Planet Coaster Simulation Evolved Download

Każdy w dzieciństwie grał choć raz w Roller Coaster Tycoon przeróżnej maści. Wszystkie te gry łączyła końcówka „Tycoon” w nazwie. Na przestrzeni lat i kolejnych odsłon tej samej gry mogliśmy tworzyć swój własny park rozrywki, biznes lodowy bądź zoo. Planet Coaster wpisuje się w ten nurt gier strategiczno-ekonomicznych. Tutaj również budujemy i zarządzamy własnym parkiem rozrywki.

Planet Coaster Simulation Evolved Download PC

Planet Coaster Simulation Evolved Pobierz

Pobierz za Darmo!

Co w tej grze możemy robić? Konstruujemy tu serię szalonych kolejek górskich, czyli tak zwanych rollercoasterów, oraz wiele innych atrakcji wszelkiej maści, za pomocą których staramy się przyciągnąć kolejnych odwiedzających do naszego parku rozrywki. Podobnie jak w innych podobnych grach, i w Planet Coaster Simulation Evolved możemy śledzić poszczególnych klientów, dzięki czemu wiemy, co któremu gościowi potrzeba – czy jest głodny, chce pić, a może potrzebuje do toalety jak najszybciej. Co więcej, oglądamy nasze kolejne inwestycje oraz modyfikujemy nasze decyzje pod kątem odwiedzających. Pobierz Planet Coaster Simulation Evolved Download i stwórz swój wymarzony park rozrywki!

Nie jest to jednak takie proste, gdyż to gra przede wszystkim strategiczna. Musimy więc wykazać się myśleniem perspektywicznym. Musimy uważać na potrzeby kolejnych gości, wyczuć ich gusta oraz działać na wielu płaszczyznach – w tym i w marketingu. Tworzymy więc od podstaw park rozrywki oraz nim kierujemy. Ważnym aspektem, o którym musimy wciąż pamiętać są finanse. Musimy zręcznie lawirować z cenami biletów wstępu do parku rozrywki czy na poszczególne atrakcje, aby i goście nie narzekali, i żebyśmy my czerpali zyski. Pobierz Planet Coaster Simulation Evolved download i pokaż, jakim wspaniałym jesteś menadżerem.

Wydawcą i producentem jest Frontier Developments, podobnie jak i poprzednich wersji o parkach rozrywki. Dzięki temu mamy do czynienia tutaj z efektem długoletniej tradycji, która na zasadzie metody prób i błędów wypracowała wiele ciekawych i sprawdzonych rozwiązań. Grafika Planet Coaster Simulation Evolved jest praktycznie taka sama, jak w innych grach tego typu.

Ciekawym urozmaiceniem, które wyróżnia Planet Coaster Simulation Evolved od innych gier tego typu jest to, że główną rolę odgrywa tworzenie nowoczesnych kolejek górskich. Natomiast inne atrakcje pełnią raptem drugorzędną rolę. Projektujemy kolejne kolejki według własnego widzimisię. Decydujemy praktycznie o wszystkim: o motywie przewodnim całej kolejki oraz o wyglądzie kolejki. Wybieramy także całą trasę, jak ma wyglądać: ile ma mieć zakrętów, czy kolejka ma jechać do góry nogami, jak wysoko ma się piąć i tak dalej. Efekt końcowy możemy zobaczyć, dzięki kamerce 3D. Pobierz grę Planet Coaster Simulation Evolved Download i zaprojektuj swoją wymarzoną kolejkę górską! Kamerki możemy zmieniać, w razie potrzeby przybliżać lub oddalać obraz.

  • Rekomendowane parametry do tej gry są następujące: Intel i7-4770 3.4 GHz/ AMD FX-8350 4.0 GHz, 12 GB. Dobrze byłoby, gdyby karta grafiki miała 4 GB GeForce GTX 980/Radeon R9 380 8 GB HDD. Jest to gra idealna do Windowsa 7(SP1)/8.1/10 64-bit.
  • Natomiast minimalne parametry to: Intel i5-2300 2.8 GHz/AMD FX-4300 3.8 GHz, 8 GB, karta grafiki może mieć 2 GB GeForce GTX 560/Radeon 7850, 8 GB HDD, a Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bitowy.

Planet Coaster Simulation Evolved Pobierz w pełnej wersji

Planet Coaster Simulation Evolved Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Planet Coaster Simulation Evolved Torrent
  • Chomikuj Planet Coaster Simulation Evolved Pobierz za darmo
  • Exsite Planet Coaster Simulation Evolved Free Download
  • Pebx Planet Coaster Download Cracked
Komentarze odwiedzających
  1. Rodrigo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *