GRID gra do pobrania

GRID to świetnie znana gra wyścigowa, która gwarantuje wiele godzin zabawy. Do dyspozycji mamy szeroki wybór nowoczesnych pojazdów. Gra została wyprodukowana oraz wydana przez studio Codemasters Software. Jest ona dostępna na takie platformy, jak PC, PS4, XONe. To prawdziwa gratka dla tych, którzy oczekują wysokojakościowej oprawy graficznej. Wszystkie detale zostały maksymalnie dopracowane, co poprawia realizm rozgrywki. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to kolejna odsłona popularnej serii. Data premiery: 11 października 2019.

GRID Pobierz pełna wersja gry

GRID 2019
Pobierz Grę!

Starcie najlepszych kierowców

Masz ochotę wziąć udział w wyścigu samochodowym? Do pobrania GRID Download i zmierz się z najlepszymi kierowcami. Oczywiście walka o zwycięstwo będzie ekscytująca i pełna niespodziewanych zwrotów akcji. Musimy więc wykazać się sporą zręcznością, a także umiejętnością radzenia sobie z przeszkodami. Na naszej drodze stanie wiele przeszkód, na które musimy dynamicznie reagować. Tylko wtedy uda nam się dotrzeć do mety przed innymi uczestnikami.

Twórcy zadbali o szeroki wybór pojazdów. Do wyboru mamy kilkadziesiąt różnych samochodów, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Na uwagę zasługuje fakt, że zostały one doskonale odwzorowane, dzięki czemu przypominają prawdziwe bolidy. To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji.

Warto wspomnieć, że do wyboru mamy także różnorodne trasy. Wszystko zależy od tego, czy oczekujemy profesjonalnego wyścigu, czy ścigamy się dla frajdy. Za każdym razem możemy odkryć grę na nowo. Twórcy zadbali o to, aby nie było tutaj ani chwili na nudę. Plusem jest również zaawansowany system jazdy, który perfekcyjnie reaguje zachowanie prawdziwego samochodu.

Musimy kontrolować przebieg wyścigu. Pamiętajmy, że nie mamy wpływu na to jak zachowuje się nasz pojazd. Tutaj duża rolę odgrywają prawa fizyki. Właśnie dlatego ważne jest to, aby nie wypaść z toru, czy też nie zderzyć się z innymi samochodami. Nasza zabawa może zakończyć się przedwcześnie, jeśli nie zachowamy dostatecznej ostrożności. Czasami należy zredukować prędkość. W grę zagrasz na platformach Xbox One, Microsoft Windows oraz Playstation 4.

System uszkodzenia pojazdów

Gry darmowe to gwarancja wielkiej frajdy dlatego warto pobrać najnowszą część GRID pełna wersja. Opisywana produkcja zapewnia niezwykle realistyczny system uszkodzenia pojazdów. Oznacza to, że każda kolizja wpłynie na stan naszego samochodu. Możemy obserwować, jak pojazd rozpada się w oczach. Należy jednak zaznaczyć, że uszkodzenia negatywnie wpływają na komfort kierowania pojazdem. Każdy zniszczony element zmniejsza wydajność naszego bolidu, a więc szanse na zwycięstwo maleją. Wady i zalety wszystkich rozwiązań graficznych to zasługa silnika Ego.

Warto również wspomnieć, że inni kierowcy mogą nas zapamiętać. Jeśli tak się stanie, to najprawdopodobniej rozpoznają nas na dalszym etapie wyścigu, a także będą próbować się zemścić. Mogą oni grać nieczysto. Istnieje duże ryzyko, że swoim stylem jazdy będą starali się zakłócić nam swobodną jazdę. Musimy mieć się na baczności, ponieważ nigdy nie wiadomo, kto będzie starał nam się zaszkodzić.

Trailer

Niewątpliwą zaletą jest fakt, że twórcy zadbali nie tylko o realistyczne odwzorowanie pojazdów, ale również otoczenia. Na specjalną uwagę zasługuje oświetlenie, które wpływa na klimat rozgrywki. Trasy są ciekawe, a zarazem nieprzewidywane. Niektóre z nich są łagodne i wręcz relaksacyjne, inne zaś wymagają wyjątkowego skupienia.

Opisywana wyścigówka pozwala nam na grę w pojedynkę oraz w trybie multi player, więc wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Ponadto możemy wziąć udział w mistrzostwach  GRID World Series Championship, gdzie staniemy oko w oko z najlepszymi. Inne pojazdy mogą być sterowane przez graczów lub sztuczną inteligencję.

GRID Download PC – uruchom pobieranie

GRID gra do pobrania
Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel Core i5-2500S 2.7GHz.
  • Pamięć: 12 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 80 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
  • GRID gra do pobrania torrent pebx
  • Free Download GRID crack chomikuj
  • Za darmo GRID Pobierz grę CODEX

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *