Ultimate Epic Battle Simulator Download

Ultimate Epic Battle Simulator o zaawansowany technicznie symulator pola bitwy, stworzony przez studio Brilliant Game Studios. Gra pozwala na symulowanie bitew na bardzo szeroką skalę. Co ciekawe, w starciach mogą brać udział naprawdę zróżnicowani wojownicy.

Ultimate Epic Battle Simulator Pobierz na PC

Ultimate Epic Battle Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Jak na klasyczny symulator przystało, Ultimate Epic Battle Simulator nie ma żadnej fabuły. Jedyny element gry, jaki możemy uznać za część fabularną, są same starcia pomiędzy przeróżnymi, bardzo zróżnicowanymi armiami. Jeśli więc również i Ty chcesz wcielić sie w dowódcę jednej z nich, koniecznie pobierz na swój komputer Ultimate Epic Battle Simulator Download i ciesz się bitwami naprawdę wielkiego formatu.

Mechanika gry

Tak jak już wspomnieliśmy, integralną częścią rozgrywki jest w Ultimate Epic Battle Simulator walka pomiędzy dwoma różnymi, zdefiniowanymi przez gracza armiami. Teoretycznie silnik gry umożliwia sprawne poruszanie się po polu bitwy armiami składającymi się łącznie z 10 tysięcy wojowników. W praktyce jednak, posiadacze znacznie silniejszych komputerów mogą pozwolić sobie na znacznie większe armie.

Ważną cechą Ultimate Epic Battle Simulator jest możliwość wystawiania przeróżnych armii do walki. Możemy na przykład obserwować starcia pomiędzy Spartanami a Rzymianami, Persami a Grekami bądź też… pomiędzy świętymi Mikołajami a pingwinami. W Ultimate Epic Battle Simulator wszystko jest możliwe!

Dużą zaletą gry jest wprowadzenie kilku ciekawych, niezwykle zróżnicowanych map. Nasze epickie bitwy możemy prowadzić na przykład w gęstym lesie, otwartym polu czy nawet… na łące. Nic nie stoi na przeszkodzie, by bitwy odbywały się również na skutych lodem antarktycznych pustyniach. Pod tym względem, pomysłowość ekipy z Brilliant Game Studio nie zna granic.

Tak zróżnicowany teren sprzyja konkretnym posunięciom taktycznym. Nietrudno się więc domyślić, że gra może być ciekawym „podręcznikiem” do taktyki, z którego informacje mogą być wykorzystane podczas starć w innych grach. Jeśli więc i Ty chcesz stać się wirtualnym generałem, koniecznie pobierz na swój komputer Ultimate Epic Battle Simulator Download i ucz się taktyki i strategii od najlepszych.

Oprawa dźwiękowa i interfejs gry

Olbrzymią zaletą Ultimate Epic Battle Simulator jest rzecz jasna oprawa dźwiękowa. Każda ze znajdujących się w świecie gry postaci, posiada swój własny sposób ataku, który przedkłada się na zestaw określonych dźwięków. Oprawa dźwiękowa z dużym realizmem oddaje specyfikę pola bitwy. Można tu usłyszeć marsz poszczególnych grup żołnierzy, krzyki rannych i zabijanych a także – chrzęst wykorzystywanej podczas starć broni.

Na szczególną uwagę zasługuje specyficzny interfejs gry, który umożliwia dowolne przesuwanie kamery po całym obszarze na którym toczy się bitwa. Dzięki temu mamy doskonały wgląd w to, co akurat dzieje się na naszym wirtualnym froncie. Jeśli więc chcesz mieć lepszy wgląd na pole bitwy, niż sam wielki Napoleon, koniecznie pobierz na swój komputer grę Ultimate Epic Battle Simulator Download a przekonasz się, że dzięki niej będziesz potrafił o wiele więcej niż on sam.

Tryby gry

Jak na klasyczny symulator przystało, Ultimate Epic Battle Simulator jest grą dostępną wyłącznie w trybie single player. Wprowadzenie trybu multiplayerowego dałoby możliwość prowadzenia wirtualnych bitew pomiędzy prawdziwymi przeciwnikami. Niestety w Ultimate Epic Battle Simulator tego nie ma, co jednak nie oznacza, że mamy tu do czynienia z nieudaną grą.

Ultimate Epic Battle Simulator Download Pełna Wersja

Ultimate Epic Battle Simulator download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Ultimate Epic Battle Simulator Crack Pebx
  • Pobierz Ultimate Epic Battle Simulator Torrent Chomikuj
  • Exsite Ultimate Epic Battle Simulator Free Download
  • CODEX Ultimate Epic Battle Simulator Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *