The Surge Download

The Surge to osadzone w klimacie science – fiction charakterystyczne RPG, w którym wcielamy się w zwykłego człowieka, wyposażonego w specjalny szkielet. Gra została stworzona przez studio deweloperskie Deck 13.

The Surge Download – Pełna Wersja

The Surge pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

The Surge przenosi nas do świata w czasy dość nam bliskie o 60 – 70 lat. W tym świecie przyszłości technologia poszła na tyle do przodu, że człowiek w pewnym sensie stracił nad nią kontrolę. W efekcie większość zawodów przestała się liczyć, gdyż o wiele efektywniej od ludzi pracowały… roboty. Oczywiście nie trzeba wspominać, że ta sytuacja doprowadziła z biegiem czasu do poważnych przemian społecznych, których świadkami jesteśmy w The Surge. Jeśli więc chcesz zobaczyć, jak wyglądałby apokaliptyczny świat przyszłości, koniecznie pobierz na swój komputer The Surge Download i ciesz się przebywaniem w całkowicie odrealnionym świecie. A może realnym aż do bólu?

Mechanika gry

The Surge wprowadza nas w świat, w którym spotykamy się zarówno ze zwykłymi ludźmi, jak też z tymi nieco zmodyfikowanymi dzięki egzoszkieletom, rozszerzającymi ludzkie możliwości. Jednym z takich zwykłych ludzi jest nasz główny bohater. Posiada on jednak modyfikowalny egzoszkielet, dzięki któremu posiada on znacznie szersze możliwości niż zwykły człowiek.

Narracja gry odbywa się w trybie trzecioosobowym. Co więcej, w grze poziom trudności jest dosyć wysoki. Na szczęście dzięki posiadanym przez nas ulepszeniom, walka aż tak trudna nie jest. Trzeba przyznać, że w wielu miejscach to właśnie one ratują nam skórę.

W grze bardzo często dochodzi do różnych starć pomiędzy naszym głównym bohaterem a osobami, które mamy (nie)przyjemność spotkać na swojej drodze. Po ich pokonaniu, możemy stale rozszerzać możliwości naszego modyfikowalnego egzoszkieletu i tym samym – stawać się coraz bardziej wprawnymi w walce z coraz to bardziej rozwiniętymi przeciwnikami.

To co wyróżnia The Surge, to z pewnością zaawansowany system tworzenia nowych przedmiotów, a także wykorzystywanie tych już istniejących, do wprowadzania ciągłych poprawek w naszym egzoszkielecie. Co ważne – możemy wybrać sobie za cel na przykład wybraną kończynę przeciwnika, po czym zainstalowane na niej technologie wykorzystać w swoim zaawansowanym „wspomagaczu”. Jeśli więc i Ty chcesz stać się McGyverem przyszłości i nauczyć się, jak składać zaawansowane elementy cudzych egzoszkieletów, koniecznie pobierz na swój komputer The Surge Download. Przekonasz się, że od tej strony gier komputerowych jeszcze nie znałeś.

Tryby gry

Mamy niestety złą wiadomość dla wszystkich, którzy kochają tryb multiplayer. The Surge obsługuje wyłącznie tryb single, umożliwiając nam prowadzenie rozgrywki wyłącznie w trybie jednoosobowym. Szkoda, bo The Surge dysponuje sporym potencjałem, który w trybie multiplayer można byłoby wykorzystać. Aplikowanie nowych technologii do posiadanego przez nas egzoszkieletu byłoby o wiele ciekawsze, gdyby było prowadzone w kooperacji z innymi, prawdziwymi tym razem graczami. Odchodząc od tematu można jednak z radością stwierdzić, że w grze skrypty aż tak nie straszą… Jeśli więc również i Ty chcesz sprawdzić, jak w pojedynkę składa się egzoszkielet, pobierz The Surge Download na swój komputer i zacznij walkę o przetrwanie.

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • Procesor Intel® Core™ i7 6700HQ
  • Pamięć operacyjna: GB DDR4 2400MHz SDRAM,
  • Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM

Gra jest dostępna dla wszystkich grup wiekowych.

The Surge Pobierz grę na PC

The Surge download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download The Surge Crack Chomikuj
  • Pobierz The Surge Torrent Exsite 3DM
  • Pebx The Surge Pobierz za darmo na PC
  • CODEX The Surge Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *