Doom Eternal Download

Wskocz w samo serce demonicznej jatki, pokonaj najobrzydliwsze stworzenia, jakie widział ten świat. Strzelaj, skacz i niszcz napierające ze wszystkich stron potwory. Pobierz Doom Eternal download, czyli pełnoprawną kontynuację światowej sławy gry Doom. Każda część tej serii to klasyczne strzelanki FPP, czyli charakteryzujące się widokiem z perspektywy pierwszoosobowej. Korzenie Dooma sięgają początków lat 90., kiedy to id Software zawojowało rynek wieloma innowacjami. Teraz seria powraca w świetnym stylu, oferując masę zabawy, którą będziesz wspominał latami. Wydawcą gry jest Bethesda Softworks. Platformy: PC, PS4, XONE, Switch.

Doom Eternal Pobierz grę na PC

Doom Eternal download Ściągnij Grę!

Główne założenie Doom Eternal jest proste. Biegnij przed siebie i niszcz wszystko, co się rusza. Odwiedź prawdziwe piekło, które ludzkości zgotowały najobrzydliwsze demony, staw im czoła i zniszcz je, wykorzystując ogromny arsenał śmiercionośnego wyposażenia. Będziesz miał do wyboru naprawdę wiele rodzajów broni, począwszy od znanego z poprzednich części klasycznego shootguna, po rakietowe działa, zdolne siać niesamowity chaos w szeregach wroga. Podróżuj między wymiarami i odwiedź między innymi zaatakowaną przez potwory Ziemię.

Choć opowieść w serii Doom nie gra pierwszych skrzypiec, twórcy pokusili się o fabularne wytłumaczenie dziejących się na oczach bohatera wydarzeń. Historia przedstawiona w Doom Eternal rozpoczyna się jakiś czas po zakończeniu poprzedniej części. Głównym bohaterem jest komandos, tak zwany doom slayer, który specjalizuje się w inwazjach demonów. Ma on za zadanie powstrzymanie piekielnej inwazji. By to zrobić, musi odwiedzić wiele interesujących lokacji, w tym księżyc Fobos. Sprawdź również poprzednią część gry Doom 4 pobierz.

Jeśli chcesz przekonać się, jak niezwykłą mechanikę ma ta gra, pobierz za darmo Doom Eternal PC download i ciesz się niesamowitą i niezwykle szybką akcją, która pochłonie cię na wiele godzin i sprawi, że będziesz wielokrotnie wracał do tej gry. Co jest takiego niesamowitego w mechanice Dooma? Przede wszystkim w oczy rzuca się znaczne rozwinięcie formuły znanej z poprzednich części i niezwykle szybka akcja. Istotne jest szybkie poruszanie się, w którym pomaga pancerz i zamontowane na nim gadżety. Umożliwiają błyskawiczne uniki i wspinaczkę. W eksterminacji wrogich istot pomaga na przykład naramiennik z miotaczem ognia i umieszczony pod strzelbą hak z linką pozwalający na natychmiastowe zbliżenie się do przeciwnika. Warte uwagi są również zabójstwa chwały, czyli finishery na osłabionych przeciwnikach. W tej odsłonie przybyło ich bardzo dużo, co jeszcze bardziej nakręca do działania.

Do dyspozycji otrzymasz również nowy tryb gry – Inwazja – dzięki któremu możesz wcielić się w demona i zaatakować innego gracza, znacznie utrudniając i urozmaicając mu rozgrywkę. Oprócz tego znajdzie się tu również klasyczny tryb fabularny oraz przeprojektowany moduł PvP. Jeśli chcesz sam sprawdzić, jak wiele nowości przynosi nowa cześć gry oraz jak dobrze wygląda ona na siódmej wersji silnika id Tech, ściągnij Doom Eternal i ciesz się jedyną w swoim rodzaju grą na komputery osobiste, która sprawi, że staniesz się niesamowitym łowcą demonów.

Doom Eternal Download – Pełna Wersja PC

Doom Eternal pobierz Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1GHz / AMD FX-8320
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: 2 GB VRAM / AMD Radeon HD 7870 lub NVIDIA GeForce GTX 670
  • Miejsce na dysku: 55 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download Doom Eternal Crack Torrent
  • Pobierz Doom Eternal Torrent Chomikuj
  • SKIDROW Doom Eternal free Download
  • Gra Doom Eternal Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *