SOMA Download

Lubisz gry z gatunku survival horror? Chcesz zmierzyć się z nietypowymi i bardzo groźnymi maszynami, które posiadają ludzkie cechy i właśnie przejęły kontrole nad ośrodkiem badawczym, w którym zostały stworzone? Chcesz poczuć strach przed maszynami, które myślą dokładnie tak jak człowiek, chcą Cię zabić i są bardzo niebezpieczne? Jeśli tak, kliknij SOMA download graj i przetrwaj. Należy powiedzieć wprost – nie jest to łatwe zadanie, mimo tego musisz to zrobić. Jeśli Ci się nie uda, po prostu czeka Cię śmierć, a tego przecież nie chcesz, prawda? Najważniejszym celem w tej grze jest zachowanie swojego życia, jednak to nie jedyny cel, który będziesz musiał zrealizować. Twoim celem będzie również wydostanie się z tego ośrodka i bez wątpienia natrudzisz się, zanim uda się go osiągnąć.

Zainstaluj SOMA Download PL

SOMA torrent

Pobierz za Darmo!

Soma Pobierz pełną wersję i zainstaluj na swoim sprzęcie aby oswoić się z projektem szwedzkiego studia Frictional Games, znanego miedzy innymi z takich gier jak Amnesia czy Penumbra. Gier, które cenione są przez wielu graczy. Podobnie jak wspomniane gry, Soma jest klasycznym przykładem gry, w której najważniejszym celem gracza jest przetrwanie. Aby to się udało musi wykazać się sprytem, zręcznością i umiejętnością walki z przeciwnikami. W tym przypadku są to maszyny. Ich konstrukcja, ludzkie cechy, w które zostały wyposażone i chęć buntu, sprawia jednak, że są śmiertelnie niebezpieczne. Uda Ci się je pokonać?

This slideshow requires JavaScript.

Akcja gry dzieje się w ośrodku Pathos-2. Właśnie tam, na skutek nieudanych eksperymentów, doszło do buntu maszyn, posiadających ludzkie cechy. W pełni przejęły kontrole nad ośrodkiem, zaczynając od zabicia większości pracowników. Gracz jest jednym z niewielu ocalałych i musi wydostać się bezpiecznie z tego miejsca. Dodatkowym problemem jest fakt, iż ośrodek zlokalizowany jest pod wodą, więc trudnością jest nie tylko walka z maszynami, ale i umiejętność dostosowania się do warunków, w których gra się toczy. Przed graczem pojawiają się więc nowe zadania, między innymi konieczność zwracania uwagi na głębinowe ciśnienie wody. Warto o tym pamiętać, zginąć można bowiem nie tylko z uwagi na atak maszyn. Zabić może nas również otaczająca nas woda.

Zwiastun gry – SOMA

W grze nie ma typowego schematu unikania zagrożenia, czy uciekania przed nim. Gra to nie prosta ucieczka przed zagrożeniem, neutralizowanie niebezpieczeństw, czy chowanie się przed nimi, możliwości jest o wiele więcej. Gracz, który chce przetrwać, przede wszystkim musi nauczyć się skutecznych sposobów przetrwania w wodnym środowisku. Kluczem do przetrwania jest też nauczenie się zachowania robotów i odpowiednie reagowanie na ich działania, oraz umiejętność eksploracji podwodnego świata.

Twórcy survivalu SOMA do pobrania, postarali się o to by gra była związana z emocjami gracza. Udało im się mistrzowski sposób zbudowali w niej nieustanne poczucie strachu. Strachu, który może ograniczać, ale i motywować do walki o swoje życie. Jedną z metod, nie pojawiających się we wcześniejszych tytułach studia, jest szczególna forma narracji, oparta na interakcji z otoczeniem. Klimat grozy i zapowiedź niespodziewanych niebezpieczeństw towarzyszy nam praktycznie w każdej chwili gry, co w przypadku tej gry, jest pozytywne i zmusza gracza do ciągłej uwagi. Dzięki niej łatwiej mu przetrwać.

Podwodny, niebezpieczny świat, ośrodek, w którym rządzą maszyny i konieczność przetrwania. Lubisz takie gry? Kliknij Soma download, pobierz grę i sprawdź swoje możliwości przetrwania w świecie, który z pewnością nie będzie Ci przyjazny. Świecie, w którym pozostanie na dłużej, grozi po prostu śmiercią. Graj, działaj i wydostań się z tego świata. Na pewno Ci się uda.

Pobierz SOMA pełną wersję PL

SOMA

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz SOMA Torrent
  • PC Download SOMA Chomikuj
  • SOMA Pobierz na pc
  • Exsite SOMA Download pc

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *