Injustice 2 Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

QLOC


Wydawca:

Warner Bros. Interactive Entertainment


Data premiery:

1 grudnia 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Gatunek: Bijatyki, DC Comics, komiksy, superbohaterowie, na 2 osoby, 2.5D, podzielony/wspólny ekran, Xbox Game Pass

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5585 razy

Waga: 50.27GB

Ocena użytkowników: 3.3/5

Wymagania sprzętowe Injustice 2:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-750 2.6 GHz/AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 570/Radeon HD 7850
 • Miejsce na dysku: 52 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i3-2100 3.1 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780/Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 60 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/10 64-bit

Kto w dzieciństwie nie marzył o tym, żeby być superbohaterem? Każdy chciał posiadać super moce, nadprzyrodzone zdolności i ratować świat przed złymi ludźmi. Niestety, prawdopodobnie nikt w realnym świecie nie ma super mocy. Jednak ekipa NetherRealm Studios, która znana jest głównie z serii Mortal Kombat, proponuje grę, w której gracz ma możliwość walki z superzłoczyńcami.

Injustice 2 Download Pełna Wersja PC

Injustice 2 pobierz Ściągnij Grę!

Gra jest kontynuacją pierwszej części. Batman wraz z przyjaciółmi chcą odtworzyć społeczeństwo. Nie jest to jednak takie proste, gdyż muszą stawić czoła sojusznikom Supermana. Ziemia ogarnięta jest chaosem, a na domiar złego pojawia się nowe zagrożenie, które może zniszczyć ludzkość.

Ponieważ Injustice 2 jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części, gra jest bardzo podobna do swojej poprzedniczki. Gracz ma możliwość kontroli nad superbohaterami oraz superzłoczyńcami, co nie było możliwe w poprzedniej części, a walka toczy się na metropoliach takich jak Metropolis, Gotham City i Atlantyda. W grze dostępna jest największa pula postaci z uniwersum DC, jaka do tej pory pojawiała się w bijatykach. Do dyspozycji są bohaterowie tacy jak Superman, Flash, Batman, Supergirl, Aquaman, Atrocitus czy Gorilla Grodda. Gracz kontroluje jak postacie wyglądają, walczą i rozwijają się w różnych trybach gry. Jeżeli masz ochotę walczyć jak superbohater pobierz grę Injutice 2 download i wciel się w rolę bohatera z nadprzyrodzonymi mocami.

W każdym stoczonym pojedynku gracz zdobywa nowe wyposażenie, które daje możliwość dostosowania i rozwoju bohaterów, wpływając przy tym na ich wygląd i umiejętności, zwiększając przy tym siłę, szybkość, obronę i zdrowie. Gracze mogą zmieniać elementy stroju, jak np. rękawiczki, pelerynki, zbroje i tarcze itp. Z każdej kategorii do dyspozycji jest ponad 1000 opcji. Dodatkowo każda z postaci ma do wykorzystania pięć slotów na wykorzystanie ich na różne elementy kostiumu i charakteru. W taki sposób gracz ma możliwość zmiany ruchów specjalnych, super ruchów czy cech charakteru.

W związku z tym, że fabuła jest kontynuacją pierwszej części i nie wiele zmieniono pod kątem postaci czy modelu walki, gra pozostaje w klimacie do jakiego przyzwyczaiło nas studio NetherRealm Studios. Twórcy rozszerzyli jednak konflikty i tak w tej części możemy spotkać się z tym, że Batman i Superman stoją naprzeciw siebie. Dlatego jeśli jesteś wielbicielem jednego z nich i chcesz się wcielić w postać, pobierz Injustice 2 download.

Model walki pozostaje w klimacie Mortal Kombat. W bezpośredniej walce spotyka się dwóch przeciwników, a zwycięzcą jest ten, który pierwszy pokona swojego przeciwnika. Nie są to nudne pojedynki, znane z dawnych lat. Walki są bardzo widowiskowe, dzięki umiejętnemu wykorzystywaniu supermocy naszych bohaterów znanych z ekranów kin czy przede wszystkim z komiksów Brainiac. Nie jedna postać potrafi rzucać przeciwnikami, czy wbijać ich w ziemię z nadludzką siłą. Do dyspozycji również są podstawowe ruchy znane ze wszystkich tego typu gier jak kopanie czy uderzanie pięściami.

Tak jak w poprzedniej części, areny nie są puste. Możemy na nich spotkać obiekty z których każdy z graczy może wykorzystać i zdobyć przewagę, jednak co warte jest zaznaczenia, każdy z bohaterów wykorzystuje te obiekty zupełnie inaczej.

Podsumowując, gra jest godna polecenia nie tylko dla wielbicieli Mortal Kombat czy innych podobnych gier. Gra zachowuje swój klimat, a dzięki rozbudowanej rozgrywce oraz doskonałemu modelowi walki zapewnia zabawą na kilkadziesiąt godzin. Nie zastanawiaj się i pobierz Injustice 2 download jak najszybciej.

Injustice 2 Pobierz Gre PC

Injustice 2 download Pobierz Grę!

 • Free Download Injustice 2 Crack pebx
 • Pobierz Injustice 2 Torrent Chomikuj
 • CODEX Injustice 2 Free Download PC
 • Exsite Injustice 2 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.