Car Mechanic Simulator 2021 Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Red Dot Games


Wydawca:
 

PlayWay


Data premiery:
 

11 sierpnia 2021


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Symulacje, ekonomiczne, samochodowe, polskie, maszyny i urządzenia, Find Your Next Game

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Polish, Portuguese, Portuguese-Brazil, Turkish, Romanian, Japanese, Korean, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Car Mechanic Simulator 2021 + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 12544 razy

Waga: 8.73GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Car Mechanic Simulator 2021:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760
  • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
  • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 7 1700X 3.4 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070
  • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 8.1/10 64-bit

Car Mechanic Simulator 2021 to gra komputerowa stworzona przez polskie studio deweloperskie Red Dot Games, a wydana przez PlayWay. Seria Car Mechanic Simulator wydawana jest cyklicznie od 2014 roku.

Już pierwsza edycja gry z 2014 roku zebrała bardzo dobre recenzje wśród graczy, nie inaczej jest w przypadku edycji 2021. Grę Car Mechanic Simulator 2021 tak jak inne gry z serii można kupić i dodać do swojej biblioteki w serwisie Steam. Oprócz tego w edycję z 2021 roku tak samo, jak w poprzedniczkę z głównego cyklu z 2018 roku zagramy również na PS4 i XONE.

Car Mechanic Simulator 2021 Pobierz za darmo

Car Mechanic Simulator 2021 download Zainstaluj Grę!

Podstawowe informacje

W Car Mechanic Simulator 2021 wcielamy się w rolę mechanika samochodowego, a w naszym warsztacie zajmujemy się naprawianiem popsutych samochodów. Dostępnych do naprawy jest aż 70 różnych modeli samochodów.

Wszystkie części są wiernie odwzorowane, a podejmowane przez nas działania są takie same jak prawdziwego mechanika samochodowego. W grze musimy działać stopniowo, rozważnie, rozkręcając kolejne elementy i starając się zidentyfikować występujący w samochodzie problem. Im lepiej sobie radzimy, tym większe otwierają się przed nami możliwości.

W najnowszej odsłonie gry producent zapewnił nam możliwość progresji naszego warsztatu. Wraz z naszym postępem w rozgrywce w Car Mechanic Simulator 2021 Steam version (czyli grze wydanej przez PlayWay dostępnej na platformie Steam), otrzymujemy dostęp do nowych narzędzi. Przez ten system otrzymujemy dostęp do bardziej skomplikowanych napraw, które wcześniej nie byłyby możliwe. Wszystkie naprawiane przez nas samochody możemy również przetestować na torze wyścigowym.

Car Mechanic Simulator 2021 na Steam – co się zmieniło?

Jak widzimy system gry i mechanika zostały nieznacznie zmienione, a w zasadzie usprawnione względem poprzednich odsłon serii. Bardzo ciekawą nowo dodaną mechaniką do gry jest system brudzenia się pojazdów. Jest on połączony razem z myjnią samochodową.

Oprócz tego, w grze od PlayWay po raz pierwszy pojawił się system wgnieceń. Po raz pierwszy w Symulatorze Mechanika 2021 (czyli polskiej grze dostępnej na platformie Steam) pojawiła się mechanika parkowania. Usprawnieniu poddano natomiast system analizowania części samochodowych.

Jakie tryby gry są dostępne?

W grze Car Mechanic Simulator 2021 dostępny jest tylko tryb gry dla pojedynczego gracza. Wymusza to na nas graczach konieczność samotnej rozgrywki. Dla wielu z nas może być to początkowo odrzucające, jednak warto dać tej polskiej grze dostępnej na Steam szansę. Dla wielu z nas może być to najlepszy symulator, który ukazał się w 2021 roku.

Oprawa graficzna

W dostępnym na platformie Steam Car Mechanic Simulator 2021 oprawa graficzna sprawia wrażenie estetycznej i dopracowanej. Największe wrażenie robią dokładnie odwzorowane modele samochodów, a także ich części. Są one bardzo realistyczne, takie jak powinny być w symulatorze stworzonym w 2021 roku.

 

Opinie graczy związane z symulatorem mechanika

Większość graczy uważa Car Mechanic Simulator 2021 Steam version za najlepszą odsłonę z całego cyklu. Ciekawostką jest fakt, że koszty, które poniósł producent przy produkcji gry, zwróciły się już w jeden dzień. Wpływ na to mogła mieć nowa mechanika związana z płynami, a także duża liczba nowych ciekawych samochodów do naprawienia.

W grze uwzględniono również możliwość wychodzenia z garażu i chodzenia po placu. Gracze chwalą sobie również możliwość kupna samochodu ze złomowiska, a następnie naprawienia go. Dzięki, temu spędzamy przy Car Mechanic Simulator 2021 Steam version kolejne godziny.

Car Mechanic Simulator 2021 Steam version – podsumowanie

Świetna gra dla wszystkich fanów motoryzacji. Duża szczegółowość, spora liczba samochodów, oraz przyjemny gameplay sprawiają, że przy grze możemy spędzić długie godziny. Czy w 2021 roku powstał jakiś lepszy symulator? Naszym zdaniem nie. Car Mechanic Simulator 2021 to naszym zdaniem na tę chwilę mocny kandydat na symulatora roku 2021. Wyniki sprzedażowe tylko to potwierdzają.

Car Mechanic Simulator 2021 Download Pełna Wersja

Car Mechanic Simulator 2021 pobierz PC Download!

range of services crack in the barnfresh owner of number of ordersset of requirements tune and rebuild carssimulator 2021 free downloadmechanic simulator 2021 free downloadeach mission offers well established player base

investing in service empire crazy real garage environment car garage. try putting yourself not support intel integrated if you're up for feel lucky you. get ready bigger challenger you can find it's time for start as project car. start as a free download hidden gems busy for of a work your way. open plan garage generated orders car auctions available space realistic simulation game that windows 64 bit 8.1 intel core i5 4690 amd ryzen 5 1500x. 35 gb available space nvidia geforce gtx 760 gtx 760 2gb directx 64 bit 8.1 10 nowe umiejętności. download pc system fuseboxes

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *