Victor Vran Download

Victor Vran, już sam tytuł ma w sobie coś magicznego. Gra została zatytułowana imieniem i nazwiskiem głównego bohatera, jakby nie chciała zdradzać za dużo z fabuły, ani ze swojego gatunku, zanim w nią nie zagramy. Czym więc jest Victor Vran i dlaczego jest tak tajemnicza?

Victor Vran Download – pełna wersja

Victor Vran crack

Pobierz za Darmo!

Gry PC mogą należeć do różnego rodzaju gatunków, w przypadku Victor Vran jest to RPG, czyli role play game, gra polegająca na rozwijaniu umiejętności naszej postaci i zdobywaniu dla niej coraz to nowego i lepszego ekwipunku. To wszystko pozwala naszemu bohaterowi na pokonywanie coraz to silniejszych wrogów i odkrywanie nowych krain. Dzięki temu akcja przesuwa się do przodu, a my odkrywamy więcej i więcej z fabuły pozycji i z przeszłości naszego głównego bohatera. Brzmi dosyć prosto, bo i założenia gier role play są proste, co nie znaczy, że są one nie ciekawe. Wręcz przeciwnie gatunek RPG to jeden z najpopularniejszych gatunków w świecie gier video. Kombinowanie, na co wydać zdobyte właśnie punkty doświadczenia i jakie to uzbrojenie nałożyć na siebie w którym momencie, jest co najmniej bardzo wciągające.

Victor Vran został wyprodukowany przez studio Haemomint Games, które, można by powiedzieć, „zna się na swojej robocie”. Victor walczy z różnej maści przeciwnikami w postaci potworów, które zalęgły się na naszym świecie. Co prawda w pozycji mamy tylko i wyłącznie jednego głównego bohatera, nie prowadzimy całej drużyny, jak to miało miejsce na przykład w przypadku bardzo znanej serii gier z tego samego gatunku, czyli „Final Fantasy”, nie oznacza to jednak, że szybko się nim znudzimy. Możliwości rozwoju Victora są tak duże, że można spędzić mnóstwo czasu w samym edytorze jego postaci, dodając mu czy to nową broń, czy próbując wymyślić, który atak najlepiej przysłuży nam się do pokonania tego, czy innego wroga. Poza normalną bronią mamy do dyspozycji również magię, którą modyfikujemy w ten sam sposób.

 

Twórcy Victor Vran dołożyli jeszcze kilka innych przedmiotów, mających nam pomóc w walce z nacierającym zewsząd wrogiem. Są to tak zwane karty przeznaczenia, dzięki którym Vran może użyć mocy specjalnych oraz przedmioty opracowane ręcznie, które popychają akcję do przodu. Wszystkie te urozmaicenia czynią z produktu nieco bardziej skomplikowaną od ich pozycję role play, ale przez to kliknięcie na przycisk Victor Vran Download staje się jeszcze bardziej kuszące.

Victor Vran Trailer

Co więcej oferuje nam Victor Vran Download? Oczywiście kampanię dla pojedynczego gracza, czyli po prostu tryb single player, a do tego tryb multiplayer, co umożliwia nam zmierzenie się z innymi graczami poprzez łącze internetowe. Możemy współdziałać z nimi w trybie kooperacji, albo próbować ich pokonać, stając w szranki przeciwko nim. Sama kampania dostarczy nam zabawy na dobre kilka godzin, jest bowiem bardzo rozbudowana i posiada naprawdę wiele wątków pobocznych, czyli tak zwanych „side – questów”, zadań, które możemy wykonać, ale nie musimy, gdyż nie łączą się one – albo robią to tylko w niewielki sposób – z główną fabułą gry Victor Vran.

 

Gra ukazała się na rynku 24 lipca 2015, korzysta więc z najnowszych technologii w opracowywaniu grafiki i dźwięku. Ścieżka dźwiękowa jest jedną z najmocniejszych stron tej pozycji i pozwala wspaniale wczuć się w klimat, to samo dotyczy wszystkich efektów specjalnych, jakie przyszło nam usłyszeć – czy to głosów bohaterów – zarówno naszego, Victora, jak i tak zwanych NPCów, czyli postaci, którymi nie możemy zagrać, jak i nawet wrzasków atakujących nas hord potworów.

Victor Vran Pobierz

Victor Vran Download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Victor Vran Torrent
  • Pobierz Victor Vran Chomikuj
  • Exsite Victor Vran Pobierz za darmo
  • Pebx Victor Vran Free Download
  • Crack Victor Vran Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *