Bum Simulator Download

Bum Simulator to dość niezwykła gra symulacyjna, w której wcielamy się w rolę… amerykańskiego menela. I choć podstawowym aspektem całej rozgrywki jest walka o przetrwanie, to jednak urozmaicają ją od czasu do czasu ciekawe zadania dodatkowe. Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio Ragged Games, współpracujące z firmą PlayWay.

Bum Simulator Pobierz grę na PC

Bum Simulator download Ściągnij Grę!

Mechanika gry

Wydawałoby się, że życie amerykańskiego bezdomnego nie jest trudne. Żyje on przecież w skądinąd najpotężniejszym kraju świata. Tymczasem rzeczywistość (zwłaszcza w Bum Simulator) jest zupełnie inna. Fabuła gry rozpoczyna się zresztą dużo wcześniej, kiedy to nasz bohater traci wszystko i ląduje na bruku.

Przeżycie w tej metropolii nie jest takie proste, jak początkowo mogłoby się to wydawać. Losy bezdomnego mogą się potoczyć w różnych kierunkach a on sam może nawet nie dożyć końca rozgrywki. Niemniej, rzutki i pomysłowy gracz może sprawić, że życie naszego bezdomnego znacznie się odmieni a on sam znajdzie pracę i – kto wie – może zemści się na osobach, które doprowadziły go do tego stanu rzeczy. Jeśli i Ty chcesz odkryć, kto za tym stoi, ściągnij Bum Simulator free Download i przekonaj się, czy dasz radę odmienić nieciekawe losy głównej postaci w grze. Inną podobną grą humorystyczną jest The American Dream pobierz.

Interfejs gry

Pomimo swej nazwy. Bum Simulator nie jest tak naprawdę realistycznym symulatorem. W zasadzie jest to typowy, zręcznościowy sandbox, charakteryzujący się sporą dawką (również czarnego) humoru. Zycie naszego amerykańskiego menela obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej, co pozwala na realistyczne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Ma ona bardzo otwartą strukturę, podobnie zresztą jak otaczający bohatera świat. Głównym jego zadaniem jest oczywiście przetrwanie w trudnych i niegościnnych warunkach, ale nie zapominajmy, że pomogą nam w tym specjalne umiejętności bezdomnego.

Odgrywana postać może między innymi zbierać puszki, tresować gołębie a nawet budować schronienia z kartonów. Co ciekawe, może ona również poznawać tajniki tzw. “alchemii alkoholu”. Jeśli i Ty chcesz się przekonać, na czym tak naprawdę ona polega, pobierz grę za darmo Bum Simulator Download i przekonaj się, co można zrobić ze zwykłym alkoholem w skrajnie nieprzyjaznych warunkach otoczenia.

Interfejs w Bum Simulator jest silnie okraszony takimi humorystycznymi smaczkami a stopniowe ich odkrywanie z pewnością wywoła uśmiech na twarzy niejednego gracza.

Grafika gry

Bum Simulator charakteryzuje się bardzo rozbudowaną, trójwymiarową grafiką, której twórcy zadbali o pełne dopracowanie poszczególnych elementów otoczenia. Efekt ten pogłębia zaimplementowany silnik fizyczny, dzięki któremu ruchy postaci i przedmiotów są bardzo naturalne i płynne.

Bum Simulator Download – Pełna Wersja

Bum Simulator pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: NVidia GeForce GTX 660 2GB VRAM lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows (64-bit) 7 lub nowszy

  • Pobierz Bum Simulator Crack Chomikuj
  • Free Download Bum Simulator Torrent Pebx
  • CODEX Bum Simulator free Download
  • Gra Bum Simulator Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *