Dying Light 2 Download

Platformy: PC, PS5, XSX
Producent:

Techland


Wydawca:

Techland


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

2021


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Akcji, FPP, zombie, postapokalipsa, sandbox, elementy RPG, polskie, kooperacja, parkour, Find Your Next Game

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Hiszpański latynoamerykański

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 28455 razy

Waga: 45GB

Ocena użytkowników: 5/5

Wymagania sprzętowe Dying Light 2:

Dying Light 2 zostało osadzone 15 lat po pierwszej części, a fabuła jest podobna, gdyż znów panuje groźna epidemia, która zamienia ludzi w zombie. Niemniej jednak w przeciwieństwie do pierwszej części mamy wpływ na świat przedstawiony poprzez narracyjną piaskownicę. Znaczy to ni mniej ni więcej tylko tyle, że nasze wybory determinują to jak wygląda fabuła i jak zmienia się miasto, czy epidemia się rozszerza oraz czy mamy bezpośredni dostęp do wody i pożywienia, dzięki kooperacji z pewnymi grupami czy też musimy walczyć o przetrwanie nie tylko w starciach z zombie. Jeśli jesteś fanem pierwszej części gry o walce z zombie w wielkim mieście, koniecznie pobierz Dying Light 2 Download i wejdź do świata gry ponownie. Producentem oraz wydawcą jest Techland.

Dying Light 2 Download – Pełna Wersja PC

Dying Light 2 pobierz Pobierz Grę!

Nowe możliwości i rozbudowane efekty

Przede wszystkim w Dying Light 2 zombie są groźniejsze po zmroku, dlatego trzeba unikać wtedy eksplorowania miasta. Świat w grze jest czterokrotnie większy w stosunku do przedstawionego w pierwszej części gry. Można walczyć zarówno bronią białą, jak i palną. Przy czym walka jest ciekawsza przy użyciu broni białej. Ponadto jest rozbudowany system craftingu. Broń tworzymy zatem samodzielnie i możemy ją ulepszać dodając jej wiele funkcjonalności. Jeśli zatem chcesz spróbować swoich sił w warunkach survivalu, w otoczeniu zombie, pobierz za darmo Dying Light 2 PC Download i rozwijaj swoje umiejętności posługiwania się własnoręcznie stworzoną bronią.

Pokonuj przeszkody wykorzystując parkour

Eksplorując miasto musimy przechadzać się niepostrzeżenie by zbytnio nie zwracać na siebie uwagi. Dlatego wybieramy głównie wspinanie się po dachach, wykonywanie karkołomnych manewrów i akrobacji. Z tej perspektywy lepiej widzimy też miasto i to co się w nim dzieje. Wszystkie te umiejętności muszą być wsparte wytrzymałością głównego bohatera. Również zadania do rozwiązania dostajemy w oparciu o konieczność pokonania przeszkód poprzez wykonywanie różnych ewolucji. Zawiśnięcie na krawędzi dachu to tylko mały fragment tego, jakie mamy możliwości. Jeśli lubisz gry pełne mroku i grozy, a jednocześnie karkołomne zadania podnoszące adrenalinę, ściągnij Dying Light 2 free Download i ucz swojego bohatera różnorodnych umiejętności niestandardowego pokonywania przeszkód. Sprawdź także pierwszą część gry Dying Light do pobrania.

Dwa tryby gry zapewniające jeszcze lepszą rozrywkę

W Dying Light 2 do dyspozycji mamy zarówno tryb single player, jak i multiplayer. Możemy grać w trybie kooperacyjnym z czterema innymi graczami, dzięki temu eksplorowanie mapy DL2 jest jeszcze ciekawsze. Oczywiście musimy ściśle współpracować, aby mniejsze i większe misje i zadania jakie mamy przed sobą mogły zostać wykonane. Poza tym każdy ruch i decyzja wpływa na otaczającą rzeczywistość. Wspólnie możecie pokonywać parkour, a także obserwować wspaniałe widoki ze szczytów budynków. W trakcie rozgrywki trzeba uważać na wrogów zarówno w postaci zombie, jak i nieprzyjaznych ludzi. Przeciwnicy w trakcie walki mogą zmieniać jej styl, dlatego trzeba mieć się na baczności. Doskonała grafika oraz trójwymiarowy obraz zapewniają potrzebną głębie i klimat gry.

Dying Light 2 Pobierz grę na PC

Dying Light 2 download Pobierz Grę!

  • Pobierz Dying Light 2 Crack Chomikuj
  • Free Download Dying Light 2 Torrent Pebx
  • CODEX Dying Light Free Download
  • SKIDROW Dying Light 2 Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.