Kategorie: Akcji

Chernobylite Download

Chernobylite to niesamowity survival i horror jednocześnie. Ta przygodowa gra akcji została stworzona przez polskie studio The Farm 51. To studio jest zarówno producentem, jak i wydawcą tej niesamowitej gry komputerowej. Produkcja została wydana na takie platformy jak: PlayStation 4, Microsoft Windows PC, Xbox One.

Chernobylite Pobierz na PC pełna wersja


Ściągnij Grę! Akcja gry toczy się na bardzo niebezpiecznym terenie. Rozpoczyna się w Strefie Wykluczenia przy elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Oprawa graficzna gry jest oparta na silniku Unreal Engine 4 z którego korzysta również PUBG, a także technologii fotogrametrii.

Podczas grania w grę możemy wcielić się w fizyka, który traci ukochaną kobietę podczas wydarzeń związanych z katastrofą nuklearną. Od tego czasu minęło na prawdę wiele lat, aczkolwiek fizyk nie pogodził się z zaistniałą sytuację. Właśnie dlatego postanawia on powrócić do przeklętej strefy w Czarnobylu. W ten sposób dowiaduje się o tym, że w tym miejscu wydobywana jest tajemnicza substancja, a cały teren jest kontrolowany przez bardzo silną armię. Nie jest to jednak największa przeszkoda naszego bohatera.

Aby pomóc fizykowi odnaleźć ukochaną, pobierz grę Chernobylite Download i znajdź się w mrocznym świecie, gdzie będziesz walczył o przetrwanie. Historia w grze opowiadana jest nieliniowo. Cała gra przede wszystkim polega na tym, aby nasza postać zdobyła jak najwięcej informacji na temat zaistniałej sytuacji. Ogromne znaczenie mają wybory jakie dokonamy.

Osoba grająca w grę musi gromadzić liczne zapasy, a także używać systemu rzemiosła, który w grze jest bardzo rozbudowany. Oprócz tego gracz musi tworzyć takie przedmioty, które zapewnią mu ochronę, na przykład: miecze, bronie. Musi także ulepszyć swój dotychczasowy sprzęt. Wiedza z zakresu fizyki, z całą pewnością jest w stanie pomóc bohaterowi, w którego się wcielamy.

Nasz bohater musi radzić sobie z wszelkim niebezpieczeństwem, które bardzo często pojawia się na jego drodze – może unikać przeszkód lub rozpocząć walkę. Wszystko zależy od decyzji gracza, który gra w grę. Podjęte przez nas decyzje kształtują również otoczenie, w którym się otaczamy. Twórcy gry dodali do niej wiele mechanizmów charakterystycznych dla gier survivalowych.

Producenci gry zdecydowali, że osoba, która zdecyduje się na zagranie w grę będzie to robiła samotnie. Nie mamy możliwości grania w trybie wieloosobowym. Dla wielu graczy jest to ogromna zaleta. Ściągnij za darmo Chernobylite w pełnej wersji.

Gra posiada trójwymiarową grafikę, dzięki której miejsce jest niesamowicie podobne do prawdziwego Czarnobyla. Aby miejsce było realne, producenci postanowili wyruszyć do Czarnobyla, w celu zainspirowania się.

Oficjalna strona: https://www.chernobylgame.com/.

Chernobylite Download do pobrania


Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2500K 3.3GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 770, 2GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 45 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Chernobylite Torrent Pebx
  • Premiera Chernobylite Crack Chomikuj
  • Exsite Chernobylite kickstarter Pobierz za darmo

Najnowsze Gry

Watch Dogs Legion Download pełna wersja

Watch Dogs Legion to trzecia odsłona świetnie znanej serii gier akcji. Znajdziemy tutaj elementy TPP, a także science-fiction. To idealna…

26 minut temu

The Dark Pictures: Man of Medan Pobierz grę

The Dark Pictures: Man of Medan to gra przygodowa, która została wyprodukowana przez Supermassive Games. Wydawcą jest studio Bandai Namco…

2 dni temu

Blair Witch gra do pobrania

Blair Witch to gra przygodowa FPP, która została wyprodukowana i wydana przez studio Bloober Team. Jest ona dostępna na takie…

3 dni temu

Shenmue III Pełna Wersja gry

Shenmue 3 to gra akcji z elementami TPP. Została ona wyprodukowana przez studio Ys Net. Wydawcą jest Deep Silver /…

3 dni temu

MXGP 2019 gra PC Download

MXGP 2019 to pięta odsłona popularnej serii gier wyścigowych. Została ona wyprodukowana oraz wydana przez studio Milestone. Jest ona obsługiwana…

3 dni temu

Star Wars Jedi: Fallen Order PC Download

Star Wars Jedi: Upadły zakon to niezwykle dopracowana gra akcji, która posiada elementy TPP. Została ona wyprodukowana przez Respawn Entertainment.…

4 dni temu