Kategorie: Akcji

Darkborn Download

Darkborn to nowa, propozycja w świecie gier łączących elementy przygodowe z RPG, która dopiero ma wejść na rynek. Darkborn to gra stworzona przez twórców z The Outsiders. Wydawcą firmy będzie Private Divisions. Dokładnej daty premiery jeszcze nie ujawniona, jednakże wiadomo, że ma ona nastąpić w najbliższym czasie, czyli w 2020 roku na Microsoft Windows.

Darkborn Pobierz pełna wersja


Ściągnij Grę!

Platformy na jakie gra jest dostępna, języki, kategorie wiekowe, dostępność

Gra dostępna będzie na platformy Microsoft Windows, a także PlayStation 4 i Xbox (ukaże się wersja na konsolę Xbox One). Językiem interfejsu gry jest angielski, choć biorąc pod uwagę zainteresowanie długo oczekiwanym projektem można się spodziewać rychłych wariantów przetłumaczonych na inne języki. Pobierz grę Darkborn download ze strony dystrybutora, kiedy tylko się ukaże.

Fabuła gry Darkborn

Fabuła gry wywraca do góry nogami założenia jakimi kierowali się do tej pory producenci i pomysłodawcy gier RPG. Zamiast bowiem kierować poczynaniami bohaterskiej drużyny eksplorującej podziemia w celu wybicia jak największej ilości potworów i zdobycia skarbów i ekwipunku, gracz wciela się w rolę właśnie jednego z tych potworów.

Założenie fabularne gry Darkborn sprawia, że jest to pozycja, która już długo była oczekiwana przez fanów gatunku. Jej pierwsze zapowiedzi pojawiły się już w roku 2016. Udostępnione jak dotąd materiału skutecznie podsyciły ciekawość oczekujących na grę fanów.

Głównym bohaterem gry jest mały potwór – dziecko, który budzi się w jaskini w momencie kiedy ta jest atakowana przez odział żołnierzy. Najeźdźcy wybijają w brutalny sposób wszystkich mieszkańców łącznie z rodziną naszego bohatera. Możemy się w tym momencie jedynie bezczynnie przyglądać i próbować uciec z jaskini.

W kolejnych etapach gry kierowany przez nas potwór dorasta i nabiera doświadczenia, stając się dużym i silnym stworem, szukającym zemsty na zabójcach swojej rodziny. W międzyczasie odkrywamy, że główny bohater jest tylko elementem w większej wojnie, która znacznie wykracza poza przygodę bohatera.

Jeżeli znudziło Ci się już plądrowanie lochów i zabijanie smoków i masz ochotę na coś innego ściągnij za darmo Darkborn (download Darkborn) kiedy to będzie tylko możliwe. Gra oferuje możliwości takie jak: urywanie głów i kończyn, wyrywanie większości narządów wewnętrznych i wiele innych fascynujących atrakcji.

Zasady i mechanika gry

W grze poruszamy się bohaterem a świat obserwowany jest z perspektywy pierwszej osoby. Wszystkie działania wykonywane są w czasie rzeczywistym. Darkborn pozbawione jest całkowicie warstwy dialogowej, a cała rozgrywka to podróż przez świat gry, zdobywanie nowych umiejętności, rozwijanie bohatera, skradanie się i walka.

Project Wight Download do pobrania na PC


Ściągnij Grę!

  • Pobierz Darkborn Torrent Pebx
  • Premiera Darkborn Crack Chomikuj
  • Exsite Darkborn Pobierz za darmo

Najnowsze Gry

Watch Dogs Legion Download pełna wersja

Watch Dogs Legion to trzecia odsłona świetnie znanej serii gier akcji. Znajdziemy tutaj elementy TPP, a także science-fiction. To idealna…

8 godzin temu

The Dark Pictures: Man of Medan Pobierz grę

The Dark Pictures: Man of Medan to gra przygodowa, która została wyprodukowana przez Supermassive Games. Wydawcą jest studio Bandai Namco…

2 dni temu

Blair Witch gra do pobrania

Blair Witch to gra przygodowa FPP, która została wyprodukowana i wydana przez studio Bloober Team. Jest ona dostępna na takie…

3 dni temu

Shenmue III Pełna Wersja gry

Shenmue 3 to gra akcji z elementami TPP. Została ona wyprodukowana przez studio Ys Net. Wydawcą jest Deep Silver /…

3 dni temu

MXGP 2019 gra PC Download

MXGP 2019 to pięta odsłona popularnej serii gier wyścigowych. Została ona wyprodukowana oraz wydana przez studio Milestone. Jest ona obsługiwana…

3 dni temu

Star Wars Jedi: Fallen Order PC Download

Star Wars Jedi: Upadły zakon to niezwykle dopracowana gra akcji, która posiada elementy TPP. Została ona wyprodukowana przez Respawn Entertainment.…

4 dni temu