Total War Battles Kingdom Download

Total War to seria gier, których fanom strategicznych gier, osadzonych w różnych, oczywiście dawnych czasach, po prostu nie trzeba przedstawiać. Najnowsza część dedykowana jest użytkownikom pecetów, oraz urządzeń przenośnych. Tym razem fabuła gry osadzona jest w dziesiątym wieku naszej ery. Wieku zamierzchłym, czasie wojen, drobnych konfliktów i innych problemów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Jeśli takie czasy Cie interesują i chcesz sprawdzić się w tej ciekawej grze, pobierz pełną wersję Total War Battles Kingdom Download i przekonaj się, że życie w dawnych czasach nie było łatwe i wymagało nie tylko woli przetrwania, ale i walki oraz olbrzymiej skuteczności działania. W innym przypadku porażka, a nawet śmierć, była bliżej niż mogłoby się wydawać.

Total War Battles Kingdom Download PC

Total War Battles Kingdom Pobierz

Pobierz za Darmo!

Tak jak w poprzednich częściach tej interesującej serii gier i tutaj wcielamy się w rolę władcy, którego zadaniem jest zarządzanie naszym państewkiem, rozwijanie go i zdobywanie nowych terenów. Oczywiście pojęcie zarządzanie państwem jest bardzo ogólne, warto po prostu je uściślić. Przed nami konieczność wykonywania wielu czynności, prowadzących nie tylko do sprawnego zarządzania państwem, ale i do jego rozwoju. W Total War Battles Kingdom naszym podstawowym celem, jest oczywiście sprawne zarządzanie naszymi poddanymi i zapewnienie im wszystkiego, czego potrzebują. Drugim podstawowym celem, który musimy realizować w tej grze, jest dbanie o nasze włości, to jednak nie wszystko, co będziemy musieli zrobić. Jako władca państwa z dziesiątego wieku naszej ery, a więc z czasów, w których konflikty nie były czymś dziwnym, będziemy musieli również zadbać o to, by w nich wygrywać. Czasami będą to konflikty związane z atakami nieprzyjaciół, czasami też będą to konflikty inspirowane przez nas, bowiem kolejnym naszym celem jest zdobywanie nowych terenów, nie da się tego jednak osiągnąć inaczej, jak przez walkę, ewentualne dogadywanie się z przeciwnikami bez wątpienia będzie o wiele trudniejsze. Ciekawostką, jest możliwość wykorzystania takich cech jak umiejętność szpiegostwa czy zdrad. Takie cechy będziemy mogli wykorzystywać zarówno wobec naszych wrogów, jak i przyjaciół.

Zwiastun – Total War Battles Kingdom

Nowością w Total War tej serii, jest postawienie na tryb multiplayer. To przeciwieństwo poprzedniej serii, w której gracz musiał toczyć walkę wyłącznie ze sztuczną inteligencją. W tej serii, przeciwnicy to inni gracze, którzy mają takie cele jak my i bez wątpienia mogą działać inaczej niż sztuczna inteligencja, co tylko dodaje kolorytowi tej grze. Dla graczy bardzo duże znaczenie będzie miało to, iż grę już rozpoczętą, można kontynuować na innym urządzeniu i nie ma potrzeby zaczynania jej od początku. Pobierz Total War Battles Kingdom Download w pełnej wersji na komputer PC.

Jeśli chodzi o graficzną stronę gry, w stosunku do gier poprzedniej serii, uległa ona znacznej poprawie. Szczególnie dopracowano grafikę pojedynków, w nowej odsłonie serii, prezentuje się ona dużo bardziej realistycznie. W odróżnieniu od wcześniejszej gry tej serii, w najnowszym tytule, wprowadzono zasadę free-to-pay. Gra w założeniu jest bezpłatna, aczkolwiek istnieje system mikropłatności, dzięki którym można kupować wiele istotnych rzeczy. Warto jednak dodać, że najczęściej nie ma takiej potrzeby, w trakcie gry i osiągania sukcesów, otrzymujemy je bowiem za darmo.

Warto zagrać. Jeśli świat gier strategicznych nie jest Ci obcy i chcesz spędzić czas przy ciekawiej grze tego typu, pobierz za darmo Total War Battles Kingdom Download PC, i wyrusz w świat przygody i czasy, które z pewnością nie jeden raz cię zaskoczą. Uda ci się przetrwać i wygrać? Postaraj się.

Total War Battles Kingdom Pobierz

Total War Battles Kingdom Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Total War Battles Kingdom Torrent
  • Pobierz Total War Battles Kingdom Chomikuj
  • Total War Battles Kingdom Pobierz za darmo
  • Exsite Total War Battles Kingdom Download Free
  • Total War Battles Kingdom Polska wersja językowa
  • Spolszczenie Total War Battles Kingdom Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *