Planet Zoo PC Download

Gry darmowe Planet Zoo pobierz jest to gra strategiczna stworzona przez studio Frontier Developments. W tej grze jesteśmy zarządcą ogrodu zoologicznego. Co jest nowością w tego typu grach – każde stworzone w tej grze zwierzę wyróżnia się tym, że jest odwzorowane bardzo realistycznie oraz ma swój własny charakter. Ich potrzeby także są szczegółowo opisane. Możemy się tu nauczyć wiele na temat ekonomii oraz zarządzania. Producentem tej gry oraz zarazem jej wydawcą jest Frontier Developments.

Planet Zoo pełna wersja do pobrania

Planet Zoo gra w pełnej wersji
Ściągnij Grę! Gra Planet Zoo PC jest dostępna na komputer – Microsoft Windows.. Gracze oceniają ją bardzo wysoko, gdyż ocena 8,9/10 jest niezwykle zadowalająca. Oznacza to, że nawet ci najbardziej doświadczeni i wymagający gracze uważają, że gra Planet Zoo należy do udanych. W takim wypadku każdy fan gier rozwijających umiejętności powinien spróbować swoich sił w grze Planet Zoo do pobrania. Niniejsza gra jest to kontynuacja gry z roku 2006 ”Planet Coaster”. Jak wygląda fabuła tej nowej gry? Otóż gracz ma za zadanie wcielić się w osobę prowadzącą ogród zoologiczny. Główne zadanie w grze to udoskonalenie w każdym względzie miejsc życia przeróżnych zwierząt.

Gra Planet Zoo PC

Gracz przechodzi przez kolejne etapy gry rozwijając systematycznie ogród zoologiczny. Każde ze zwierząt ma swoje oddzielne potrzeby, które my musimy spełniać. Musimy ustalić rodzaj ukształtowania terenu, stworzyć idealny wybieg dla poszczególnego zwierzęcia, jak i zaprojektować idealny wygląd parku. Musimy też brać pod uwagę to ile mamy dostępnych pieniędzy. Nie możemy przecież wydać tych pieniędzy, których nie posiadamy. Uczy to gracza ekonomii. Jeżeli chodzi o zwierzęta dostępne w grze, mamy tu żyrafy, hipopotamy, niedźwiedzie, słonie, lwy, jak i wilki. Ważne jest tu spełnianie “zachcianek” zwierząt, na których komfort i humor ma wpływ nawet kolor ścian w ich ”mieszkaniach”.

Planet Zoo jako nowoczesna gra, która uczy

Fajne jest to, że stworzenia z gry Planet Zoo są zrobione bardzo realistycznie. Mają swoje typowe zachowania – takie jak ich odpowiedniki żyjące w realnym świecie. Nadaje to realizmu całej grze tym bardziej, że twórcy postarali się nawet o to, aby rozmnażanie się zwierząt mogło skorzystać z dużej puli genów. Ale to nie wszystko – w grze powstała jeszcze zmienna pogoda, aby urozmaicić graczowi rozgrywkę.

Tryby gry Planet Zoo PC

Jeżeli chodzi o tryby gry Planet Zoo którą możesz pobrać, można w nią zagrać jedynie samotnie, ale nic straconego. Kolega lub koleżanka zawsze może usiąść obok i doradzać w prowadzeniu swojego ogrodu zoologicznego. Poza tym w grupie raźniej. Oprócz tego istnieje platforma Steam Workshop, dzięki której mamy możliwość podzielenia się zaprojektowanymi przez nas całymi ogrodami, habitatami lub na przykład elementami scenerii. Możemy też zobaczyć co wymyślili inni i czerpać z ich pracy inspirację. Gra do wyszukania pod frazą Planet Zoo Download ma trójwymiarową oprawę graficzną, ale najlepsze co udało się twórcom zrobić to animowane zwierzęta.

Gra Planet Zoo ciekawostki

Jako właściciele ogrodu zoologicznego mamy za zadanie dbać o całokształt niniejszego ogrodu, w tym nawet dbać o to jaki rodzaj karmy podamy swoim zwierzakom. Naprawdę bardzo wiele rzeczy wpływa na komfort i rozwój zwierząt. Oprócz tego wraz z rozwijaniem się gry odkrywamy nowe możliwości, bierzemy nawet udział w badaniach nad naszymi podopiecznymi. Wszystko jest po to, aby żyło im się lepiej. Zwierząt mamy ponad 50 rodzajów, więc nie ma tu czasu na nudę – ciągle jesteśmy czymś zaskakiwani.

Opinia

Uważam, że warto jest spróbować zagrać w tę grę – twórcy tej gry bardzo się postarali. Moim zdaniem będzie to niedługo wielki hit.

Planet Zoo Download PC

Planet Zoo Pobierz pełna wersja
Zainstaluj Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel Core i5-2500 / AMD FX-6350.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 770.
  • Miejsce na dysku: 16 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit.
  • Pełna wersja Planet Zoo cracked
  • pebx Planet Zoo torrent
  • chomikuj Planet Zoo za darmo
  • codex Planet Zoo free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *