Playerunknown’s Battlegrounds Download

Playerunknown’s Battlegrounds to stworzona przez studio Bluehole typowa, multiplayerowa strzelanka FPS. Oprócz typowej umiejętności strzelania i podstaw taktyki, gra zawiera w sobie sporo elementów logicznych, przydatnych chociażby podczas konstruowania przeróżnych pułapek.

Playerunknown’s Battlegrounds Download PC

Playerunknown's Battlegrounds pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Fabuła gry przypomina charakterystyczne starcia typu Batlle Royale. W grze zostajemy umieszczeni wraz z grupą innych graczy (produkcja opiera się wyłącznie na trybie multiplayer) na dość dużej lokacji, która – jak łatwo się domyślić – będzie dla nas wszystkich wielkim polem bitwy. Pod tym względem produkcja przypomina w pewnym stopniu słynne Igrzyska Śmierci.

W starciach z innymi przeciwnikami będziemy mogli wykorzystywać zarówno techniki walki wręcz, jak też „polować na nich” za pomocą wymyślnych pułapek. W efekcie, z całego grona ma pozostać tylko jeden gracz. Jeśli więc chcesz poczuć się jak bohaterka Igrzysk Śmierci, koniecznie pobierz na swój komputer Playerunknown’s Battlegrounds Download. Przekonasz się, jak szybko z łowczego sam możesz stać się ofiarą.

Mechanika gry

Mechanika gry w Playerunknown’s Battlegrounds jest dosyć prosta. Rozpoczynamy grę nie mając praktycznie żadnej broni. Naszym pierwszym celem będzie więc zdobycie odpowiedniego ekwipunku i uzbrojenia, dzięki któremu będziemy mogli stawać w szranki z naszymi przeciwnikami.

Po znalezieniu odpowiednich dla siebie lokacji, będziemy zamiennie albo łowczymi, albo też samą zwierzyną. To od naszej pomysłowości będzie zależeć, czy i jak uda się nam przeżyć. Ciekawostką jest fakt, że z biegiem czasu dostępne pole rozgrywki zaczyna się kurczyć. Jak więc łatwo przewidzieć, gracze będą wręcz skazani na coraz częstszą konfrontację ze sobą, aż do pozostania jednego, żywego zawodnika.

Jak już wspominaliśmy na samym początku, Playerunknown’s Battlegrounds wprowadza do rozgrywki bardzo dużo logiki. Od czasu do czasu, będziemy po prostu zmuszeni do stworzenia całkowicie nowej, pomysłowej broni z tego, co znajdziemy w swoim otoczeniu. Można więc powiedzieć, że Playerunknown’s Battlegrounds jest typowym survivalem z elementami taktycznymi.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by z biegiem czasu przejmować broń (czy też inne wyposażenie) bezpośrednio od zabitych przeciwników. W Playerunknown’s Battlegrounds świat jest bardzo otwarty i w dużej mierze zależny od działań poszczególnych graczy.

Jeśli więc kochasz survivale i chciałbyś na własnej skórze sprawdzić, czy poradziłbyś sobie w tak trudnych warunkach, koniecznie pobierz na swój komputer grę Playerunknown’s Battlegrounds Download Przekonasz się, jak trudna czasem może być walka o przetrwanie. Zwłaszcza, że wokół aż czai się od wrogów, którzy podobnie jak i Ty chcą przetrwać.

Interfejs gry

Pod względem graficznym interfejs gry został dopracowany bardzo szczegółowo. W grze mamy do czynienia z typową narracją pierwszoosobową. Nie przeszkadzało to jednak twórcom gry w urzekaniu nas pięknymi (choć nieco zabójczymi) krajobrazami wchodzącymi w skład naszej lokalizacji. Jeśli więc również i Ty chcesz przekonać się o pięknie świata przedstawionego w Playerunknown’s Battlegrounds Download, koniecznie pobierz tą grę na swój komputer. Gwarantujemy Ci wiele godzin najlepszej rozrywki.

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Intel Core i3-4340 3.6 GHz,
  • pamięć operacyjna – 6 GB RAM,
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7850 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku – 30 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows 7/8.1/10 64-bit

Playerunknown’s Battlegrounds Pobierz – Pełna Wersja

Playerunknown's Battlegrounds download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Playerunknown’s Battlegrounds Crack Pebx
  • Pobierz Playerunknown’s Battlegrounds Torrent Chomikuj
  • Exsite Playerunknown’s Battlegrounds Pobierz za darmo
  • CODEX Playerunknown’s Battlegrounds Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *