Steel Division: Normandy 44 Download

Steel Division: Normandy 44 to wyprodukowany przez Euugen Systems wojenny RTS, który pozwoli nam ponownie rozegrać największe bitwy Drugiej Wojny Światowej na ekranie komputera. Mocną stroną gry jest głębia taktyczna i wysoki poziom realizmu. Co więcej – gracz może prowadzić walkę na mapach odwzorowanych w skali 1:1.

Steel Division: Normandy 44 Download PC do pobrania

Steel Division: Normandy 44 reloaded

Pobierz za Darmo!

Mechanika i fabuła gry

W Stalowej Dywizji, mamy do czynienia z czymś, czego od czasów popularnego Blitzkriegu nie zobaczyliśmy wśród typowo wojennych produkcji. Mamy tu do czynienia z niesamowicie realistycznymi mapami Normandii z okresu II Wojny Światowej (opartymi na zdjęciach zwiadowczych z tamtego okresu). Potyczki, które toczymy z przeciwnikiem również są bardzo realistyczne. Podobnie jak w tamtym okresie, bardzo skuteczne są na przykład ataki z flanek i współdziałanie poszczególnych rodzajów wojsk. Co ważne – w grze stoczymy bitwy, jakie musieli stoczyć żołnierze właśnie podczas bitwy o Normandię. Jeśli więc chcesz na własnej skórze poczuć, czym tak naprawdę jest dowodzenie pewną grupą żołnierzy w zakresie operacyjnym, koniecznie pobierz Steel Division: Normandy 44 Download i przekonaj się, jak to ciężko być dowódcą.

Podczas prowadzenia rozgrywki ogromne znaczenie dla niej będą miały nie tylko pozycja i broń przeciwnika, ale też własne morale. Co ciekawe – będzie miało ono bardzo duży wpływ na działania wojenne. Nasz oddział kierowany wysokim morale może na przykład zdobyć się na czyny, które będą decydować o pozytywnym rozegraniu naszej kampanii. Jednak słabe morale lub jego brak mogą doprowadzić do sytuacji, w której nasi żołnierze po prostu uciekną z pola walki i doprowadzą do ogólnej klęski.

W Steel Division: Normandy 44 prowadzone przez nas bitwy są podzielone na trzy części. Przejście każdej z nich odblokowuje następną. Wchodząc do kolejnej części bitwy, otrzymujemy dostęp do zupełnie nowych rodzajów broni. Musimy jednak pamiętać, że znacznie cięższa i silniejsza broń (np. pojawiające się w trzecim etapie ciężkie czołgi) będzie zrównoważona przez nowe i silniejsze oddziały przeciwnika, które zaalarmowane pierwszymi starciami staną do walki silniejsze i lepiej przygotowane.

Podczas prowadzenia rozgrywki możemy pokierować oddziałami takich krajów jak Niemcy, Stany Zjednoczone, Francja, Kanada, Anglia, Szkocja oraz Polska. Zaletą gry jest również bardzo wierne odwzorowanie poszczególnych walczących jednostek. W Steel Division: Normandy 44 mamy ich aż nieco ponad 400, co przedkłada się na jeszcze wyższy realizm prowadzonych bitew. Dlatego jeśli chcesz się poczuć jak ówczesny dowódca, koniecznie pobierz na swój komputer Steel Division: Normandy 44 Download i przekonaj się, jak to jest dowodzić kompanią Shermanów w trakcie walki z silnym oddziałem pancernym wojsk hitlerowskich.

Tryby gry

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów „drugowojennych” strategii. W grze mamy do czynienia z możliwością prowadzenia rozgrywki zarówno w trybie multiplayer, jak również w trybie single. Dzięki temu możliwe będzie poprowadzenie pierwszych starć sam na sam z wirtualnym przeciwnikiem a dopiero potem – stanięcie w szranki z prawdziwymi graczami. Co więcej jednorazowo w trybie multi może grać do 20 zawodników.

Jeśli kochasz realistyczne strategie i chcesz po raz kolejny poczuć smak piasku w ustach, koniecznie pobierz na swój komputer Steel Division: Normandy 44 Download. Przekonasz się że istnieją gry, które pozwalają spojrzeć z nowego punktu widzenia na temat lądowania w Normandii.

Steel Division: Normandy 44 Pobierz Codex

Steel Division: Normandy 44 reloaded

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Steel Division: Normandy 44 Torrent Pebx PC
  • Free Download Steel Division: Normandy 44 Crack Exsite
  • Chomikuj Steel Division: Normandy 44 Pobierz za darmo
  • CODEX Steel Division: Normandy 44 Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *