Visage Download

Masz ochotę przenieść się do ponurej rezydencji, w której od wieków dochodziło do licznych przerażających zdarzeń, jej mieszkańcy popadali w obłęd, pod wpływem którego mordowali, torturowali i popełniali samobójstwa? Pobierz Visage download. To gra w konwencji psychologicznego horroru, od której nie oderwiesz się przez długie godziny. Wcielisz się w niej w postać uwięzioną w rezydencji, która musi znaleźć sposób, by się z niej uwolnić i rozwikłać mroczną tajemnicę tego miejsca…

Visage Download PC do pobrania

Visage Download crack

Pobierz za Darmo!

Pierwszoosobowa gra w konwencji horroru psychologicznego

Gra Visage to debiutanckie dzieło kanadyjskiego studia Sadsquere. Co ciekawe, została sfinansowana dzięki bardzo skutecznej, udanej akcji crowfundingowej, która została zorganizowana dzięki serwisowi Kickstarter. Jej efekty przeszły wszelkie oczekiwania organizatorów – udało się zgromadzić sumę pieniędzy trzykrotnie wyższą od oczekiwanej.

Fabuła gry

Fabuła gry rozgrywa się w starym, mrocznym domostwie, które na przestrzeni wieków było świadkiem wielu przerażających wydarzeń. Nie wiemy, co konkretnie było ich przyczyną. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w tej właśnie rezydencji ludzie z niewyjaśnionych przyczyn mordowali całe swe rodziny, na porządku dziennym było popadanie w obłęd, który bardzo często kończył się samobójstwem. Wcielimy się w postać osoby uwięzionej we wnętrzu rezydencji. Będziemy ją przemierzać, odkrywając jej przerażające dzieje. Chociaż najrozsądniejszym wyjściem byłaby natychmiastowa ucieczka, naszym zadaniem będzie wcześniej odkrycie przerażającej prawdy o tym miejscu. Czy uda Ci się rozwiązać zagadkę? Pobierz Visage download i przekonaj się o tym sam!

Mechanika rozgrywki

Mechanika w grze do pobrania pod frazą Visage Download opiera się przede wszystkim na tym, że gracz porusza się po poszczególnych lokacjach (pomieszczeniach w rezydencji, korytarzy i pokojów) i odkrywania prawdy o tym budzącym grozę miejscu. Będziemy mieli możliwość zbierania, podnoszenia i przenoszenia poszczególnych przedmiotów oraz manipulacji różnymi elementami otoczenia. W tym przypadku to nie rozwój akcji jest najważniejszy, lecz precyzyjnie budowany klimat. Fabuła gry jest nieliniowa, od tego, w jaki sposób będziemy poruszać się po poszczególnych pomieszczeniach zależy, w jaki sposób się rozwinie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że za każdym razem możemy przechodzić grę w zupełnie inny sposób, nawet podejmując te same decyzje. Jest to spowodowane automatycznym losowaniem pewnych opcji w momencie, gdy rozpoczynamy grę. Jednym z elementów gry są snujące się po rezydencji duchy, które sieją grozę i mogą zadać nam śmierć. Niestety jednak nie mamy możliwości z nimi walczyć. Gdy już nas zaatakują, możemy jedynie uciekać…

Sprawy techniczne

Gra Visage wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjną, dopracowaną grafiką. Została ona stworzona przy pomocy zaawansowanego, nowoczesnego silnika Unreal Engine 4. Dzięki temu na każdym kroku możemy zachwycać się niepowtarzalnym klimatem gry.  Jest on bardzo autentyczny i przytłaczający realizmem. Bardzo szczegółowo zostały dopracowane wszystkie detale, takie jak na przykład przedmioty we wszystkich pomieszczeniach. Atmosferę grozy potęguje jednocześnie dopasowana ścieżka dźwiękowa – przy każdym naszym kroku możemy słyszeć dobiegające zewsząd tajemnicze odgłosy.

Dużym atutem gry Visage jest fakt, że wspiera ona także zestawy rzeczywistości wirtualnej. Dzięki temu rozgrywka staje się jeszcze bardziej realistyczna. Jeśli masz ochotę się o tym przekonać, pobierz Visage download.

Visage Pobierz i zainstaluj pełna wersja

Visage pc Pobierz

Pobierz za Darmo!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *