Death Stranding Pobierz grę na PC

Death Stranding to gra przeznaczona na PC oraz Play Station 4. To przygodowa gra akcji wciągająca od pierwszych minut. Jeśli takie gry darmowe to coś, co lubisz najbardziej szybko pobierz grę (klik na download i po chwili gra jest już gotowa do użytku).

Death Stranding Download – Pełna Wersja PC

Death Stranding pobierz Pobierz Grę!

Podstawowe wiadomości

Z możliwości jakie daje Death Stranding skorzystać mogą zarówno użytkownicy PC jak i konsoli Play Station 4. Co ciekawe, główną postacią w grze jest znany z serialu The Walking Dead amerykański aktor Norman Reedus. Za produkcje gry odpowiada Kojima Productions, natomiast za stronę wydawniczą odpowiada dobrze znany Sony Interactive Entertainment (w przypadku polskiego rynku Sony Interactive Entertainment Polska).

Fabuła

Przygodowa gra akcji, z którą nie można się nudzić. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych pozycji obecnie na rynku, przynajmniej jeśli chodzi o gry darmowe tego rodzaju.

Bardzo ciekawym elementem gry jest nieco groteskowe przedstawienie wizji producenta na najbliższą przyszłość. Gra rozpoczyna się od wstrząsającej światem serii wybuchów, których efektem są liczne nadprzyrodzone zjawiska. Zjawiska te to właśnie tytułowe Death Stranding download.

W rozgrywce nie brakuje również istot niewidzialnych gołym okiem, czyli Wynurzonych. To stworzenia przebiegłe i niebezpieczne dla wszystkich mieszkańców planety. Na szczęście jest sposób, aby skutecznie z nimi walczyć. Wymaga to jednak zastosowania specjalnego sprzętu, skanera odradka.

To co niejako podoba mi się w tej grze to to, że występujące nadprzyrodzone i czasem zadziwiające w swojej formie zjawiska przyczyniły się do wyraźnego podzielenia na grupy wirtualnego społeczeństwa.

W grze Death Stranding do pobrania producenci starali się opowiedzieć historię która przede wszystkim będzie się skupiała na ukazaniu związków pomiędzy życiem i śmiercią. Co ciekawe, w grze nawet tytuł nie jest przypadkowy, gdyż nawiązuje on do zjawiska znanego z realnego świata. Chodzi tu mianowicie o problem związany z nieoczekiwanym pojawianiem się waleni na brzegach zbiorników wodnych, co przeważnie skutkuje ich śmiercią.

Kwestie techniczne

Death Stranding to gra charakteryzująca się akcją toczącą się w otwartym świecie i widokiem TPP, co daje w czasie gry naprawdę bardzo przyjemne odczucia. Cenne są tu także różnorodne możliwości wykonywania zadań i odkrywania świata. Stąd można tu się poruszać zarówno pieszo, jak i przy wykorzystaniu różnego rodzaju dostępnych środków transportu. Ponadto gracze dysponują różnego rodzaju bronią oraz różnymi sposobami uników, by móc skuteczniej toczyć walki z przeciwnikami.

W czasie gry (szczególnie w czasie walk) należy bardzo mocno uważać na posiadany ekwipunek. Jeśli wróg odbierze nam bądź zniszczy część jego wyposażenia możemy mieć znacznie utrudnione kolejne etapy gry. Ciekawą podobną grą opartą na kosmosie jest Osiris: New Dawn download.

Pod pewnym względem Death Stranding to gra wyjątkowa, bowiem w tym przypadku śmierć bohatera wcale nie jest równoznaczna z zakończeniem gry. Jest on tylko wprowadzony w stan gdzieś pomiędzy życiem a śmiercią. Bohater by grać dalej musi odnaleźć drogę od życia.

W grze ważną rolę pełnią funkcje sieciowe. To właśnie dzięki ich zastosowaniu poszczególni gracze mogą nie tylko udostępniać sobie poszukiwane zapasy czy też broń. A więc i również wspomagać się w budowie konstrukcji po których będą się poruszać.

Death Stranding Pobierz za darmo

Death Stranding download Download free!

  • Pełna Wersja Death Stranding Torrent darkw
  • free Download crack chomikuj
  • gra na komputer Death Stranding do pobrania
  • Codex Death Stranding free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *