Through the Woods Download

Lubisz się bać? Oglądasz horrory na okrągło? Czujesz się wspaniale, gdy adrenalina buzuje Ci w krwi? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś tak, to znaczy, że Through the Woods będzie dla Ciebie idealnym prezentem pod choinkę! Już dziś pobierz Through the Woods Download i ciesz się… strachem!

Through the Woods Download – Pełna Wersja PC

Through the Woods pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra Through the Woods jest produktem stworzonym przez norweskiego producenta i wydawcę: Antagonist. Skandynawowie potrafią nie tylko pisać trzymające w napięciu kryminały, kręcić horrory, ale także tworzyć pasjonujące i przerażające gry komputerowe, w których wiadrami czerpią ze swojej mitologii. Through the Woods to dokładnie opracowany świat stworzony na podstawie mitologii skandynawskiej. Jaka jest fabuła tej gry? Gracz wciela się w postać słabej fizycznie kobiety, która rozpaczliwie szuka zaginionego syna. Aby były należycie strasznie, akcja rozgrywa się na mrocznej i pozornie opuszczonej wyspie opanowanej przez potwory żyjących dotychczas tylko w opowieściach opowiadanych ku przestrodze na dobranoc. Z powodu stanu kondycyjnego naszej bohaterki nie walczymy z potworami. Cały czas musimy się skradać na paluszkach, aby żaden potwór nas nie zobaczył. W innym razie uśmiercimy swoją bohaterkę.

Through the Woods to pierwsza gra wydana na PC Windows przez studio Antagonist. Jest przygodową grą akcji umiejętnie utrzymaną w klimacie horroru. Zaintrygowany? Pobierz Through the Woods Download i już dziś zanurz się w folklorze skandynawskim.

Cała akcja gry rozgrywa się w czasach współczesnych. Jesteśmy w mrocznym lesie gdzieś na wybrzeżach Norwegii. Nazywamy się Karen i szukamy wspomnianego już zaginionego synka. Ciekawym zabiegiem Antagonist jest przedstawienie całej fabuły w formie retrospekcji. Główna bohaterka na sesji z psychologiem opowiada o przerażających wydarzeniach z lasu. Próbując uporać się z traumą, wraca myślami do tamtych momentów. Podczas całej gry towarzyszy nam więc jej głosowa opowieść. W zależności od tego, co zrobimy; czy uda nam się odnaleźć syna, czy nie kształtujemy jednocześnie teraźniejszość kobiety.

Całą rozgrywkę obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami bohaterki. Dzięki temu doskonale widzimy, co się dzieje; czy obok nas nie wyłania się przypadkiem jakiś stwór. Przez całą zabawę szukamy syna, odkrywamy nowe tereny i rozwiązujemy zagadki logiczne. Skradanie się, ucieczki i inne wyzwania to nasze dodatki zręcznościowe. Należy pamiętać o tym, że trzeba unikać wszelkich konfrontacji, gdyż kobieta nie zdziała nic, gdy będzie musiała walczyć z potworami. Co więcej, każdy gatunek przeciwnika jest inny; ma swój charakter, swoje przyzwyczajenia lub słabości. Należy ich obserwować, aby przeżyć. Pobierz Through the Woods Download i znajdź swojego syna!

Większość akcji rozgrywa się w nocy, dlatego niepowtarzalny klimat tworzymy za pomocą latarki, której światło pozwala nam na właściwą eksplorację nowych miejsc. Z drugiej strony nie możemy za często z niej korzystać, bo ściągniemy na siebie jakiegoś potwora. Bez latarki wyostrzają nam się jednak inne zmysły, na przykład słuchu. Wtedy w sposób niepowtarzalny możemy odkrywać mroczny las pełen skandynawskiej mitologii. Nie da się ukryć, że ta przygoda może utkwić w wyobraźni na długo.

Through the Woods Pobierz grę

Through the Woods download

Pobierz za Darmo!

  • Torrent Through the Woods Free Download
  • Chomikuj Through the Woods Pobierz za darmo
  • Free Download Through the Woods Exsite
  • Pełna Wersja Through the Woods Pebx Crack

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *