Spintires Download

Spintires to niezwykle atrakcyjny symulator jazdy samochodem ciężarowym. Bardzo zaawansowana gra jest dziełem niezależnego, brytyjskiego studia Ovee Games, które do tej pory zasłynęło chociażby dodatkami do takich gier jak Flight Simulator X czy RailWorks. Gracz wciela się w zawodowego kierowcę, któremu przyjdzie zmierzyć się z bezdrożami i lasami Rosji. Celem zabawy jest nie tylko dostarczenie towaru do konkretnego miejsca i uzupełnianie paliwa, ale również zadbanie o bezpieczeństwo ładunku w starciu z ekstremalnymi warunkami.

Spintires Download – do pobrania na PC

pelna wersja Spintires reloaded

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka w grze Spintires

Gracz rozpoczyna swoją karierę kierowcy pod koniec lat 80-tych XX wieku. Akcja rozgrywa się w byłym Związku Radzieckim, dlatego w grze obecne są przede wszystkim ciężarówki takie jak Urala 4320 czy Ziła 130. Oprócz tego gracz korzystać może z prostego zestawu narzędzi nawigacyjnych, a punkty orientacyjne pomagają w wyznaczeniu trasy. Wszystkie dostarczane ładunki muszą trafić do odbiorcy w idealnym stanie. Jeżeli również chcesz ruszyć w ekscytującą trasę, pobierz Spintires Download i podejmuj kolejne zlecenia. Stopniowy postęp w grze odblokowuje fragmenty mapy, na której znajdują się miejsca takie jak stacje benzynowe, tataraki czy garaże. W kolejnych etapach uzyskiwany jest także dostęp do kolejnych modeli ciężarówek. Ulegają one swobodnej modyfikacji podczas postoju. Aby móc bawić się w instalowanie różnych usprawnień do swojej ciężarówki, pełna wersja Spintires pobierz i zamontuj dodatkowe oświetlenie, nowe typy opon lub przydatne zestawy naprawcze.

Strona techniczna gry Spintires

Gra bazuje na zbudowanym od podstaw, autorskim silniku graficznym VeeEngine, wykorzystując przy tym możliwości Havok Physics. Spintires posiada fotorealistyczną grafikę, która wyświetlana jest bardzo płynnie nawet na słabszych zestawach komputerowych. Na uwagę zasługuje również doskonała fizyka, która odwzorowuje rzeczywiste zachowania pojazdów mechanicznych w sposób nieodbiegający od standardów wyznaczonych przez wysokobudżetowe produkcje. Produkcja jest również niezwykle realistyczna, dlatego do pobrania Spintires Download i zadbaj o swoją ciężarówkę. Musi ona być regularnie tankowana, a także odpowiednio traktowana podczas jazdy.  Nawet nieduży błąd może prowadzić do zagrzebania się w błocie lub wypadku, co prowadzi do stałych defektów wozu i uniemożliwia pomyślne zaliczenie misji.

Mechanika w grze Spintires

Gracz może bawić się w pojedynkę, w trybie pojedynczej kampanii, która pozwala na samotne podróże po bezdrożach i spokojne zaliczanie kolejnych misji. Jednak w grze obecny jest również niezwykle interesujący, wieloosobowy tryb kooperacyjny. Umożliwia on wykonywanie poszczególnych zadań wspólnymi siłami. W jednej misji udział może wziąć maksymalnie czterech graczy. Jeżeli chcesz razem ze znajomymi zdobywać kolejne szosy, skidrow Spintires Download i zaproś ich do wspólnej zabawy. Jeden z graczy może operować np. dźwigiem załadowczym, podczas gdy inny zajmować będzie się dostarczaniem towaru do miejsca docelowego. Ze względu na bardzo dobre rokowania, gra Spitires została doceniona już na etapie produkcyjnym. Z okazji prestiżowego konkursu Intel Level Up, 2009 roku twórcy otrzymali prestiżowe nagrody w dwóch ważnych kategoriach.

Spintires Pobierz i zainstaluj pełna wersja

Chomikuj Spintires pebx

Pobierz za Darmo!

  • Steam Download Spintires Crack Exsite
  • Pełna wersja Spintires Torrent Chomikuj
  • Pebx Spintires do pobrania PC
  • Codex Spintires Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *