Far Cry 6 Download

FC6

Platformy:  PC, PS4, XONE, PS5, XSX
Producent:
 

Ubisoft


Wydawca:
 

Ubisoft


Wydawca PL:
 

Ubisoft GmbH


Data premiery:
 

7 października 2021


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-2

Gatunek:  Akcji, FPP, TPP, sandbox, FPS, TPS, strzelanki, Find Your Next Game, E3 2021

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese (Brazil), Spanish (Latin America), Japanese, Korean, Chinese (traditional), Chinese (simplified), Arabic, Thai

Pełna Wersja + Crack

Far Cry 6 Ultimate Edition - Wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 24799 razy

Waga: 35.65GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Far Cry 6:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon RX 460
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-7700 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 3600X 3.8 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1080 / Radeon RX Vega 64
 • Miejsce na dysku: 60 GB SSD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Ultra:
 • Procesor: Intel Core i7-10700K 3.8 GHz / AMD Ryzen 7 5800X 3.7 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 10 GB GeForce RTX 3080 / 16 GB Radeon RX 6800
 • Miejsce na dysku: 97 GB SSD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

FC6 / Far Cry 6 to już kolejna część uwielbianej serii Far Cry, za wydanie szóstej części odpowiada studio Ubisoft Toronto. To jedna z najgłośniejszych gier roku 2021, wyczekują na nią nie tylko fani serii, ale i miłośnicy Breaking Bad. W Far Cry 6 w postać dyktatora Antona Castillo wciela się Giancarlo Esposito, czyli znany z wcześniej wymienionego serialu Gus.

Far Cry 6 Pobierz za darmo na PC

Far Cry 6 download pc fc6 Zainstaluj Grę!

Far Cry 6 – o czym jest gra?

Akcja Far Cry 6 przenosi nas do Yary – fikcyjnej wyspy wzorowanej na Kubie, na której rządy sprawuje bezkompromisowy dyktator, Anton Castillo, zapewniający powrót kraju do czasów świetności, a obok niego widzimy jego syna, Diego. W grze wcielamy się w postać dążącą do odsunięcia od władzy Antona i jego syna, imieniem Dani Rojas. W zależności od naszego wyboru, Dani może być kobietą lub mężczyzną. Dani ma bardzo odpowiedzialną rolę – zapewnić wolność mieszkańcom Yary, likwidując ludzi dyktatora, a potem jego samego, mając do wyboru ogromny arsenał broni i pojazdów.

Przybliżenie postaci

Dani Rojas

Postać wychowała się w Yarze. Początkowo była niechętna do dołączenia do rewolucji przeciwko władzy, jednak później dołącza do opozycji. Motywacją postaci jest obalenie krwawych rządów i wyzwolenie kraju.

Antón Castillo

Jest następcą swojego ojca, którego prezydenturę obaliła rewolucja, po której wyspę zastał kryzys. Obiecując przywrócenie dawnej świetności, został władcą i rozpoczął surową dyktaturę, która spowodowała, że inne państwa nałożyły sankcję na Yarę. Ma syna, Diego, którego przygotowuje do objęcia władzy jako jego następca.

Diego Castillo

Pomimo młodego wieku (13 lat), aktywnie przygotowuje się do objęcia prezydentury po swoim ojcu, prowadząc z nim terror w Yarze. Są niepotwierdzone hipotezy odnośnie tego, że Diego to tak naprawdę Vaas znany z trzeciej części Far Cry, a to dlatego, że posiada identyczną bliznę na prawej brwi.

Co nowego?

Wiele nowości nie będzie. Gra zaoferuje graczom największą mapę z historii serii. Znaczną jej część zajmuje Esperanza, czyli stolica Yary, zwana też jaskinią lwa ze względu na to, że Antón Castillo posiada tam sporo swoich żołnierzy, znajduje się w niej sporo wyniszczonych budynków. Postać, którą gramy teraz będzie posiadać podkład głosowy, czego brakowało w niektórych częściach serii.

Jak już wyżej było wspomniane, wybór broni również ma być tak duży, jak nie był jeszcze nigdy dotąd. Podobnie, jak wybór pojazdów. Twórcy sami podkreślają, że gracze będą mogli wybierać spośród samolotów, helikopterów, łodzi, koni czy nawet czołgów. Możemy liczyć także na pomoc zwierzaków, a tych w grze ma być sporo. Pokazano graczom już psa, krokodyla i pumę, jednak, jak powiedział reżyser Far Cry 6, będziemy mieli do czynienia z wieloma gatunkami “pupili”.

Kiedy premiera?

W Far Cry 6 zagramy jeszcze w 2021, ponieważ gra będzie miała premierę 7 października 2021 roku – na całym świecie w tym samym dniu. Far Cry 6 będzie miało premierę na wiele platform: Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Microsoft Windows. W naszej bazie znajdziesz również Far Cry 3 Download za darmo.

Far Cry 6 Ultimate Edition

Jak większość gier na rynku, Far Cry 6 również zawiera wersję Ultimate Edition. Zawiera ona specjalne stroje, pojazdy, bronie czy wisiorki na broń, a dokładniej pakiety:

 • Występku
 • Łowca Krokodyli
 • Wyprawa do dżungli

Edycja ta oczywiście trochę droższa, niż gra w wersji podstawowej, ale zdecydowanie warto ją kupić, jeśli jesteś fanem takich dodatków. A jeśli dotąd nie grałeś w poprzednią część serii sprawdź koniecznie Far Cry: New Dawn Download.

Far Cry 6 do pobrania na PC

Aby móc pobrać w Far Cry 6, wystarczy kliknąć w jeden z przycisków dostępnych na tej stronie, który umożliwi szybką instalację online. Far Cry 6 download umożliwia zagranie w tytuł bez ryzyka pobrania wirusów, szkodliwych oprogramowań i innych złośliwych programów związanych z pobieraniem. Jeśli Twój sprzęt spełnia minimalne wymagania gry, skorzystaj z Far Cry 6 download i zagraj w najgłośniejszą premierę tego roku.

Far Cry 6 Download Pełna Wersja PC

Far Cry 6 pobierz za darmo Free Download!

restoring his nation back of ubisoftlocal yaran and become liberate the nationwith his son its former glory burn the tyrannical regimemodern day guerrilla revolution any meansdate across jungles learn more the ubisoftof yara season pass standard edition wishlist add

guerrilla fighter and amigos cart add the dictator this product employ makeshift weapons local yaran. współczesnym partyzantem far cry 6 far cry blood dragon crytek's technology wymagania minimalne. dziewicze tereny epic games tom clancy's

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *