Watch Dogs Download

Watch Dogs jest grą, w której mamy do wypełnienia misję. W celu jej realizacji, możemy włamywać się do prywatnych urządzeń komunikacyjnych oraz systemów, które kontrolują miejską infrastrukturę. To istotne opcje, mogą bowiem posłużyć do manipulowania elementami otoczenia, dzięki czemu realizacja misji staje się o wiele łatwiejsza.

Zainstaluj Watch Dogs Download PL

watch_dogs

Pobierz za Darmo!

Gra została stworzona przez Ubisoft Studios, które jest zarówno producentem jak i wydawcą gry. W grze znajdujemy się w Chicago, mieście, które jest odwzorowane doskonale i na dodatek tętni życiem. Gracz wciela się w postać byłego przestępcy Aidena Pearce a. Aiden jest doskonały we włamaniach do systemów elektronicznych, zarówno miejskich jak i do elektronicznych urządzeń osób prywatnych. Korzystając z tych umiejętności Aiden potrafi zarówno wywołać korek na skrzyżowaniu, jak i opróżnić konto bankowe dowolnej osoby. Swoje umiejętności może wykorzystywać w sposób negatywny lub pozytywny. Chcesz poczuć się jak Aiden? Kliknij Watch Dogs Download, pobierz grę i znajdź się w tętniącym życiem Chicago. Wykonuj misje i wygraj !

This slideshow requires JavaScript.

Centralny System Operacyjny do którego włamuje się Aiden, to system obejmujący nie tylko sygnalizację świetlną, zarządzanie metrem czy kamery monitoringu. Ukrytym celem istnienia systemu, jest kontrola nad każdym obywatelem. Zdobycie kodów do systemu umożliwia przejęcie kontroli nad dowolną dzielnicą miasta.

Zwiastun gry – Watch_Dogs

Nasz główny bohater gry, nie jest jednak typowym hakerem nie odchodzącym od ekranu komputera. W celu realizacji misji udaje się do miasta, może a czasami nawet musi posługiwać się bronią czy też walczyć wręcz. W walce może korzystać nie tylko z klasycznych pistoletów, ale również z takich ciekawostek jak bazooka, ma także możliwość konstruowania własnych bomb. Szanse na przeżycie zwiększa system osłon, w które nasz bohater jest wyposażony.

Opis nie jest w stanie oddać wiele możliwości gry. Możliwości, dzięki którym gra może nam zapewnić wiele godzin ciekawej rozrywki. Każdy element podłączony do centralnego systemu, może stanowić potencjalną broń. Takie opcje, w połączeniu z umiejętnościami bohatera i możliwością wyposażenia go w rzeczywistą broń, oraz dopracowane, piękne scenerie miasta, które tętni życiem, tworzą świat idealny dla każdego fana tego typu gier.

Gra posiada opcję gry samodzielnej, ale także opcję gry w trybie multiplayer. Tryb multiplayer to tak naprawdę kilka trybów do wyboru. Można wybrać tryb, w którym cała grupa wykorzystuje hakerskie umiejętności głównego bohatera. Można więc miedzy innymi wybrać misje, której celem jest wspólne odszyfrowanie jakiegoś pliku, misję w której celem jest śledzenie ludzi czy wyścigi. Jeśli wybierzemy grę samodzielną a następnie zdecydujemy o tym, by jednak grać z kimś, w pierwszej kolejności telefon gracza, który pojawił się w naszej grze, zostanie zhakowany, ofiara ataku hakerskiego otrzyma polecenie zabicia nas. Takie misje stanowią ciekawą odskocznie od realizacji głównej misji.

Watch Dogs to gra, którą można polecić miłośnikom gier różnych gatunków, łączy ich bowiem w sobie wiele. Włączenie gry, wejście do wirtualnego świata stworzonego przez twórców produkcji Watch Dogs, jest dobrym pomysłem. Grę możesz pobrać tutaj: Watch Dogs Download. Warto się na to zdecydować, wejść w postać głównego bohatera i w sercu Chicago realizować wybrane misje.

Pobierz Watch Dogs pełną wersję PL

pelna wersja watch dogs

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Watch Dogs Torrent
  • PC Download Watch Dogs Chomikuj
  • Watch Dogs Pobierz na pc
  • Exsite Watch Dogs Download pc

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *