Kategorie: Akcji

Garry’s Mod Download

Garry’s Mod to bardzo ciekawa, a przy tym zdecydowanie najbardziej komercyjna modyfikacja silnika typu Source. Wydawcą gry jest amerykańskie studio deweloperskie Valve Corporation, spod skrzydeł którego do tej pory wyszło już mnóstwo ciekawych gier. Zainteresowany? Więc pobierz grę Garry’s Mod Download najszybciej jak to tylko możliwe.

Garry’s Mod Pobierz – Pełna Wersja PC

Ściągnij Grę!

Kilka słów o możliwościach gry

W przypadku Garry’s Mod modyfikacja silnika oparta jest przede wszystkim na poprawie, w porównaniu do poprzednich wersji, możliwości i funkcji, jakie graczom ma do zaoferowania ten typ silnika. Dzięki licznym narzędziom i obiektom każdy z graczy w zależności od własnej fantazji będzie miał możliwość stworzenia własnej wersji gry komputerowej.

Garry’s Mod to modyfikacja silnika, która użytkowana może być zarówno na komputerach przenośnych, jak i stacjonarnych. Jest tu jednak tylko jeden warunek – w obu przypadkach urządzenia muszą pracować w oparciu o systemy operacyjne z rodziny Microsoft Windows PC oraz macOS.

Dzięki odpowiednim systemom, w oparciu o które działa gra, symulator daje możliwość gry zarówno dla pojedynczego gracza, jak i ich większej grupy, w zależności od preferencji.

Tryby gry

W Garry’s Mod gracze swój indywidualny wirtualny świat tworzą za pomocą tak zwanego trybu piaskownicy. To właśnie dzięki jego zastosowaniu, każdy z twórców swojej własnej gry będzie miał możliwość niczym nie ograniczonego wpływu na konstrukcje i wygląd tworzonej przez siebie produkcji. To z kolei z pewnością nie pozostanie obojętne na satysfakcję płynącą z późniejszej gry.

Gracze mają dostęp do bardzo rozbudowanego warsztatu, z wieloma narzędziami i możliwościami, przeznaczonymi zarówno do manipulacji związanych z postaciami, jak i ich reakcjami czy wyglądem wszystkich kreowanych obiektów. Sprawdź też Hello Neighbor za darmo.

Aby mieć jednak jak najszerszy dostęp do różnego rodzaju możliwości, konieczna będzie instalacja na komputerze przeznaczonym do tej właśnie gry, dowolnej innej, która oparta jest na silniku Source. W tym przypadku doskonale mogą sprawdzić się produkcje takie jak:

 • Source,
 • Half-Life 2,
 • Left 4 Dead ,
 • Team Fortress 2.

Duża popularność

Pierwsza wersja Garry’s Mod pojawiła się już w roku 2004. Jej autorem i zarazem wydawcą był Gary Newman. Co ciekawe, za pierwsze swoje wydawnictwo został on nagrodzony licznymi prestiżowymi nagrodami. Do dnia dzisiejszego każda kolejna wersja Garry’s Mod cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród twórców gier i modów, jak i wśród koneserów gier, lubujących się w poznawaniu rynkowych nowości.

Garry’s Mod to rozwiązanie idealne dla wszystkich tych, którzy uwielbiają samodzielnie tworzyć wirtualną rzeczywistość, zgodną z własnymi założeniami. Ty też należysz do tej grupy? Więc nie zwlekaj, tylko ściągnij za darmo Garry’s Mod Download już dziś.

Garry’s Mod Download – Gra na PC

Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Pentium III 1,7 GHz
 • Pamięć: 512 MB RAM
 • Grafika: 64 MB VRAM
 • Miejsce na dysku: 150 MB HDD
 • System operacyjny: Windows XP/Vista/2000
 • pełna wersja Garry’s Mod crack chomikuj
 • pobierz Garry’s Mod gra darmowa pebx
 • codex Garry’s Mod free download pc
 • skidrow Garry’s Mod download

Najnowsze Gry

Watch Dogs Legion Download pełna wersja

Watch Dogs Legion to trzecia odsłona świetnie znanej serii gier akcji. Znajdziemy tutaj elementy TPP, a także science-fiction. To idealna…

12 godzin temu

The Dark Pictures: Man of Medan Pobierz grę

The Dark Pictures: Man of Medan to gra przygodowa, która została wyprodukowana przez Supermassive Games. Wydawcą jest studio Bandai Namco…

3 dni temu

Blair Witch gra do pobrania

Blair Witch to gra przygodowa FPP, która została wyprodukowana i wydana przez studio Bloober Team. Jest ona dostępna na takie…

3 dni temu

Shenmue III Pełna Wersja gry

Shenmue 3 to gra akcji z elementami TPP. Została ona wyprodukowana przez studio Ys Net. Wydawcą jest Deep Silver /…

3 dni temu

MXGP 2019 gra PC Download

MXGP 2019 to pięta odsłona popularnej serii gier wyścigowych. Została ona wyprodukowana oraz wydana przez studio Milestone. Jest ona obsługiwana…

4 dni temu

Star Wars Jedi: Fallen Order PC Download

Star Wars Jedi: Upadły zakon to niezwykle dopracowana gra akcji, która posiada elementy TPP. Została ona wyprodukowana przez Respawn Entertainment.…

4 dni temu