RIDE 2 Download

Pasjonuje Cię jazda na motocyklu? Chciałbyś kupić sobie jakiś w przyszłości, ale nie możesz się zdecydować, który? A może chciałbyś sprawdzić, jak to jest jeździć na motorze? Pobierz RIDE 2 download i przekonaj się! Jest to doskonały symulator, w którym ścigasz się na motocyklu. Realistycznie odtworzono zachowania oraz wygląd ponad dwustu licencjonowanych motorów. Gracz ma więc z czego wybierać. Co więcej, może grać w pojedynkę lub rywalizować ze znajomymi, dzięki opcji multiplayer. W ten sposób na pewno sprawdzi, czy rzeczywiście ma motor we krwi.

RIDE 2 Download – Pełna Wersja PC

RIDE 2 Pobierz

Pobierz za Darmo!

RIDE 2 został wyprodukowany przez włoskie studio Milestone. Do tej pory z jego rąk wyszły takie gry, jak „Superbike” oraz „MotoGP”. Byli autorami również pierwszej części poniższej gry. RIDE 2 został opracowany specjalnie na PC Windows. Możemy tu spróbować, jak to jest kierować ponad dwustoma modelami motocykli. W ten sposób bardzo łatwo wybrać dla siebie idealny, który kupimy w przyszłości. Niezwykły realizm w grze wynika z tego, że autorzy uzyskali wszystkie wymagane licencje od producentów maszyn. Czujesz się zachęcony? Pobierz RIDE 2 download i ciesz się wiatrem we włosach!

W grze więc możemy dokładnie je przetestować, biorąc udział w wyścigach na ponad trzydziestu trasach. Zostały one podzielone na siedem różnych kategorii. Wysoki realizm produkcji powoduje, że RIDE 2 przewyższa znacznie swoją poprzedniczkę. Poziom trudności należy do tych trudnych, gdyż autorzy o to zadbali. Motocykle więc dysponują ogromną mocą, a jednocześnie nie są łatwe do opanowania. Z tego względu wystarczy chwila nieuwagi, aby wypaść z trasy i spowodować kraksę. Nie należy się jednak martwić, bo można włączyć różne udogodnienia.

Gra uwzględnia również i inne ciekawe dodatki. W RIDE 2 możemy praktycznie swobodnie modyfikować swój motocykl! Mamy do dyspozycji przeszło 1200 części, dzięki czemu jesteśmy w stanie zmienić w nim cały wygląd! Tryb gry jednoosobowej pozwala na kilka ścieżek. Najważniejszą z nich jest World Tour – rywalizujemy tutaj ze sztuczną inteligencją w trakcie zawodów organizowanych na całym świecie. Te wyścigi zostały podzielone na kilka kategorii: Superbike 1000, Superbike 600 oraz Historyczne Mistrzostwa. Możemy też wziąć udział w zadaniach czasowych oraz wyścigach równoległych. W ten sposób kształtujemy reputację naszego bohatera, a co więcej decydują o dalszym rozwoju naszej kariery. Pobierz RIDE 2 download i sprawdź się w roli motocyklowego rajdowca!

RIDE 2 może pochwalić się znacznie lepszą oprawą graficzną niż pierwsza część. Autorzy stworzyli tekstury ostrzejsze, a modele motocykli zyskały na szczegółowości. Trasy również uległy zmianie: teraz wyglądają bardziej realistycznie. Sztuczna inteligencja została także poprawiona.

  • Jeśli chodzi o wymagania sprzętowe, to rekomendowane są następujące parametry: Intel Core i5 4670K 3.4 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz, pamięć 8 GB RAM, karta grafiki wynosząca 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 390, 33 GB HDD, na Windows 7(SP1)/8/8.1/10 64-bitów.
  • Minimalne parametry natomiast to: Intel Core i5 2500K 3.3 GHz/AMD Phenom II X4 850 3.3 GHz, pamięć 4 GB RAM, karta grafiki mająca 1 GB GeForce GTX 640/Radeon HD 6670, 33 GB HDD, na Windows 7(SP1)/8/8.1/10 64-bitów.

RIDE 2 Pobierz i zainstaluj grę

RIDE 2 Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download RIDE 2 CODEX Torrent
  • Pobierz RIDE 2 Cracked Exsite
  • Chomikuj RIDE 2 Free Download
  • Pebx RIDE 2 Pobierz za darmo FitGirl

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *