RimWorld Download

RimWorld to gra strategiczna, która przedstawia historię zarządzania kolonią pozaziemską. Za produkcję tytułu odpowiedzialne jest studio Ludeon i jest to jego debiut na rynku. Głównym projektantem całości przedsięwzięcia został Tynan Sylvester, który pracował w studiu Irrational Games i był tam odpowiedzialny za takie tytuły jak: BioShock oraz BioShock Infinite. Oznacza to, że RimWorld musi być doskonałej jakości. Jeśli pragniesz przekonać się, co to znaczy zarządzać pozaziemską kolonią to musisz zagrać w RimWorld. Koniecznie pobierz RimWorld Download i sprawdź się w roli zdobywcy i zarządcy!

RimWorld Download pełna wersja

skidrow RimWorld steam

Pobierz za Darmo!

Akcja rozgrywa się w bardzo odległej przyszłości, kiedy to ludzkość zdążyła już skolonizować niezliczoną ilość systemów słonecznych. Pomimo takich potężnych podbojów w kosmosie, nadal nie udało im się wynaleźć sposobu na przekroczenie prędkości światła, co powoduje, iż część koloni jest mocno odizolowana od reszty i pozostawiona samym sobie. Głównym zadaniem graczy jest objęcie dowództwa nad ocalałymi rozbitkami ze statku kosmicznego, który rozbił się na obcej planecie w wyniku awarii napędu. Gra nieco komplikuje się, ponieważ gracze do dyspozycji otrzymują kilku przypadkowych pasażerów, a nie wyszkolonych specjalistów i inżynierów. Każda prezentowana postać posiada swoją historię oraz indywidualne cechy, które determinują ich funkcję w grze. Przykładem może być postać szlachcica, który posiada wysokie zdolności negocjacyjne przydające się podczas rozmów na temat cen w czasie handlu. Innym przykładem może być naukowiec, który doskonale radzi sobie w laboratorium, jednak ma bardzo niskie zdolności społeczne i nie nadaje się do jakichkolwiek interakcji.

Gracze muszą zwiększać szeregi kolonistów, których należy pojmać jako więźniów podczas kolejnych bitew kolonizacyjnych, kupić od handlarzy niewolników lub przyjąć uchodźców. Jak w typowej grze strategicznej gracze muszą zająć się budową kolejnych budynków, produkcją żywności, wydobyciem surowców, handlem i ogólnie pojętym rozwojem koloni. To, co wyróżnia RimWorld na tle konkurencyjnych gier tego typu, to bardzo dobrze rozbudowany system walk. Postacie mogą korzystać z osłon lub wychylać się zza rogów, ale najważniejszą kwestią jest osiągnięcie kluczowej pozycji na polu bitwy. Gry strategiczne wymagają od graczy dużej cierpliwości i zaplanowanego działania, dzięki czemu możliwe jest dalsze kolonizowanie i przesuwanie się na dalsze etapy. Jeśli masz w sobie smykałkę stratega, to ten tytuł na pewno przypadnie Ci do gustu. Pełna wersja RimWorld pobierz i buduj swoją własną kolonię w odległym wszechświecie!

Gra charakteryzuje się bardzo wysoko rozwiniętą sztuczną inteligencją, która potrafi w dynamiczny i czasami nieprzewidywalny sposób kształtować całą historię. Nie tylko analizuje sytuację na mapie, ale przede wszystkim może generować nowe wątki i wydarzenia w taki sposób, aby zapewnić całej rozgrywce dramatyzm i dynamizm. RimWorld może pochwalić się trzema różnymi osobowościami AI do wyboru. Cassandra Classic powoli zwiększa napięcie i trudności kolejnych misji. Phoebe Friendly ma za zadanie dostarczyć bardziej przyjemną i optymistyczną rozgrywkę, natomiast Randy Random to ucieleśnienie chaosu i zapewnia najbardziej nieprzewidywalną grę. Pobierz RimWorld Download i wybierz jedną z trzech opcji do wyboru w zależności od tego, jak pragniesz, aby wyglądała Twoja rozgrywka w kosmosie.

RimWorld Pobierz / zainstaluj skidrow

do pobrania RimWorld torrent chomikuj

Pobierz za Darmo!

  • Codex RimWorld Pobierz za darmo
  • Steam Download RimWorld Crack Exsite
  • Pełna wersja RimWorld Torrent Chomikuj
  • Pebx RimWorld do pobrania PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *