwie Wolfire Games. Firma ta powstała z inicjatywy Davida Rosena, który wielokrotnie nagradzany był już w konkursie uDevGames jako najlepszy programista gier na Mac OS X. Gra stanowi kontynuację znanej przygodówki Lugaru, która została wypuszczona do sprzedaży w 2005 roku. Overgrowth stanowi zupełnie inne i niecodzienne podejście do zwierząt – przede wszystkim królików, wilków, kotów, psów i szczurów, ponieważ są one przedstawiane w roli wojowników. Jeśli ciekawi Cię, jak wygląda wojowniczy królik, chciałbyś się wcielić w psa-żołnierza lub podoba Ci się nieszablonowe podejście twórców do kwestii nowoczesnej odsłony gry, to koniecznie pobierz Overgrowth Download i wciel się w postać głównego bohatera, by walczyć z nieprzyjacielem!

Overgrowth Pobierz w Pełnej Wersji PC

Overgrowth download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry została osadzona w czasach średniowiecza, w uniwersum opanowanym przez bezprawie i anarchię. Kraina ta jest zamieszkiwana przez nietypowych wojowników, którzy każdego dnia muszą walczyć o przetrwanie. Rozgrywka rozpoczyna się kilka lat po ostatnich wydarzenia z gry Lugaru, kiedy to główny bohater po zamordowaniu skorumpowanego monarchy zostaje obwołany władcą krainy. Turner jednak nie zgadza się na zostanie królem i wyrusza w dalszą podróż z misją naprawiania świata. Główny bohater będzie musiał stawić czoła licznym przeciwnikom wykorzystując do tego ciekawie zaprojektowany system walki. Przede wszystkim system ten opiera się na niezwykłej mobilności bohatera, licznych przewrotach oraz ostrożnych atakach. Ponadto może on korzystać z dostępnej broni białej oraz jest w stanie odbić każdy atak i obrócić go przeciwko nieprzyjacielowi.

Ważne jest również wykorzystywanie otoczenia i tego, co daje bohaterowi, np. wykorzystanie zerwanej gałęzi w celu obrony lub przejście przez rzekę by zgubić tropiące go wilki czy psy. Ponadto twórcy zadbali bardzo o realia walki oraz wszystko, co się z nimi wiąże. Chodzi przede wszystkim o takie szczegóły jak tryskająca krew, łamanie kości, utrata przytomności czy uszkodzone mięśnie. Autorom zależało na tym, aby walki były efektowne, brutalne i dynamiczne. Jeśli podoba Ci się koncepcja twórców dotycząca nie tylko ciekawego przedstawienia świata, ale również samych walk i ataków, to koniecznie pobierz Overgrowth Download, by móc wcielić się w głównego bohatera i walczyć z wrogo nastawionymi zwierzętami-wojownikami.

Gra charakteryzuje się bardzo dopracowaną animacją opartą na fizyce. Dzięki takiemu podejściu do sprawy przejścia od biegu do przeskoków, marszu czy przewrotów są bardzo płynne, natomiast animacje zależą od ukształtowania terenu, nastroju lub też osobowości bohatera. Na całe uniwersum duży wpływ mają również warunki atmosferyczne, np. w momencie, kiedy często pada deszcz drzewa szybciej rosną. Autorem ścieżki dźwiękowej do Overgrowth jest Mikko Tarmia, szwedzki kompozytor, który znany jest również z muzyki do takich serii jak Amnesia czy Penumbra. Oprócz tradycyjnej ścieżki dla jednego gracza przewidziano także możliwość gry w sieci. Jeśli uwielbiasz nieszablonowe i zaskakujące gry akcji, to ten tytuł jest zdecydowanie dla Ciebie. Pobierz Overgrowth Download, wypełniaj swoją misję, walcz z przeciwnościami losu i wygrywaj kolejne walki, które doprowadzą Cię do miejsca, do którego podążasz.

Overgrowth Download PC

Overgrowth pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Overgrowth Crack Exsite
  • Pobierz Overgrowth Torrent Pebx
  • Chomikuj Overgrowth Free Download
  • Pełna Wersja Overgrowth Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *