Test Drive Unlimited Download

Test Drive Unlimited jest pierwszą odsłoną istniejącej od 1987 roku serii, która stworzona została również z myślą o konsoli Xbox 360. W porównaniu do poprzedników tytuł zawiera bardzo wiele zmian, które znacząco odróżniają go od innych, bardziej standardowych i konwencjonalnych gier wyścigowych. Za produkcję tytułu odpowiedzialne jest studio Atari.

Test Drive Unlimited Download PC – do pobrania TDU

Test Drive Unlimited pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka w grze Test Drive Unlimited

Celem gry jest wygrywanie wyścigów, jednak zasady uczestnictwa w nich uległy znaczącym zmianom. Na początku zabawy gracz otrzymuje własny dom, który wyposażony jest w garaż. Jest on bazą wypadową do wszystkich podejmowanych w trakcie gry działań i związanych z nimi zmagań. Rozpoczynając zabawę, gracz wybiera również swój avatar, czyli wizerunek kierowcy. Podczas gry wielokrotnie możliwe jest odwiedzanie sklepów i kupowanie ubrań, dzięki czemu możliwe jest odróżnienie użytkowników podczas rozgrywek sieciowych. Jeżeli chcesz stworzyć własnego kierowcę, pobierz Test Drive Unlimited Download i rozpocznij zabawę. Ubrania kupowane są za specjalne kupony, które uzyskać można podwożąc autostopowiczów. Ciuchy można również pobrać z internetu za pomocą specjalnej usługi, a niektóre z nich sygnowane są marką prawdziwych projektantów, np. Marka Ecko. W domu dostępna jest możliwość obsługi poczty elektronicznej, przeglądania wiadomości dotyczących nowych dostępnych wyścigów i pojazdów, a także korzystania z aukcji internetowych, które umożliwiają kupno różnych maszyn. Z sieci pobrać można również modele licencjonowanych samochodów, dzięki współpracy firmy Atari z producentami autentycznych wozów.

Mechanika gry Test Drive Unlimited

Ważną funkcję pełni również garaż gracza, w którym możliwe jest wyposażanie samochodu w różne kosztowne elementy. Pojazd może zostać obejrzany pod różnym kątem, dzięki czemu możliwe jest nawet otworzenie drzwi i podziwianie tapicerki. Ponieważ w grze znajduje się ok. 90 różnych wehikułów, może on pełnić rolę prawdziwego, interaktywnego katalogu, którego zawartość można dowolnie przeglądać. Jeżeli sam chcesz obejrzeć różne pojazdy, pobierz TDU Download i podziwiaj luksusowe samochody oraz motocykle. Tytuł posiada również rozbudowane możliwości rozgrywki online. W zmaganiach na wyspie udział mogą wziąć tysiące graczy, dzięki czemu Test Drive Unlimited w dużym stopniu przypomina grę z gatunku MMO. Wszyscy zalogowani uczestnicy mogą wyzywać siebie nawzajem na pojedynki. Jeżeli również chcesz poczuć wieloosobową rywalizację, pełna wersja Test Drive Unlimited pobierz i przeznacz wygraną na rozbudowę swoich pojazdów lub zakup obszerniejszego domu.

Gra wyróżnia się także możliwością dowolnego generowania tras na całej mapie. Odbywa się to za pomocą niezbędnych do zliczenia wyścigu checkpointów, które rozmieszczone są razem z punktem startu i mety na określonym wcześniej obszarze. Do najbardziej pomysłowych i wymagających zawodów organizowanych przez użytkowników gry należą trasy trwające nawet kilka godzin czasu rzeczywistego. Test Drive Unlimited posiada doskonałą grafikę, uzupełnioną o znakomity model fizyczny, które docenić powinien każdy miłośnik zręcznościowych gier wyścigowych. Na bardzo wysokim poziomie stoją również wszystkie efekty dźwiękowe.

Test Drive Unlimited Pobierz pełna wersja

do pobrania Test Drive Unlimited torrent

Pobierz za Darmo!

  • Steam Download Test Drive Unlimited Crack Exsite
  • Pełna wersja Test Drive Unlimited Torrent Chomikuj
  • Pebx Test Drive Unlimited do pobrania PC
  • Codex Test Drive Unlimited Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *