Command & Conquer Remastered Pobierz grę

Command & Conquer Remastered to odświeżona wersja pierwowzoru, który został wydany 1995 roku. Jest to gra strategiczna, która z pewnością usatysfakcjonuje miłośników klimatu science-fiction. Na uwagę zasługuje fakt, że twórcy zadbali nawet o najmniejsze detale. Za produkcję odpowiada studio Petroglyph. Wydawcą jest Electronic Arts Inc. Opisywany tytuł został wydany wyłącznie na platformę PC.

Command & Conquer Remastered Download – Pełna Wersja PC

Command & Conquer Remastered pobierz Pobierz Grę!

Tajemniczy meteoryt

Akcja gry rozpoczyna się w momencie, gdy na ziemię spada tajemniczy meteoryt. Jest on przepełniony bliżej nieokreśloną substancją. Pewne jest jedynie to, że stanowi on sporą szansę dla ludzkości. Masz ochotę poznać unikatowe właściwości tego obiektu? Pobierz Command & Conquer Remastered Download i stań oko w oko z ugrupowaniem, które w nielegalny sposób chce przejąć cenny surowiec.

Jak już wspomniano, meteoryt z wyjątkową substancją błyskawicznie stał się niezwykle pożądany. Z niewyjaśnionych powodów to organizacja o nazwie Brotherhood of Nod przejęła aż połowę unikatowego surowca. Na czele ugrupowania stoi Kane. Warto wspomnieć, że uważa się on za zdobywcę cywilizacji, jednak prawda jest zupełnie inna. Wszystko wskazuje na to, że kierowana przez niego grupa nie działa uczciwie.

Po pewnym czasie okazuje się, że Brotherhood of Nod odpowiada za brutalne ataki terrorystyczne. Kolejnym utrudnieniem jest to, że do ugrupowania chętnie przyłączają się nowe osoby. To właśnie dlatego ta niebezpieczna organizacja prężnie się rozwija. Rada Bezpieczeństwa Organizacji Narodów Zjednoczonych decyduje się na walkę z Kanem oraz jego zwolennikami.

Powołano armię, dzięki której szansę na pokonanie terrorystów wzrosły. Ruch wykonany przez Radę Bezpieczeństwa wywołaj konflikt zbrojny o rozległym zasięgu. Na uwagę zasługuje fakt, że to od nas zależą losy całego świata. Wszystko zależy od tego, która strona odniesie zwycięstwo. Darmowe gry Command & Conquer Remastered wymagają od nas aktywności, a także umiejętności strategicznego myślenia. Sprawdź też świetną grę strategiczną Stronghold: Warlords download.

Dwa wątki fabularne

Twórcy zadbali o to, aby produkcja nie była monotonna. Wydarzenia możemy poznać z perspektywy dwóch stron. Za każdym razem zabawa będzie toczyć się inaczej. Pamiętajmy również o tym, że każda strona ma odmienne cele. Musimy również wypełnić szereg zadań oraz misji pobocznych. To właśnie one popychają akcję do przodu. Oczywiście to my decydujemy, którą stroną konfliktu chcemy sterować.

Dzięki omawianej produkcji możemy poczuć się niczym prawdziwy dowódca wojsk. Każda nasza decyzja niesie za sobą konsekwencję. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby kierować się zdrowym rozsądkiem. Musimy przewidzieć kolejny ruch naszego przeciwnika. Tylko wtedy uda nam się skutecznie go odeprzeć.

Oczywiście nie zawsze będziemy mieć kontrolę nad przebiegiem starć. Wielu działań wroga nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Musimy więc liczyć się z ryzykiem odniesienia porażki. Z pewnością stracimy również wielu podopiecznych, którzy wykonują wydawane przez nas rozkazy. Strata jest szczególnie dotkliwa, jeśli dany żołnierz posiadał doświadczenie i rozwinięte umiejętności.

Rozbudowa bazy

Ważnym elementem Command & Conquer Remastered jest rozbudowa bazy. Cały czas musimy starać się ją rozwijać. Istotne jest to, aby była ona mocna oraz niepodatna na ataki wroga. Pamiętajmy, że zagrożeni może nadejść w najmniej spodziewanym momencie. Właśnie dlatego wskazana jest tutaj czujność. Baza stanowi nasz schron, jednak najazd wroga może ją skutecznie zniszczyć.

Pozyskiwanie surowców jest niezbędne do tego, aby umacniać budynki oraz inne obiekty. Na uwagę zasługuje fakt, że podczas rozgrywki będziemy zmuszeni bronić wskazane punkty. W takiej sytuacji nie potrzebujemy całej armii. Wystarczy jedynie wyznaczyć wojowników, którzy będą odpowiadać za bezpieczeństwo konkretnego obszaru.

Oczywiście naszym zadaniem jest również zniszczenie bazy wroga. Nie jest to jednak tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nasz przeciwnik również inwestuje w rozbudowę swojej oazy. Ponadto dysponuje on nowoczesną bronią, która umożliwia skuteczną ochronę podczas najazdu. Musimy wybrać odpowiedni moment – tylko wtedy uda nam się osiągnąć zamierzone cele.

Wiadomym jest, że każdy najazd na wroga osłabia jego armię. Niestety działa to również w drugą stronę – to nasze wojsko ulega osłabieniu na skutek działań przeciwnika. Znacząco obniża to potencjał bojowy żołnierzy. Stanowi to szczególne zagrożenie, jeśli szykujemy się do ważnej, a zarazem wyczerpującej bitwy.

Opisywana produkcja to odświeżona wersja oryginału, jednak znajdziemy tutaj wiele zupełnie nowych elementów. Dla wielu osób niewątpliwą zaletą będzie fakt, że klimat panujący w oryginale został zachowany.

Command & Conquer Remastered Pobierz za darmo

Command & Conquer Remastered download Ściągnij Grę!

  • Pełna wersja Command & Conquer Remastered torrent darkw
  • Pobierz Command and Conquer Remastered crack chomikuj
  • free Download Command & Conquer Remastered na komputer
  • codex Command & Conquer Remastered free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *