We Happy Few Download

We Happy Few to dość specyficzna produkcja, w której przenosimy się w zupełnie alternatywny świat, z tą jednak różnicą, że jest to świat retro. Ta klimatyczna gra została stworzona przez wybitne studio Compulsion Games.

We Happy Few Download – do pobrania na PC

We Happy Few skidrow

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

We Happy Few przenosi nas do specyficznego, surrealistycznego świata lat 60-tych. Miejscem w którym będziemy prowadzić rozgrywkę jest Anglia. Co ciekawe – w tym pięknym kraju wszystkie otaczające nas postacie są niebywale szczęśliwe. Istnieje jednak podejrzenie, że stoi za tym wszystkim indoktrynacja i… cudowny narkotyk, który sprawia, że wszyscy którzy go zażyją są niezmiernie szczęśliwi.

Jak łatwo przewidzieć, nasz główny bohater jest jedną z niewielu niepokornych osób, które działaniu tajemniczego specyfiku się nie poddały. Żeby jednak móc w pewien sposób walczyć z otaczającym nas złem, należy zrozumieć mechanizmy panujące w otaczającym nas świecie. To właśnie będzie głównym zadaniem postaci odgrywanej w We Happy Few.

Jeśli więc również i Ty chcesz podjąć rękawicę i walczyć o wolność, koniecznie pobierz na swój komputer We Happy Few Download i dowiedz się, co stoi za takim właśnie zachowaniem angielskiego społeczeństwa.

Mechanika gry

Mechanika gry jest stosunkowo prosta. W grze przemierzamy kolejne, często bardzo dziwne a nawet i przerażające lokalizacje, zbierając po drodze przedmioty, które następnie mogą się nam przydać. Cała rozgrywka jest obserwowana z perspektywy pierwszoosobowej, co jeszcze bardziej podkreśla charakterystyczny klimat gry.

Podczas eksploracji wspomnianego miasta, cały czas trzeba mieć na uwadze przepisy obowiązujące w nim. Nie możemy wykraczać poza nie, ponieważ wtedy niepotrzebnie ściągamy na siebie uwagę innych. Co więcej, podczas przemierzania poszczególnych domostw, możemy natrafić na różnego rodzaju pułapki, których celem będzie zaalarmowanie mieszkańców.

Groźny dla naszego bezpieczeństwa może stać się praktycznie każdy przedmiot, który będzie użyty w niewłaściwy sposób. We Happy Few jest więc grą, w której bardzo istotne jest zapamiętywanie i logiczne myślenie, z wykorzystaniem zasad panujących w mieście. Jeśli więc chcesz przyjąć to wyzwanie, koniecznie na swój komputer We Happy Few Pobierz i zainstaluj.

Grafika gry i oprawa dźwiękowa

Grafika w grze posiada specyficzny, wręcz bajeczny klimat. Niestety podczas poruszania się po świecie gry pojawiają się w niej pewne błędy, jak na przykład przenikanie się postaci. Choć błędy te można tolerować, to nie ma co ukrywać, że z biegiem czasu są one po prostu irytujące.

Na wyróżnienie zasługuje w We Happy Few oprawa dźwiękowa. Wszystkie dźwięki pojawiające się w grze są niesamowicie realistyczne a całość jest podkreślana przez specyficzną muzykę.

Kwestie techniczne

Świat, w którym się poruszamy, jest generowany proceduralnie. Oznacza to, że nigdy do końca nie będziemy wiedzieć, w której lokacji znajdziemy się w przypadku rozpoczęcia rozgrywki od nowa. Jest to niewątpliwie kolejna zaleta tej gry, gdyż sprawia ona, że pozycja ta nigdy się nam nie znudzi. Jeśli więc kochasz twórczość między innymi Xuxley’a i Orwella, koniecznie pobierz na swój komputer We Happy Few Download. Dzięki tej grze dowiesz się, że życie w świecie totalitarnym wcale nie jest proste.

Zaletą gry jest ujęcie w odpowiedni sposób ważnych tematów, które są aktualne również i dziś. I to na całym świecie.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie single player. Szkoda, bo jej wersja multi z możliwością kooperacji kilku bohaterów, wyglądałaby naprawdę bardzo ciekawie.

We Happy Few Pobierz pełna wersja

We Happy Few chomikuj

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz We Happy Few Torrent Pebx PC
  • Free Download We Happy Few Crack Exsite
  • Chomikuj We Happy Few Pobierz za darmo
  • CODEX We Happy Few Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *